• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší vědomosti V

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Slniecko

Znalec fóra
Kdy bude rozstrelová otázka? Mám to nejak hlídat, nebo budu na to nejak upozornena? Bude hrát úlohu i čas, nebo bude na její zodpovezení dostatek času? Je to moje první soutež, tak se chci umístit :D :D :D
 

luterina

Veterán
I já se připojuji k poděkování @Jumala , za mě všechny otázky super obohacující, bonusová tedy pro mě velká neznámá jak bych něco takového mola zjistit netuším, obrázek mi nešel přiblížit, abych jej nějak blíže prozkoumala, tedy beru bonusovou otázku pro sebe, že je o štěstí zda-li jsem si tipla dobře. Ještě jednou děkuji za báječnou soutěž. :rolleyes::)

..ještě připojuji poděkování @Embla a @Dellingr , až později jsem si všimla že jste nám též připravili moc pěkná zadání :)
 
Naposledy upraveno:

Slniecko

Znalec fóra
A kdy budou výsledky? A budou zverejnené i správne odpovedi? Jak to melo být? A po prípade i poradí, jak jsme se umístili? Ješte jsem se nikdy nezapojila do souteže, tak nevím, jak to chodí :)
 

Deleted User - 500563

Guest
Do konce týdne bychom měli znát výsledek. Zveřejníme pouze 3 nejlepší. A samozřejmě i správné odpovědi k úkolům. I body, kdo kolik dostal budou zveřejněny. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
@Jumala
"2. úkol.
Který div vám sníží poplatek na tržišti a v jaké rase ho získáme? Jaké požadavky vyžaduje, když ji vylepšíme na 7.úroveň?"

to bych řekla že je poněkud nešťastně formulované zadání, když něco "vylepším" tak je to už "vylepšené" a znovu to vylepšovat na tu stejnou úroveň netřeba, tedy pokud měly být správnou odpovědí požadavky na vylepšení na 7. úroveň, potom věta v zadání měla znít jinak, např. "Jaké požadavky (tento div, nebo tato budova) vyžaduje pro vylepšení na úroveň 7.?"

..prosím berte to tak že jsem v tomto puntíčkář, tedy to neberte nijak osobně :)

..že je nutné uvést i volného stavitele tak na to si dám příště pozor :D

Všem členům týmu co se na tvorbě otázek podíleli moc děkuji, hra i otázky mě báječně bavily. :rolleyes::)
A zároveň gratuluji všem výhercům, byli jste v odpovědích opravdu dobří! :):):)
 

Slniecko

Znalec fóra
Aaaha, tak aspon vím pro príšte, že tam musí být napsán i stavitel a presný počet mincí a kladivek, které jsou zapotreby :D :D :D Jinak, perfektní soutež a moc se teším na další :D Ale teda tá bonusovka se mi vubec nelíbila, kvuli tomu, že tam byli studny prání ruznych rozmeru... Ale jinak vše pekné :D A gratuluji vítezum :)
 

DeletedUser5230

Guest
Souhlasim s @luterina ,když něco vylepšim na 7 úroveň tak už je postavená a pokračuju na 8.úroveň.

Jinak soutěž super a těšim se na další a snad se mi příště zadaří :)
 

Radvanus

Znalec fóra
K druhému úkolu možná ještě drobnost. Když už něco stojí a pouze to vylepšuji, tak už přece nepotřebuju misto. Jinak by mezi požadavky muselo být i napojení na cestu.

No a v zájmu spravedlnosti by se měly překontrolovat odpovědi 8.úkolu.

Jinak samozřejmě krásná soutěž, za kterou děkuji všem kteří ji pro nás připravily.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Děkuji za soutěž.
Máte dobré nápady. Až na pár drobností, které uvedu níže, byla tato soutěž dobře udělaná a rád jsem se ji zúčastnil a těším se na další.

