• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nové turnaje

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

GorGlin

Veterán
Tak sny ale mít můžem.
Váha stávajících budov se změní.
Já treba ve věži valoriany moc nepoužívám, takže jejich produkční budovy můžou jít do háje.

Nevíte jak to vypadá s nasazením nového systému na live serverech?
Někde jsem četl, že příští turnaj už by to mohlo být.
Ale oficiálně nikdo nic neříká, tak si nejsem jistý.
 
Naposledy upraveno:

Danber7777

Pokročilý žák
jsem někde četl,že tenhle týden to ještě nebude,ale příští čili za týden už by se mělo jet po novém
 

Showstall

Pokročilý žák
Hlavně že to nebylo na prach, nebo už to nebude mít takový vliv? Jsem na to zvědavý a moc se těším, ale mám z toho i obavy. Takovým způsobem, jak se tu propočítávají divy, zbrojnice, rozšíření oddílů a podobně, to je na mě moc. Rád si to přečtu, jsem rád za rady, ale takhle to opravdu nežeru. I když mě ta hra opravdu baví, ale na tyto borce nemám. :p

Těším se na další novinky.
 

Danber7777

Pokročilý žák
Objevuje se prosím ještě někomu jedinečné vylepšení jednotek? Mne se zdá,že ho zrušili páč už jsem ho asi 2měsíce neviděl
 

Lovec Krys

Legenda
Ano, zrovna dneska jsem jedno vyrobil. Je to o náhodě. A proto, kdo může, tak kontroluje všechny 4 rotace receptů denně.
 

DeletedUser4336

Guest
Mě padalo docela často, ale já to nepotřebuji, artefaktů se mi podařilo získat jen 5, a staré nepotřebuji.
 

Danber7777

Pokročilý žák
Paulo tak ted nevím jestli odpovídáš mně nebo někomu jinému:) Já se ptal na jedinečné vylepšení jednotek....
 

DeletedUser4336

Guest
Jo ták, a vážně. To padá různě, poslední dobou taky nic moc. Ale já vylepšení používám jen na některé turnaje.
 

Angedev

Velmistr písma
@Danber7777 Pokud chceš zvýšit pravděpodobnost, doporučuji vyrobit všechny budovy, které můžeš mít jenom jednou, nechat si je v inventáři (případně ve městě) a od té doby už žádné budovy nevyrábět (samozřejmě kromě těch vylepšení jednotek :)). Všechny budovy se točí pouze v jednom slotu, takže pokud vyrábíš třeba obyčejné kulturky a zůstanou ti ve výrobě i při změně nabídek, žádná další budova už se ti neobjeví.
 

Deleted User - 218658

Guest
Angi, jde někde dohledat tento seznam budov, které lze vyrobit pouze jednou? nebo si s tím umí dát někdo práci? děkuji
 

DeletedUser4336

Guest
Jsou to především šachy, ostatní jsem neviděl ani nepamatuji, ale šach tam mám pořád.
 

DeletedUser7076

Guest
Jestli to dobře chápu, tak to že mě šachový set nezajímá a tedy jsem si ho nevyrobil mi snižuje šanci na to, že mi v řemeslné výrobě přijde pomocná budova do turnaje
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
Nevim, jestli se to dá říct přesně takhle, ale pravda je, že když je nevyrobis budou se ti opakovaně nabízet a tím zabírat slot, kde se ti může objevit něco jiného, což obsahuje i užitečné věci.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru