• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

GorGlin

Veterán
@Ryny
Když jsme byl tam co ty, tak portálová požehnání vůbec nebyla, ale aktuální kapitoly bez toho skoro nejde hrát.
Ikdyž jejich zásoba roste i tak.
 

Saux

Znalec fóra
Tak jsem někde v půlce třetího patra a od začátku věže jsem nenarazil ani na jednu (!) záhadnou truhlu (to se mi nikdy předtím nestalo), natož na artefakt. To je nějaká změna ve věži, nebo mám prostě jen smůlu? Žabák mě obdaroval (jak jinak) portálovým bonusem :)
 

Trumpetka

Znalec fóra
Herní skřítci se nám chechtají :) Mám to podobně. V půlce první věže jsem měl 3 artefakty a měl se za borce a dítko štěstěny. A od té doby nic. Truhly mi padají samé modré. Známí nejdřív záviděli, nyní jsou na 5-ti a 6-ti artefaktech a jen jim hraje úsměv na tváři. "Však počkejte!", říkám si. Však budou další 3 věže. btw dlouho mi nepadla kouzelka..
 

karhol

Znalec fóra
Ono se to zase otočí, já minule nic, nyní tři artefakty a spousta diamantů. Budova žádná, ale jsem spokojen. Příště očekávám zase jen investici bez zisku..
 

Ryny

Pokročilý žák
Jak tak čtu, tak s jedním artefaktem ze tří plných věží vedu. Je tu někdo zcela bez artefaktu?
 

prchlik

Znalec fóra
@Ryny ne tak docela.
Velké město. 3x celá věž. 1 artefakt.
Malé město. 3x věž do druhého patra. 1 artefakt.
Mimochodem.
Velké město. Cca. 64 průchodů prvním patrem. 1 kouzelná obytka. Při pravděpodobností 10% na zisk jsem fakt klikař, že jsem jich víc nedostal.
 

Prealiena

Velmistr písma
Jak tak koukám minule nic a dnes mám čtyři artefakty, takže mě statistika dohání. Jen doufám, že do konce ještě nějaký ten nahrabu. (I když asi nic nového stavět nebudu.)
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Za mě po kompletní Věži:
1.Věž - 3x artefakt + 1x Zbrojíř
2.Věž - 1x artefakt + 1x Zbrojíř
3.Věž - 4x artefakt + 6x zbrojíř

....očekávám následující 3,věže jen PP + toaleťáky
 

Reyahana

Učedník
Možná BiggJOEcz sčítá věže na obou světech a jejich odměny ... ? Já tedy za všechny 3 týdny věže z obou světů naplno do třetího patra - jen 1 artefakt, pokud toho ptáka nedostanu alespoň na lvl 5, tak to zbourám. Začala jsem hrát loni na jaře, tak ho stavím prvně a šanci ho mít na max. asi opravdu nemám.
 

GorGlin

Veterán
Držím ti palce abys ho postavil je to fakt znát
Já mám tři věže až nahoru a dva artefakty.
Ostatní nehlídam.
Dnes mě ropucha potěšila dzinem.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Emhyr var Emreis II ano, z jedné Věže. Však jsem skákal radostí :).
@Reyahana nene, nesčítám, neb hraji jen za tento účet a A. Nikde jinde (krom Bety, ale tam jdu opravdu vyjímečně.

PS.. @Emhyr var Emreis II věřit nemusíš, ale je to tak. To, že máš rekord 3.zbrojíře přece neznamená, že někdo nemůže mít více. Jde to, byť s obrovským štěstím. Teoreticky jich může být klidně i víc..záleží, jak se náhoda se štěstím vyspí :D

Před první věží s artefakty jsem měl zbrojíře na 0, i artefakty fénixe už z dob konverze artefaktů:
 

Přílohy

  • artefakty.JPG
    artefakty.JPG
    75,9 KB · Zobrazení: 114
  • Zbrojiř.JPG
    Zbrojiř.JPG
    61,4 KB · Zobrazení: 106
PS.. @Emhyr var Emreis II věřit nemusíš, ale je to tak. To, že máš rekord 3.zbrojíře přece neznamená, že někdo nemůže mít více. Jde to, byť s obrovským štěstím. Teoreticky jich může být klidně i víc..záleží, jak se náhoda se štěstím vyspí :D
jasně, že může. Teoreticky ti může po každém střetu padnout truhla a z ní vždycky zbroj :) Ale i tak si myslím, že už i ti 3 jsou veliké štěstí a 6 mi přijde neuvěřitelné :D
 

hrac552

Znalec fóra
Zdar všem,
už jsem to tady psal, ale to není normální = já jako odměnu nedostanu snad nic jiného, než úlomky kouzel ??!!
To přece není normální ?


Teď na světě A 16 bojů, z toho 10X úlomky kouzel a na světě W 16 bojů a odměny 111X úlomky kouzel - je to normální ??!!

Já se v 99% trefím, co dostanu jako odměnu - úlomky kouzel, pokud tam jsou a to je opravdu demotivující !!

Proč to není nastavené ta, aby byla šance i na jiné odměny !! Aby se odměny prostě točily, tedy aby hráč nedostával pořád tu samou odměnu dokola ??!! Co klidně dát odměny 5 nebo 4, trochu srovnat procenta šance na získání a bylo by to zajímavější.

Za této situace, kdy nedostanu nic jiného, než úlomky, se mi už dělá z úlomků kouzel zle !!
Mates vydrž! Za pár týdnů nebo měsíců se situace u Tebe změní a a budeš dostávat i něco jiného než úlomky. (To se nevysmívám). Tato hra je taky tréninkem trpělivosti. Je to běh na dlouhou trať. Zkus si při hře užít víc tu cestu k cíli.
 

Hexik

Znalec fóra
tak u me jedno mesto 3x stribrna a 4 artefakty
druhe mesto 1 stribrna a 2x zlata jeden artefakt

jinak jak jste tu psali o 6 zbrojirich to me v prvem meste jeste padli v prvem tydnu 3 naraz (jen na tu stribrnou) taky takze bych se ani 6 nedivila akorad ta sance je malinka
 

Reyahana

Učedník
Tak tentokrát hlásím velmi úspěšnou věž na obou světech ...
na W - kouzelnou obytku, 2x artefakt, džin a 2 zbrojíře
na A - džin, zbrojíř a také 2x artefakt

.. popravdě jsem do toho tentokrát nacpala více dia než je zisku ... ale což :cool:, jsem se rozšoupla
 

Omi41

Kolemjdoucí
Ahoj, po 4 věžích mám 2 artefakty. Chci se zeptat jak dlouho bude vůbec možné je tam ulovit? Díky
 

Saux

Znalec fóra
Začíná mě to bavit :) Ve světě, kde potřebuju nutně 1 artefakt, abych dotáhl ptáka na lvl 10, zatím nula. Ve světě, kde nemám ptáka ani postaveného, už mám naopak artefakty 2 (oba z prvního patra věže) :)
 
Nahoru