• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší vědomosti V

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

DeletedUser5733

Guest
Ahoj, potřebuji poradit s pochopením 2. soutěžní otázky. "Jaké požadavky vyžaduje, když ji vylepšíme na 7.úroveň?" Nevím, zda chcete vědět co je potřeba k vylepšení na sedmou úroveň, nebo co je potřeba k vylepšení ze sedmé úrovně na osmou. Možná to moc zkoumám, ale fakt si nejsem jistá, jak to mám chápat. :p
 

luterina

Veterán
Ahoj @Lunaja , pravda že jsem si se zadáním chvilinku lámala hlavu jak svou odpověď formulovat aby z ní bylo jasné jak jsem zadání pochopila já a na co vlastně odpovídám. :)
 

alu5

Učedník
Já jsem to teda pochopila tak, že mám div na 6. úrovni a mám ho vylepšit na 7. úroveň. Doufám, že je to dobře :D
 

DeletedUser5733

Guest
Ahoj, @luterina , já jsem to nejdřív taky pochopila tak, že je myšleno vylepšení na 7. úroveň, ale pak jsem si znovu četla to "když ji vylepšíme" a lekla jsem se, jestli to není chyták, jako že už na sedmém je a co potřebuji k další úrovni. Ale asi jsem trochu zdeformovaná z ze zaměstnání, kde se každá věta dá vyložit třikrát jinak. :rolleyes: Nakonec jsem to pojala tak, jako že se potřebuji dostat na tu sedmou úroveň. Tak uvidíme. :)
 

raulinek

Pokročilý žák
Ta otázka je trochu nešťastně formulovaná a taky přesně nevím. Je tam sice zadání "když ji vylepšíme" ale taky jsem napsal do odpovědi jako když ho(div) vylepšujeme :) tak uvidíme co nám nakonec uznají ;)
 

Slniecko

Znalec fóra
Ja bych chtela vedet jak je to s bodmi? Která otázka je za kolik bodu? Zatím mám obodované jen první dve odpovedi a ostatní mám zatím bez bodu, mám to brát tak, že ostatní odpovedi jsou špatné?
 

Deleted User - 500563

Guest
Většinou se všechno boduje až na konci soutěže. Takže to nemusí znamenat, že máš špatně odpovědi, jen to ještě není zkontrolované a ohodnocené. :) Jinak přesný počet bodů za správné odpovědi se dozvíš až na konci soutěže, kdy se vše zveřejní.
 

DeletedUser5733

Guest
Moc děkuju za super soutěž. Tahle poslední hádanka se mi líbila asi ze všech nejvíc. :) Málem se mi ten můj po ránu ospalý mozek zavařil. :p Některá slova jsem měla poměrně brzy a nad jinými jsem seděla i pár minut, než mi to došlo. Ještě jednou moc díky! ;)
 

Deleted User - 500563

Guest
Ještě vás bude čekat poslední bonusová otázka, tak abyste ji neopomněli.;)
 
Nahoru