• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Odmítání úkolů

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Diskuze ohledně novinky v odmítání úkolů tu již proběhla, nicméně my jsme se pro vás rozhodli připravit jedno speciální téma, kde se můžeme věnovat jen a jen této věci. Otázka je tedy jasná: kdy a proč úkoly přeskakujete?

Každá připomínka je vítána, díky vám děláme hru lepší! Děkujeme!
 

DeletedUser34

Guest
kedy ? každý deň

prečo?
pre dĺžku času na splnenie úlohy,

ZOZNAM ÚLOH
1. úlohu trvajúcu dlhšie ako 24 hodín preskakujem stále je tam neadekvátna odmena za stratený čas
príklad 3x úloha keď je treba niečo vyrobiť za 24 hodín tie úlohy myslím že nerobí asi nikto tieto úlohy tohto typu sa hodia do úloh ktoré by boli v príbehu teda tie kde sa nedá odmietnuť a za vyššiu odmenu
2. keď hrám tak preskakujem úlohu vyrob 1000 jednotiek vojska no zaberie to rovnako veľa času a čas je vzácny možno keby bola odmena za tú úlohu že miesto mincí by som dostal trebárs 100 vojakov tak by som ju určite robil
3. úloha získaj 4 relikvie a úloha vyrieš 4 strety v provincii je dupľovaná za rovnakú odmenu ( občas ju spravím ale len občas )
4. sprav výskum akejkoľvek technológie ( úloha ktorú použijem len keď dokončujem výskum tech inak preskakujem )
5. dokonči všetky strety v jednej provincii - rovnako plním len keď mám v provincii už len 1 relikviu na dobytie inak preskočím je to logické :D
6. získaj 150 000 zlata ( mimochodom špatný preklad je tam Gain 150 000 coins ) - robím len pri motyvácií susedov alebo rannom zbere mincí z domčekov inak preskočím
7. 3x úloha získaj 2000 kusov nejakého tovaru po večine nerobím, len ak danú surovinu idem zameniť na trhu ( výroba by trvala dlhšie ako 6 hodín )
8.zlepši 1 obytnú budovu na úroveň 6 a výš - ako už vyplinie z úlohy plním ju len ke´d sa končí stavba obytnej budovy :)
9. Vyrob 8x chleba - preskakujem mám len 6 dielní a pre nedostatok priestoru viac stavať nebudem a preto túto úlohu preskakujem
10. Vyrieš 3 strety bojem - pravidelne plním , preskočím keď nemám odomknutú provinciu alebo dostatok vojakov
11. vyrob 5 pokročilých nástrojov - občas plním keď idem od PC na dlhší čas inak dávam radšej 15 minútové produkovanie nástrojov
12. Utrať 20 vedomostných bodov - túto úlohu preskočím stále nikdy som ju nerobil na čas je to hrozne náročné a odmena smiešna nerobil by som ju ani za dvojnásobok odmeny :)
13. Vyrob 1 manuf. zo zvýšenou výrobou na úroveň 6 a výš - no túto úlohu preskočím keď že už mám manuf.. na maxime a stavať novú keď nie je miesto je nezmysle tak že robím keď vylepšujem manufaktúry
14. zlepši 2 budovy na úroveň 6 nebo výš - preskakujem odmena slabá
15. získaj 100 kultúry - pravidelne robím
16. zlepši 1 dielňu na úroveň 6 nebo výš - kým som staval dielne tak robil teraz už nie dielne sú na 15 úrovni
17. dosiahni počtu obyvatel 100 - pravidelne preskakujem nerobím aj keď odmena je pekná ale nerobím ju
18. Vyrob 1 manuf. na úroveň 6 a výš - nerobím podobná úloha ako č. 13 tohto zoznamu
19. zhromaždi 5000 kusov zásob - robím pravidelne

no to je asi tak všetko
no keby boli v hre úlohy za ktoré by sa dostávala odmena príklad vojaci alebo suroviny na ktoré nemáme bonus tak by sa možno ujali

:cool::eek::rolleyes::eek::D viem že to je dosť dlhé ale chcel som sa vyjadriť ku každej úlohe :)
 

CherryFlower

Guest
Jsem sice s opakovanými úkoly o něco níže, ale souhlasím s protokolem, sepsal to naprosto výstižně.
Boje dělám, když mám dostatek vojáků a fungující mozek, úkoly se zásobami dělám celý den, mince jen ráno, zboží také ráno. Ostatní úkoly jen když se zrovna hodí.
Beru to jako zpestření hry, když se dá něco plnit, ale blokovat se čekáním na splnění nějakého úkolu na celý den a nebo i více, to fakt nee...

