• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nové turnaje

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

GorGlin

Veterán
Pouzit strelce, v mém případě lovce, a hromadu střelnic je myslím obecná strategie kterou bude časem používat dost hráčů.
Budeš mít takový dmg že ti je jedno co proti tobě nastoupí a postrilis to dřív než k tobě dorazí.
 

GorGlin

Veterán
Mlžná chodkyně je rychlejí, ale nemá bonus na dmg, takže ten její výstřel nebude tak bolestivý a sám si můžeš životy taky navýšit.

Střelnice si musíš vyrobit, ano naplánovat to nejde.

Když to nakombinuješ, tak jednou za čas, nasyslíš jednotky a podporu a pak to všechno protočíš v turnaji a věži.
Nebo se přidáš k drsným klukům a pořídíš si další ohniváky.
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
Jen drobný dotaz. Má celá ta debata týkající se způsobu boje nějaký vliv i v mobilní verzi hry? Protože já v ní moc možností výběru nevidím. Možná vlastní vinou. Rozhoduji se pouze specializace jednotlivých jednotek.
Díky za reakci.
Ryny
 

Lovec Krys

Legenda
Jediný rozdíl je ten, že v mobilní aplikaci nemáš možnost bojovat ručně.

Celá tahle diskuze začala původně v jiném tématu, ale jako off topic nám to moderátoři přesunuli sem.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Ale boj na ruku, to jsme někde jinde.
Myslil že drtivá většina střetu v turnaji probíhá na automat.
V těchhle počtech si to jinak nedokážu představit.
 
Ahoj.
Jen drobný dotaz. Má celá ta debata týkající se způsobu boje nějaký vliv i v mobilní verzi hry? Protože já v ní moc možností výběru nevidím. Možná vlastní vinou. Rozhoduji se pouze specializace jednotlivých jednotek.
Díky za reakci.
Ryny
pokud jsi v nižších kapitolách, tak máš k výběru jen základní jednotky. Teď z hlavy netuším, kdy dostaneš možnost postavit cvičiště. Tipuju to někde kolem trpaslíků?
 

Ryny

Pokročilý žák
Díky za reakce. Momentálně jsem v orcích, takže mám jak cvičiště tak tábor. O rozmanitost jednotek mi až tak nejde, tu mám celkem pestrou. Jen v mobilní verzi nevidím, způsob boje jednotlivých typů. Píšete zde o překonávání překážek útočících jednotek (např. kerberů) apod. Já si před bojem vybírám pouze dle "hvězdiček" vývoje jednotek a dle vhodnosti jejich užití (čarodějnice na obrněné střelce a těžkooděnce) s tím, že při mixu stejně volím pouze jeden typ vojsk.
Víc asi dělat nemohu nebo se mýlím?
 
myslím, že nemýlíš a doteď jsem to řešil stejně. Až nasadí nový turnaj, budu nad tím muset strávit nějakou tu hodinku a asi si udělat manuálek...
 

luterina

Veterán
Pouzit strelce, v mém případě lovce, a hromadu střelnic je myslím obecná strategie kterou bude časem používat dost hráčů.
Budeš mít takový dmg že ti je jedno co proti tobě nastoupí a postrilis to dřív než k tobě dorazí.

nerozumím tomu , "lovci a hromada střelnic", když osvícená střelnice hlásá posílení střeleckých jednotek lehkých a ne těch z tábora žoldnérů
 

luterina

Veterán
páni! a já celou dobu žila v domnění, že ty stromkové budovy působí jen na vojáky z kasáren, tak to je velké probuzení :D jak mi něco takového, že ne, mohlo za tak dlouhou dobu hraní uniknout :eek:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
luterina >> Takže to jsi celou dobu posílala u turnajů vhodných na vylepšení jen jednotky z kasáren? Nebo kvůli tomu nepoužvala vylepšení?
 

GorGlin

Veterán
Ono asi dost záleží jak daleko v turnaji kdo chce dojít.
Já si myslím, že změna pomůže běžnému městu odehrát cca 2000 bodů do turnaje bez zásadních problémů.
Svoje jednotky můžu posílit tak, že i při drobné chybě, nebo nevhodnosti terénu vyhrají na sílu.
Při snaze jít dál je to jiné.
Já jsem na betě už nejméně dvakrát potkal sestavu pěti jednotek, jednu od každého typu.
Automat proti dvojnasobne přesile bude mít problém a lidí co jedou hlavně z mobilu to odnesou.
Kdo bude mít čas řešit tolik střetů ručně ten jistě dost ušetří.
 

luterina

Veterán
@Pauleo, je fakt, že posilu na mágy a střelce jsem stavěla jen na turnaje, kde byli hlavní jednotkou a do té doby, než se začalo dát cvičit ve všech 3 budovách najednou, jsem na mimo těch pár speciálních získaných z pasivní produkce, jela převážně jen na vojáky z kasáren a ty co se dali získat jen aktivním výcvikem na cvičišti a v táboře žoldnéřů jsem nevyužívala, neměla jsem na jejich výcvik vhodné podmínky, tak aby jich bylo i dostatečné množství.
 

GorGlin

Veterán
Ted to bude s využitím posilovačů trochu složitější.
Uvidíme jestli nepřidají do řemeslné výroby i další, na ostatní jednotky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru