• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Eliphas

Pokročilý žák
Artefakty Fénixe se určitě hodí těm, kteří je nemají, tak snad jim ve věži budou i padat :) Ale pokud se vrátí knihovny
VELMI bych se přimlouvala za to, aby každému dávaly to, co vyrábí a ne všem svitky :mad: Pro výrobce svitků je to už
neúnosná situace :mad:
 
Naposledy upraveno:

prchlik

Znalec fóra
Prozatímní bilance.
Velké město 2 artefakty.
Malé město 3 artefakty.
U velkého města jsem potřeboval jeden, abych dokončil Ohniváka. V malém městě jsou 3 artefakty akorát na ozdobu v inventáři.
Snad budou poslední dvě věže štědřejší.
 

Ryny

Pokročilý žák
Tak já musím napsat, že jsem si v poslední věži "vybrečel" 3 artefakty. Celkově tedy mám ze 4 plných věží stejný počet artefaktů. Ani tak se ale na potřebný počet artefaktů nejspíš nedostanu :-/.
No nic. Trochu zase zaplním inventář.
Ryny
PS: snad někoho z vývoje nenapadne nechávat položky v inventáři jen dočasně :)
 

Eliphas

Pokročilý žák
Knihovna se stěhuje do řemeslné výroby.
Ve věži bude další artefakt.
Děkuji, výborná zpráva ale ani tak, by neměla všem dávat svitky. Každý by měl dostávat to, co vyrábí i podle toho
se přijímají hráči do společenství a pokud to má fungovat, měl by každý produkovat pouze to, co mu počítač určil
a ne všechno a nebo mít možnost přes přidané budovy úplně změnit výrobu a tím myslím i eventové budovy.
Nebo to vůbec neřešme a ať se z obchodníka stane osobní, dvouhvězdičkový, neomezený trh, myslím, bez navyšování
za směnu a bude to vyřešeno pro všechny. Možná by to bylo nejlepší, poslední dobou je odvaha se na ten trh už jen
podívat :D
 

Reyahana

Učedník
Knihovna se stěhuje do řemeslné výroby.
Ve věži bude další artefakt.

To je dobrá zpráva, knihovnu jako budovu mám moc ráda. Mám ve městě postavené 3, kvůli činidlům, a kvůli těm prťátkům, co dávají manu. Už jsou ale zastaralé a potřebovala bych z aktuálnější kapitoly.
Netušíte, o jaký artefakt se tedy bude jednat?
Jsem zvědavá, co získám dnes. ;) Zatím mě pták moc neoslovil, protože je na moc nízkém levelu na to, abych na něj vůbec plácala krmení.
 

Mescal

Mistr slova
@Eliphas to, že knihovna pokřivila trh se svitky je pravda a programátoři by s tím měli něco udělat. Naopak nesouhlasím s tím, že by i eventové budovy měly vyrábět pouze bonusovou výrobu. Dost často je to jediná záchrana jak se dostat k nebonusovým surovinám ve špatně fungujících společenstvích, vím o čem mluvím, byl jsem v takovém společenství.
 

GorGlin

Veterán
Pokud jsi v nefungujícím spolku, jdi jinam. To je prostá věc.
Problem knihovny je že všem vyrábí stejně.
Pokud bude výroba T2 +1 bude každému dělat něco jiného podle jeho bonusů a bude klid.
 

Hexik

Znalec fóra
presne taky nemyslim si ze to co ted delaji resi problem s knihovnou ani omylem porad tam budou hraci co budou mit nekolik knihoven a stale vyrabet neco co na trhu "prekazi" jen proto ze je dost efektivni a dava cinidla ktere chce kazdy
 

Lovec Krys

Legenda
@Reyahana Pokud je moje spekulace správná, tak knihovna ve výrobě ti nijak nepomůže vylepšit ty tvé stávající, protože, pokud spekuluji správně a bude to fungovat jako s evo budovami, tak tím, že ji máš ve městě se ti už ve výrobě neobjeví (jistotu o opaku budu mít v okamžiku, kdy se mi ve výrobě objeví, přestože ji mám postavenou).
 