Co tak vím z diskuze ve společenství, i ostatní berou opakované úkoly jako zpestření hry... ten, kdo je aktivnější, by se bez přeskakování nudil... Než něco doběhne, vyroste kedluben ;)
Moc se mi líbí nápad protokola, že by za vycvičení určitého počtu vojáků přibyli nějací další. I úkoly na získání nebonusových surovin by byly velice zajímavé a hru by oživily.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser292

Guest
Jde hlavně o to, že po zakázání přeskakování úkolů se nebude jak v této hře smysluplně zabavit. Oběhnutí sousedů a cechu, pár bojů a hotovo... pak jen nuda a čučení do obrazovky. Takže ti, co u hry chtějí trávit více času si pak prostě najdou něco jiného.
 

Iefyr

Guest
Ale to je přesně vončo... vůči lidem, co by tu i rádi trávili víc času, je hra dost nepřátelská. Prostě se to nedá hrát jinak, než že koukneš na pár vteřin co hodinu... jinak je to zabijácký. Nastává teda dilema, jestli nabídnout adekvátní odměny zadání úkolu (a době, za jakou se dá splnit), nebo úkoly "zdrobnit"... resp. nabídnout k odměnám adekvátní zadání. Tzn. větší množství úkolů, které budou snadno splnitelné během dejme tomu půl hodiny. Ve hře sice je stále co dělat (klikat 5 minutovou výrobu), ale to samo o sobě postrádá jakoukoli potřebnou dynamičnost, stejně jako zbytek hry! K seznamu protokola nemám snad už co vytknout... no, dost mě vyděsilo v začátcích občas např. že dosáhni u dvou budov úrovně 4... úkol, který tam může viset i přes den (protože jaksi výzkumy nedovolí mít takový lvl)... a to je v začátcích, kdy je vše rychlé, dost velký problém.

Když už jsem ťuknul tu dynamičnost... pokud by s tím něco nevyvedlo větší tempo úkolů, tak možná zkrátit čas výstavby pro jednotky? O dejme tomu polovinu... někdo může namítnout, že to znevýhodní ty, kteří se vydali mírovou cestou... no, neznám nikoho, kdo by provincie získával čistě vyjednáváním... ne po delší dobu hry. Stejně tak asi ani není nikdo, kdo by jen bojoval. Zboží je zapotřebí hodně na výzkum a budovy, na vyjednávání ho tolik nezbývá... a směnit taková kvanta zboží za rozumný čas je prostě problém (hlavně když všichni mají bonus na křišťál, že jo :D), vezmu-li v potaz možnost postavy xyz výroben na svoje bonus zboží. No, trošku jsem uskočil... jen spíš vzkaz pro vývojáře, ne nějaký podnět, aby na to někdo dál navazoval.)
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím já už jsem své připomínky vypsala.
Můj osobní názor je ten,že i odměny jsou stále dokola pouze kladiva,peníze.´
Úkol ohledně surovin jak psal protokol je zdlouhavý a odměna mizerná.
Chybí mi zde úkol ohledně motivace,který by rádi hráči plnili.
Mám odkryto 72 sousedů a pouze 8 jich vrací tlapku.
Spolek mé potřeby nepokryje takže stále jedu na 100 až 120 procent a dekorace či kultura zeje prázdnotou.
Hráči vůbec než se proklikají k návštěvě jsou dříve otrávení.
Někteří to zabalili a najdete ve městě dva domky :(.
Možná,že úkol navštiv cca 10 či 20 sousedů a získáš náhodnou relikvii by je zabavil.
Docela se divím,že v odměnách nejsou i zahrnuty relikvie.
Hráči co nechtějí investovat peníze a mají pouze dva stavitele jsou upřímně chudáci.
Když zvelebujete dílnu 15 lv čekáte několik hodin.
Mezitím nemůžete zvelebit nic jiného.
Zahrnula bych úkol a odměnu ohledně stavitele.
Chybí odměna ohledně Army - třeba rychlejší výroba.
Možná kdyby se úkoly daleko lépe propracovali nevadilo by pak hráčům i plnění na 24 .hod.
 

daska6

Guest
Aloha vsetkym :), bojove ulohy preskakujem, pokial mam obdobie mieru - t.j. skumam navysenie aa upgrade army. 24 hodinove ulohy takisto preskakujem - to ma otravilo uz vo FoE, dost sa vyhram s obchodom - to je zaujimave. Ide mi hlavne o cash :) sem- tam dokupujem bodiky vyskumu aj ked su kua kua drahe. Vyroba 1000 army je nerealna, 300 som davala cez noc, ale 1000 je uplne mimo reality. Upgrade vyrobni? Mam ich nad stanoveny limit a mam ine priority v upgrade. Pre manufaktury plati to iste. To mam cakat mesiac , kym vyskumam upgrade? Pecenie chleba asi pojde neskor, ked budem mat miesto este na dve pekarne :)) Tych 5000 kladiv zatial robim.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No jak už tu spousta lidí řekla, některý úkoly jsou vůči odměnám a času, který je potřeba na splnění, směšný. Úkoly samotný špatný nejsou a až na pár výjimek, který prakticky nejdou splnit v rozumným čase, mi vyhovují. Takže úkoly nechat a přehodnotit odměnu za ně. Protože... Například úkol, kde člověk má vyrobit 3x "něco" co trvá 24 hodin a dostane za to bídných 300 surovin a pár zlata, je dost špatný. To neudělá nikdo komu to vysloveně nepřijde vhod (například den tu člověk nebude, tak si klikne denní produkce a pak přijde a splní úkol). To samý úkol na postavení 1000 vojáků. Ten bych já osobně dost zredukoval. Když budu chtít postavit 1000 vojáků co nejrychleji (tedy šermíře - ti se rekrutují nejrychleji), tak to vyjde na zhruba 10 hodin. Což není nějak extra moc, ale i přes to se to člověku, který hraje aktivně nevyplatí. To samý přehodnotit úkol a místo počtu jednotek dát "velikost" jednotek. Tedy aby třeba lesní duch nebyl za 1 bod ale za 12. Ostatní úkoly jsou podle mě v pohodě a nevidím v nich problém. Takže "nepovedený" jsou asi jen ty dlouhodobější úkoly. To že většina úkolů je špatná je blbost, spíš mi to přijde, že dotyčný je neumí správně využít. A to už se pak musí rozeznávat, jestli jsou nesmyslné úkoly nebo jestli není náhodou chyba v hráčích :) To jen tak na zamyslení.... Každopádně mám ještě jednu věc k úkolům. Konkrétně těm neopakujícím. Je hrozný nesmysl, aby hráč, který má bonusovou produkci třeba na drahokamy dostal úkol "postav 1 manufakturu na elixír a prach". Proč tento úkol? Aby hráči zbytečně stavěli něco, co jim bude stejně k ničemu? To je přece nesmysl :) To samý "vylepši manufakturu na elixír", když žádnou nemám a vlastně ani mít nebudu, protože se mi nevyplatí. Takže tohle upravit. Narazil jsem tam na víc nesmyslných úkolů, ale už si je nepamatuji.

A jak psala woody, nové úkoly by rozhodně nebyly špatný. Na tu motivaci se mi to líbí a pomohlo by to hodně. Ať už hráči samotnému (odměna z úkolu) tak i ostatním kolem, protože oni dostanou motivace. Tím aspoň ubude stěžování si na neaktivní okolí co se týče právě motivací :) Každopádně to s tím stavitelem se mi nelíbí. Myslím že to bude takový zvláštní a tím, že někdo bude získávat stavitele takto, budou zase biti ti, kteří si je museli koupit. Leda udělat takový požadavek na ten úkol, aby bylo možné ho splnit třeba jen 2x denně. Protože když to bude jako třeba úkol na 5K kladiv, tak ten kdo má chatu na 5 bude dost vyje*án :) A to neskutečný způsobem, protože přijde o peníze a celý význam kupování dělníků za diamanty bude zbytečný.

Spolek mé potřeby nepokryje takže stále jedu na 100 až 120 procent a dekorace či kultura zeje prázdnotou.
Už nemáš pár budov. Jak řekl jeden velmi (ne)moudrý ( :D) člověk, kultura v týhle fázi hry bude už jen na to, aby člověk mohl stavět. Jestli čekáš kulturu 150% a výš při naší velikosti, tak je to trochu bláhovost :) A nebo obětuj budovy a postav dostatek kulturních budov. Ale to bude na úkor bodů, místa a efektivity města.


Takže abych to celý shrnul. Za mě upravit odměny za úkoly, přidat nějaké nové úkoly (viz nápady woody) a upravit/pozměnit/odstranit nějaké nynější úkoly. A při vymýšlení nových úkolů hlavně přemýšlet! :)))) Toť můj názor
 

DeletedUser76

Guest
Ohledně stavitele by se to muselo propracovat. Samozřejmě nemyslím,že by hráč dostal v úkolu stavitele a zůstal by mu napořád.
Také by to nebyl úkol ledajaký, pěkně náročný stavitel by se ti otevřel na zvelebení( třeba domu)a znovu by si ho mohl použít až za 24.hodin .Zde myslím ten úkol.
Je to pouze nápad, nic víc.
 

DeletedUser34

Guest
ako úloha aby hráči motivovali som už navrhoval asi pred mesiacom alebo aj viac ale nevadí hlavne keby ju sem zaradili do hry bolo by skvelé a prečo niesú odmeny napríklad vojaci alebo suroviny na ktoré nemáme bonus bolo by to pestrejšie :D
 

DeletedUser254

Guest
I já odmítám úkoly které jsou nevýhodné nebo nesmyslné ( vzhledem k odměně a zadání )

Nevidím logiku v tom že pokud úkol odmítnu tak musím čekat 24 hodin na to abych mohl odmítnout další. To ty úkoly můžou rovnou všechny přesunout do stylu že se nebudou dát odmítnout.

Jaké úkoly odmítám :
- vyrob něco co trvá 24 hodin ( obdivuhodný oltář už mi vyvolává tik v oku )
- dobij provincii ( nemám v oblibě bojové hry )
- získej relikvie ( neadekvátní odměna )
- vycvič vojáky ( kasárna trpím jen proto že nejdou zbourat )
- vyřeš bojem xy střetů ( nemám rád bojové hry )
- získej xy mteriálu - následuje série 5, 6, 7, stejných zadání na různý materiál ( tahle lajna je tak na 4 dny a odměna je mizerná )
- vylepši 2x dílnu na 4 levl ( nemám co vylepšovat )
- vylepši 2x budovu na 4 levl a vyšší ( nechci vylepšovat teď, takže by mi to tam zavazelo třeba 4 dny než začnu něco vylepšovat )


Jaké úkoly neodmítám :
- ty co nejdou odmítnout ( fakt super úkoly i na 6 dní !!!! )
- ty které se plní sami ( získej nářadí & mince )
 

Matta

Guest
Hezký den všem
Popravdě odmítám poměrně hodně úkolu a vybírám tuším jen 3 max 4.Samozřejmě je to z časových důvodů a trošku i z logičnosti hry.
Změna na odmítání s 24 hodinou blokací je neštastný nápad.
Uvedu momentální příklad mého městečka: jeden úkol výzkum prvotřídních kasáren (chybí 55 kulturních bodů)nelze odmítnout,druhý úkol vyrob 3 křištálové koule (výroba 1 den).Pokud tento úkol přeskočím je tu akce na vyřešení 3 střetů bojem.Dobrá utluču to a jedu dál.A hle -Vyrob 3 obří globy
( opět výroba 1 den)Tento úkol tedy nově zůstane.Takže dám chtě nechtě stavět.Dále využiji stavitele a ti stavějí:hl budova 1 d a 5 h a další budovy zhruba okolo 6-7 hodin.
Obytné budovy se plní cca 9 hodin a nemá cenu je u toho pozorovat;)
Tedy co zbývá po tomto všem hráči mého městečka? Výběr dílen,tedy sběr kladívek.Je to málo?:)
Já myslím že ano a okolní sousedé kterých už je méně a méně toho jsou zřejmě důkazem.
Změny jsou třeba a hra se vyvíjí tomu rozumím,ale je třeba aby se věci dělali pokud možno spojeně.Tedy pokud bude blokace na 24 hodin přeskakování,tak ano,ale zároven s tím je třeba úkoly nastavit tak,aby alespon jeden byl stále hratelný v reálnějších časech ,které přinesou zpestření pro hru a ne obráceně.A co se týče odměn ,to už tu bylo psáno.Více,různější a častěji to je to co lidičky na hrách baví.;)
 

jacinda

Guest
já bych nejraději přeskočila nepřeskočitelný úkol, který mi nařizuje vlastnit výrobnu na drahokamy, ačkoli mám bonus na prach. tzn jsem musela zbořit, udělat místo, počkat až se to postaví a pak to zase zbořit!
 

DeletedUser254

Guest
A už jsem se dostal do situace která mi docela vadí.


Proč tento úkol nejde odmítnout ? Co má levl a počet manufaktur společného z hlavním herním příběhem ?
Nechci 2 manufaktury. Stačí mi jedna a navíc mi to pokrátí kulturu ( jsem na hraně ) + sebere materiál, peníze, kladiva a místo kterého mám docela nedostatek.

Jelikož tento úkol odmítnou nejde, bude mi tam zavazet asi hodně dlouho.
 

DeletedUser189

Guest
kdyby vyrobené kouzelné knihy a křesla byly alespoň k něčemu, dali se třeba vyměnit za něco jiného, ale je to jen zablokování manifaktury na 24 hodin, dejme tomu, že je to o strategii hry a člověk si musí rozmyslet, kdy úkol příjme, že musí nastřádat dané zboží, aby vydržel tu dobu, než se mu uvolní manifaktura. to beru, ovšem pije mi krev, když jsem hned z kraje docílila manifaktury na mramor na dvoje vylepšení z výzkumu a potom mi padl úkol, že mám z výzkumu vylepšit manifakturu na mramor, toto je ve výzkumu na poslední zvětšování až u konce, takže tento úkol mi to tam blokuje od samého začátku a je nesplnitelný po celou dobu hry, než se prokoušu na konec výzkumu. Mělo by to uznat, že manifaktura je již zvětšená 2x z výzkumu a brát to jako splněné, já nemůžu za to, že jsem byla rychlejší. Nemám nic ani proti delším úkolům, ale je pravda, že odměny jsou neadekvátní. Snažím se splnit všechny úkoly, jen prostě v čase, kdy mě se to hodí a proto si myslím, že je nesmysl, aby mi jedno pole blokoval jeden úkol celou hru
 

DeletedUser34

Guest
A už jsem se dostal do situace která mi docela vadí.


Proč tento úkol nejde odmítnout ? Co má levl a počet manufaktur společného z hlavním herním příběhem ?
Nechci 2 manufaktury. Stačí mi jedna a navíc mi to pokrátí kulturu ( jsem na hraně ) + sebere materiál, peníze, kladiva a místo kterého mám docela nedostatek.

Jelikož tento úkol odmítnou nejde, bude mi tam zavazet asi hodně dlouho.

no žial budeš sa musieť premôcť a postaviť tu mramorovku inak sa ďalej nedostaneš ďalej su naozaj skvele odmeny za úlohy
 

mendalam

Guest
Odmítla jsem teprve pár úkolů, většinou šlo o rozšíření vojska, které není mou prioritou - takže úkol typu Postav/měj tři zbrojnice jsem odmítla, ostatně na ně ani nemám místo: Prostoru na stavby je málo a jejich rozšiřování a zvětšování půdorysu staveb (a manipulace s nimi při přeorganizovávání města) je další oříšek. Myslím si, že možnost odmítnout aspoň některé úkoly by se neměla rušit.
 

DeletedUser34

Guest
no máme tu zoznam novích úloh takpovediac opakujúcich sa alebo inak povedane odmítnuté úlohy dovolte aby som ichc tu spísal a napísal kním krátky komentár
1. vylepši jednu dielňu na úroveň 6 alebo višie odmena: 30 000 mince a 5000 kladív
( pre mňa úloha ktorú zradosťov preskočím nakoľko dielne sú už na 15 možno neskôr keď budu trpasličie vylepšenia - odmena primeraná )
2. Utrať 12 VB 25000 mi, 2500 kladiv ( úloha na ráno keď mám plný počet bodov cez noc a 2 si viem zaobstarať - odmena neprimeraná zvíšil by som na 30 000 a 3 000 keď už to trvá 12 hodín bez kúpi )
3. Vycvič 300 jednotiek o: 20k minci a 3k kladiv ( úloha zaujímavá ale vhodná na preskočenie odmena za to nestojí aby som si kvoli nej stratil 5 hodín času keby bola odmena za splnenie vojaci tak sa oplatí za toľko minci a kladiv nezaujímavá )
4. vyrieš 4 strety : odmena 50 k mince 5k kladiv ( úloha a odmena v poriadku keď budem mat provinciu tak určite uplatním )
5. Získaj 170 000 mincí : odmena 9 000 kladiv ( totálny prešľap a úplne zle upravená úloha navýšenie o 20 000 mincí a zníženie odmeny
o 1 000 kladív úloha na jeden krat pri motivacii spolku inak prekočiť oplatilo by sa keby sa navýšil počet aspoň na 12 000 kladív )
6. Vyrob prepychové kreslo odmena 1500 ocele, a mramoru ( konečne úloha správne urobená a oplatí sa ju spraviť )
poznámka neni udaný počet koľko kresiel má byť u praporku je napísané že jeden u kresla neni
7. dokonči všetky strety v jednej provincii odmena: 30k mince 3k kladiv ( odmena v pohode využijem keď ukončujem provinciu je to ok )
8. Vyrob jeden barevný prapor odmena 600 krištál, svitky ( odmena asi vporiadku ale úlha nie pre mňa nebudem ju nikdy robiť neoplati sa pre mňa )
9. získaj 4 relikvie ( rovnaká úloha a aj odmena ak úloha č 4. vyrieš 4 strety čiže dupľovaná )
10. Vyrob 1 ohňostroj odmena. 300 elixir, drahokam ( rovnako ako pri praporku nebudem nikdy robiť mne sa neoplatí )
11. získaj 1800 kusov hedvábý odmena 50 000 minci a 1000 kladiv ( vcelku úloha v pohode splnitelná odmena by mohla byť o niečo večia viacej kladi aspoň 3500 alebo aj viac )
12. získaj 1200 kúzelného prachu odmena 30k minci 3 k kladiv ( odmena v poriadku budem plniť keď budem zbierať výrobu )
13. zhromaždi 2500 prken odmena 20k minci a 4k kladív ( úloha na preskočenie mám 2 na drevo a na 15 úrovni nelze splniť za jeden deň úplne zle upravená úloha na prepočet výroby vynechám nebude ju robiť )
14 Vylepši jednu budovu na úroveň 9. alebo vyšie odmena 30 k mince 7k kladív ( neni definované ktoré budovy to sú nakoľko rezidenciu a ani manufaktúru my to nezarátalo keď som ich vylepšil )
15. Vyrob 8x chleba odmena 30k minci 1k kladív ( nebudem robyť mám len 6 dielní a je to strata času za takú odmenu )
16. Vyrob 6x pokročilé nástroje 40 k minci 4k kladív ( úloha v poriadku o 10 k minci viac a o 1 k kladív viac odmena a bude to ok )
17. Zhromaždi 12 000 náradia odmena 80k minci ( ďalší zle prehodnotený úkol z 5000 zvíšili na 12000 a odmenu znížili o 20 000 minci to je blbosť zle poriešená úloha )
18. Vylepši jednu manufaktúru zo zvíšenou výrobou na 9 úroveň a višie odmena 50k minci 3k kladiv ( no úloha v pohode opeť nízka odmena kladiviek )
19. Vylepši manufaktúru na úroveň 9 alebo višie (odmena rovnaka ako 18. úloha dupľovaná úloha )
20. Vylepši 1 obytnú budovu na 9 alebo višie odmena 30k mince 7k kladív ( úloha ok vporiadku )
21.Proveď výskum akej kolvek technológie odmena. 20k minci a 7 k kladív ( úloha v poriadku ale neto že táto úloha sa splní povečine až za 2 dni je odmena dosť nízka )
22. Vyrieš 3 strety bojom odmena 50k minci 5k kladív ( úloha aj odmena primerané )
23. Získaj 2500 kusov zboží odmena 30k minci 2k kladív ( úloha zle poriešená predošlá verzia bola lepšia získať 3000 zboží toto je moc níske odmena je zle vyvážená menej mincí a viac kladív )

