• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nové fanouškovské stránky ke hře - Elvenstats.com

DeletedUser3346

Guest
Děkuji za opravdu bohatou odpověď k dotazu napojení na server elvenaru.

Ovšem stále pořád nechápu obsahovou podstatu těch statistik. Teda mimo těch závodních společenství které řeší ostatní hráče a budují hlavně to co se dá považovat za ničení zábavy ze hry a místo toho je to otravná povinnost a hráč se má chovat spíše jako zaměstnanec a následně jako robot.

A co když někdo jako já a prosím berte to jako můj popud těm co na těch stránkách tak usilovně dělají, že nechci být ve statistikách, a když už tak s informacemi 10% z aktuálního celku informací. Děkuji za možné respektování a uskutečnění ...
 

PenyMarket

Znalec fóra
Neví někdo proč je nefunkční ElvenStats? Bez něj bych to město aby se to tam vše namačkalo nikdy nepostavil.
 

iDavis

Legenda
Údajne je to naozaj kvôli tomu že server, na ktorom sa nachádza, je preťažený. Neostáva nič iné než čakať (a radšej tam ani neklikať, keďže každý request sa pridáva zbytočne do fronty bez ohľadu na to, či bude vykonaný alebo nie).
 

OldMaGorr

Mistr slova
Asi se to rozkřiklo velmi rychle a nápor uživatelů je tak velký, že avizované zdvojnásobení kapacity serveru je jak psovi malina.
 

DeletedUser4336

Guest
Asi, jinak Elven Architect naštěstí chodí zvlášť, pro ty, kteří na něj chodili přes Elvenstats.
 

Vojtas007

Učedník
Zdravím, jen jsem se chtěl zeptat na jednu věc. Na elvenstatsu je znění:

Fellowship Tournament Tracking
See how your fellowship stacks up against others. Challenge other fellowships to a dual for a friendly competition!

Sice jsem si to přeložil, ale pořád nechápu ten význam. Mohl by mě to prosím někdo vysvětlit ?
 

GorGlin

Veterán
já to chápu tak pojďte si honit trika, aniž by jste si rozkopali bábovičky.
já popravdě nachápu na co se ptáš
možná je tam nějaká gramatická chyba, kterou moje chabá engliš neodhalí
prostě sledování výsledků DSka, koukni jak si tvoje parta stojí ve srovnání s ostatními, vyzvi jiné k prátelské soutěži
 

baumax

Učedník
Tím myslí to, že přímo ve hře nemáš k turnaji výsledky společenství - v žebříčku jsou pouze jednotliví hráči. Na Elvenstat jsou výsledky agregovány za celé společensví.
 

Lenkahnej

Pozorovatel
Ahoj všichni spoluhráči mi poradili tady vyhledat architekta který mi pomůže s přestavbou města... Můžete mi prosím poradit kde to tady najdu? Děkuji předem za odpověď
 

Lovec Krys

Legenda
Nejlepší je jít na https://www.elvenstats.com a po vyhledání a načtení svého města (úplně dole je údaj Last updated - naposledy aktualizováno s možností přenačíst) je možné přes volbu "View City On ElvenarArchitect" načíst do architektu přímo své město.
Oba weby jsou v angličtině
 

Prealiena

Velmistr písma
Polopatě:
Na stránce Elvenstats půjdeme na kartu players (hráči).
Elvenstats návod 1.jpg

Do vyhledávacího řádku napíšeme svou hráčskou přezdívku a vybereme ze seznamu své jméno na serveru, ke kterému chceme náhled města (pro ty, co mají účet na obou serverech).
Elvenstats návod 2.jpg

Sjedeme dolů a klikneme na "view city on ElvenArchitect" (ukázat město na ElvenArchitect).
Elvenstats návod 3.jpg

Pro aktuální zobrazení nejdříve klikneme na modré šipky, až se čas poslední aktualizace změní na "just now" (právě teď), můžeme kliknout na odkaz "click here", který nás přesměruje na půdorys našeho města na ElvenArchitekt.
Elvenstats návod 4.jpg
 
Nahoru