GorGlin

Veterán
Ale když ji budeš muset vyrábět nenaděláš si jich deset.
Kdo ji má kvůli činidlům, tak ji nebude vylepšovat a celkově se tím dopad setu sníží.
Jsem rád že s tím udělali aspoň tohle.
Chápu že celý set je dost předdefinovaný nazvy budov.
Je to zkušenost a snad si na podobné efekty budou dávat pozor.
 

Eliphas

Pokročilý žák
@Eliphas to, že knihovna pokřivila trh se svitky je pravda a programátoři by s tím měli něco udělat. Naopak nesouhlasím s tím, že by i eventové budovy měly vyrábět pouze bonusovou výrobu. Dost často je to jediná záchrana jak se dostat k nebonusovým surovinám ve špatně fungujících společenstvích, vím o čem mluvím, byl jsem v takovém společenství.
Dobře ale společenství, myslím, fungující, skládáš také podle výroby a když hráč na základě získaných budov úplně změní
výrobu, tak ti ve společenství vypadne jeden dodavatel. Dám příklad z praxe. Hráč vyráběl mramor, přišly mořské panny
které dávají všechny T1. Získal jich 8 zrušil manufaktury na mramor a byl sám sobě zásobitelem. Nic proti šikovnosti a dobré
strategii a také nic proti zisku surovin z eventových budov, to vše je v pořádku ale když bereš hráče počítáš prostě také
s jeho výrobou a aby ve spolku fungoval trh potřebuješ aby jeho zboží trhem prošlo. Další byly třeba kolotoče i to je z praxe.
Hráč vyráběl elixíry pak získal 5 kolotočů a stal se z něj dodavatel prachu. To pak nemůže fungovat. A knihovny a svitky raději
už ani nebudu komentovat, to je vrchol. Když máš dobré místo na mapě, dá se to zachránit ale když ne......
 
Naposledy upraveno:

Reyahana

Učedník
@Reyahana Pokud je moje spekulace správná, tak knihovna ve výrobě ti nijak nepomůže vylepšit ty tvé stávající, protože, pokud spekuluji správně a bude to fungovat jako s evo budovami, tak tím, že ji máš ve městě se ti už ve výrobě neobjeví (jistotu o opaku budu mít v okamžiku, kdy se mi ve výrobě objeví, přestože ji mám postavenou).

Máš asi pravdu, magické šachy mi též nechodí od doby, co jsem je složila, stejně tak ohnivák, kterého jsem postavila. Tak tedy aspoň poučení a dobrý poznatek, že je budu muset brát jako eventovky a buď vylepšit za KR nebo nechat být, nejdůležitější jsou ta činidla... tak uvidím.

Asi to moc nepatří k novým odměnám ....

a tak k tématu : hlásím zatím z W druhé patro a 2 artefakty, tak je ohnivák na lvl 6 a to už asi stojí za ponechání 30% bonusu útoku. ;)
 

iDavis

Legenda
Ja popravde ani nechcem, aby sa knihovna v craftingu objavovala aj u tých, ktorí ju už majú. Znamenalo by to zníženú šancu na stromkové budovy (keďže zdieľajú rovnaké sloty), čo ako hráč, ktorý sa snaží prekonávať svoje turnajové limity, určite nechcem..
 

Prealiena

Velmistr písma
Zrovna jsem si říkala, že zavedli nový div, co dává činidla. Takže v logice Inno hned musí omezit přísun činidel z jiných zdrojů, aby ho lidi stavěli.
 

Slavkov

Pozorovatel
Nelíbí se mi odměny artefakty fenixe, když mám fenixe v 10 a o druhém neuvažuju.. Nevítám žádné atrefakty, zatím jsem všechny zvládnul ve hře.
 
Naposledy upraveno:
tak dva hráči v 5. věži - oba bez jediného artefaktu (a to jednomu padly i tři fialové a dvě žluté truhly...). Jsem zvědavý, jak v pátek dopadnu já
 
jen jednou, dvakrát to byly nějaké ty urychlovače... ale chceš džina nebo fénixe (zvlášť, když už jich tam bylo 6 a chyběli jen 3...). No, ještě zbývá jedna věž...
 
Nahoru