Taktéž gratuluji vítězům :)

Bohužel 2. otázka je zklamání. Za prvé už je podle zadání tato budova postavena, takže logicky prostor již nepotřebuje a ani nemění velikost a za druhé na Wiki je sloupec požadavky, a ten obsahuje nějaké údaje, ale vy jste uvedli jako správnou odpověď i věci ze sloupce náklady. Z mého pohledu doporučuji příště zvážit formu zadání, aby nedocházelo k mylnému pochopení co doopravdy chcete. Například 1. otázka, byla jasně jednoznačná, že je potřeba uvést i prostor a stavitele.
Moje myšlenkové pochody v této otázce: Proč by měla mít druhá otázka stejný charakter odpovědi jako první, slovo požadavky, které se shoduje s Wiki, musí být klíčové pro řešení, navíc je to vyšší level, takže prostor nepotřebuje a stavitel není v požadavcích uveden, čili záměrná diverze.

Následně v 5. úkolu mají mnozí 5 bodů, ale přitom někteří neuvedly, že je to jen v úrovni 1-5 této budovy. Navíc, když to i Vy sami uvádíte jako část správné odpovědi.

Z bonusové otázky mám rozporuplné pocity. Asi je škoda, že bonusová otázka byl naprostá náhoda, těšil jsem se na nějakou zapeklitou otázku :). Ze správné odpovědi vyplývá, že se jedné o sebe překrývající se fragmenty, což snižuje jakoukoliv možnost teoretického odhadu a člověk musí "plácnou" nějaké číslo. Navíc položená otázka vs počet "viditelných" modrých částí vysloveně vybízela k odpovědi 1 studna :).
 

raulinek

Pokročilý žák
Taky se připojím s poděkováním za skvělou soutěž i když jsem ji z pracovních důvodů nemohl dokončit. Ale to nevadí protože jsem se opět náramně bavil :)
Jen mám drobný dotaz .Potřeboval bych rozluštit postup při bodování a upřesnit v čem jsoou tyto dvě odpovědi které předkládám rozdílné :

Vzducholoď. Místo 3x3....13.500 mincí....2050 "kladívek" - zásob.... pro výstavbu jednu osobu.
-----------------------------------------------
5 bodů

Je to kulturní budova- vzducholoď- k jejímu postavení je potřeba jeden obyvatel...místo 3x3 pole....13500 zlatých a 2050 zásob.
-----------------------------------------------
4 body


díky za odpověď
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
raulinek Tvá odpověď měla být hodnocena za 5 bodů, chybička byla napravena. Za komplikace se omlouváme. :)

Co se týče bonusových otázek, vždy byla na konci tipovačka. Každá další položená otázka by znamenala další shodu bodů. Mohli bychom tak pokládat otázky do nekonečna. ;)

Děkujeme za vaše názory na soutěž. Příště se určitě poučíme a polepšíme. :rolleyes:
 

DeletedUser5733

Guest
K úkolu č. 2 - Kvetoucí obchodní cech. Uniká mi, proč bych měla potřebovat další místo 3x7, když už ho mám zastavěné. To místo bych potřebovala pro postavení nového Prastarého divu, ale ne k jeho vylepšení. Vylepšit prastarý div na 7. úroveň můžu i v případě, že nebudu mít ve městě ani jedno jediné volné políčko. To je důvod, proč jsem tam to místo nenapsala. Za to jsem tam napsala čas, který potřeba je, pokud nemá stavitel motivaci, nebo urychlovače. Ale chápu, že to je relativní... Má pro mě někdo vysvětlení? :)
 

aikomi

Mistr slova
image-f1fcb778-a3cf-4073-91e6-b6c0fcd0dea4.jpg
Podle mne by tam mělo v odpovědi být napsáno, že je potřeba prostor. Tady je vidět, že k vylepšení na 8.úroveň je k tomu potřeba. I když divy nemění velikost. Ale kdyby tomu tak bylo, tak si myslím, že je to důležitá věc.
 
Nahoru