no tot je moje zhodnotenie terajších opakovacích úloh je to moj názor a tak to cítim sú tam aj dobré úlohy a aj niektore nešťastne riešené
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
a máme tu novú úpravu opakovacích úloh tak mame tu aj zhodnotenie

1. Vyrob prepychové kreslo odmena 250 mramor, 250 oceľ 90 000 minci ( no relatívne v pohode keď si urobím 2 drevárne na 1 úrovni )

2. Dokonči všetky strety v jednej provincii odmena 20 000 minci 4000 kladív ( v poriadku akurát sa využije jeden x za deň nakoľko trvanie odomykania provincie trvá celí deň a dobijem akurát jednu provinciu za deň ale OK odmena fajn)

3. Vyrob 1 barevný praporek odmena 250 kristal, 250 svitky 90 000 ( no nerobím neoplatí sa my nakoľko manufaktúra na hodváb zaberá dosť miesta a kvôli takej odmene nerobím )

4. Získaj 4 relikvie od: 60 000 m 6000 kladív ( robím keď mám odomknutú provinciu teda raz za deň)

5.Vyrob 1 ohňostroj 150 drahokam, 150 elixír 90 000 minci ( nerobím z rovnakého dôvodu ako úlohu č.3.)

6.Získaj 4000 kusov hodvábu od: 15000 min 4500 kladív ( no odmena je celkom fajn ale žiaľ v mojom meste nesplniteľná úloha mam 4 manuf na 15 úrovni a aj keď dám 9 hodinovú výrobu nepokriiju 4000 kusov požadovaného tovaru je to prehnaná požiadavka a to mam 370% bonus na hodváb takže úplne zle spravená úloha odmena celkom v poriadku )

7. Získaj 3500 kúzelného prachu od: 50 000 min 1000 kladív ( úloha ktorú viem splniť len raz aj to keď sa my do rána 9 hodín produkuje prach ale odmena je otrasne nízka treba zvýšiť odmenu kladív 1000 kusov je absolútne nemotivačné tak že robím len ráno keď mám 9 hod produkciu

8. Zhromaždi 4000 dreva od: 35 000 mi 2500 dreva ( ďalšia nereálna úloha mám 2 drevárne na 15 úrovni 9hodinova produkcia dá niečo cez 400 kusov a to mam bonus dreva na 381% takže nereálna úloha pre mňa nerobím nikdy )

9. Vylepši jednu budovu na úroveň 11 alebo výše . od 9000 kladív 20 000 minci ( odmena v poriadku len neni definované akú budovu nakoľko manufaktúru a rezidenciu my to nezarátalo tak neviem ktorá budova to má byť )

10. Vyrob 8x chleba od. 40 000 minci a 1000 kladív ( pre mňa úloha ktorú nerobím nikdy malá odmena kladív kludne by mohlo byt o 10 000 minci menej a o 2000 kladív viac potom by už stála za uváženie )

11. zhromaždi 16 000 zásob od: 100 000 minci ( no trochu prehnaná žiadosť zvidenie oproti predošlému o 4000 zásob a odmena 100 000 je v poriadku žiaľ mojich 6 dielni to nevyrobí za 3 hodiny takže nerobím )

12. Vyrob 6 pokročilých nástrojov od: 80 000 min, 2000 kladív ( úlohu robím pravidelne mam akurát 6 dielní a všetko dávam na 3 hodiny takže OK len tých kladív by mohli dať o niečo viac aspoň 3 000 )

13. Vylepši 1 manuf zo zvýšenou výrobou na 11 úroveň alebo vyššie od: 50 000 Mincí 5000 kladív ( no manufakturi na 15 úrovni takže nerobím a odmena je nízka pomeru času keď sa manufaktúra stavia vyše 15 hodín nerobím )

14. Vylepši jednu manufaktúru na úroveň 11 a vyššie ( rovnaká ako predošlá úloha aj odmena rovnaká je to vlastne z dupľovaná úloha )

15. Vylepši 1 obytnú budovu na úroveň 11 alebo viac od: 50 000 minci 6000 kladív ( odmena aj úloha v pohode )

16. Vyrieš 3 strety bojom od: 50 000 mi, 6 000 kladív ( keď je provincia odomknutá raz za deň a je možnosť boja z relatívne zdolateľným súperom prečo nie )

17. Získaj 4000 kusov tovaru od : 30 000 min, 3000 kladív ( dosť prehnaná požiadavka splniteľná len vzájomnou výmenou tovaru medzi spolucechovníkmy inak je to úloha ktorú už nerobím pre veľké požiadavky ktoré sa z 2500 zväčšili na 4000 kusov a odmena sa nejako moc nezvečila teda pre mňa nezaujímavé nerobím )

18. Vylepši 1 dielnu na 11 a viac od: 40 000 min, 7000 kladív ( budovy na 15 úrovni tak u mňa žiaľ nerealizovateľná úloha zatiaľ )

19. Vyrob 150 čarodejníc od: 40 000 minci 2000 kladív ( úloha ´´úplné tratiaca logiku nakoľko na výrobu čarodejníc požadovaného množstva utratím 19200 kladív odmena v kladivách je teda úplné smiešna takže nelogická a úplne zlá úloha nikdy nerobím)

20. Vycvič 500 jednotiek od: 30 000 min, 3000 kladív ( rovnako nezmyselná úloha a ešte horšia odmena na požadovaný počet by som minul 8000 kladív a to som dal tie najlacnejšie jednotky meče a odmena by bola 3000 to je zlí kšeft takže ďalší nezmysel a úloha akurát na vymazanie :

21 Vyrieš 4 strety . 40 000 minci 8000 kladív ( rovnaké zadanie ako úloha získaj 4 relikvie akurát pozmenená odmena v pohode )

22. Získaj 200 000 minci odmena 13 000 kladív ( úloha je príliš premrštená a pritom je ešte znížená odmena kladív to sa nepodarilo )

toľko k opakovacím úlohám po aktualizácii .)) moj názor
:cool::cool::cool::D:D:D:eek::eek::eek::rolleyes::rolleyes::rolleyes:o_Oo_Oo_O:p:p:p:):):)
 

DeletedUser180

Guest
Včera jsem po hodně dlouhé době, splnil úkol který nešel odmítnout - "nasbírej 3 drahokamové relikvie" Nechtělo se mi jej plnit a tak tam byl dost dlouho.
V tu chvíly se na mně vysypalo asi 35 úkolů které jsem již splnil + pár nových které šli splnit doslova za pár minut.
Jen tak z hlavy :
- získej 100 prken
- vyřeš 1 střet bojem
- vyřeš 3 střety dohodou
- získej 100 mramoru
- nashromáždi 5 000 nářadí
- prodej 2 kulturní budovy
- získej suroviny (různé množství)
..... atd.

Během hodiny a půl jsem tímto získal 1 866 000 mincí a 126 000 nářadí, a to se mi ještě na 100% nezobrazily všechny splněné úkoly, protože třeba úkoly typu "vyzkoumej rozšíření města xy" mi zkončilo rozšířením 7 a já už zkoumám 14. Stejně tak u rozšíření vojska nebo výzkum sekerníků, kušníků, kerberů, paladinů a knězů.

Teď jsem se momentálně (zřejmně jen na malou chvilku) zasekl na úkolu získej 300 kusů zboží z první a druhé manufaktury na zvýšenou výrobu.
2 otočky v manufakturách a mám hotovo.

Tohle není stížnost, nebo chlubení, jen jsem chtěl upozornit na to, že systém úkolů by mněl být asi koncipován úpně jinak.
Nejde o odmítnutí nebo zrušení, ale o to, že pokud člověk jakoby nesplní jeden, v danou chvíly dost těžký, úkol, mněl by systém přepnout jinam. Máme přece 2 zadavatele úkolu.
 
Nahoru