• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nové fanouškovské stránky ke hře - Elvenstats.com

DeletedUser4336

Guest
Aspoň se něco dozvíme, podle mě je to veřejný údaj, který se jen nezobrazuje ve hře, asi nás hra nutí hledat budovy na wikině (kde je podle mě mimo jiné poměrně špatné vyhledávání), i přes to, že u událostních budov je nám to kvůli neznalosti kapitoly k ničemu.
 

DeletedUser341

Guest
Zde je odpověď od autora stránek - mne osobně trochu překvapila, ale asi se dalo čekat :)

It’s not displayed to the end user in game but when you visit their city as a machine. There is extra info about their building levels such as the level of the event buildings.

Pro ty, co neumí anglicky - Tyto informace nejsou přímo zobrazovány ve hře hráčům, ale v okamžiku, kdy navštívíte město robotickým účtem, získáte doplňující informace o budovách jako právě například kapitolu, ze které budova pochází, v případě eventových budov.
 

DeletedUser4336

Guest
Njn, kdyby tu informaci zpřístupnili všem ve hře, tak by bylo vyřešeno, a né to takhle tutlat :).
 

DeletedUser341

Guest
No, nějaký účet, který není ovládaný hráčem, ale scripty... Přesněji to asi popsat nedokážu...
 

DeletedUser3966

Guest
Použila jsem elvenarchitekta na těchto stránkách, zajímá mě jak to co jsem vytvořila přenesu do svého města? POMOOOOC prosím :oops::oops::oops:
 

iDavis

Legenda
@Sosalka ak sa nemýlim, tak to presunúť nejde. Na základe náčrtu vytvoreného v architektovi si môžeš vlastné mesto postaviť ty sama.
 

DeletedUser3966

Guest
jéje :eek: tak a hodinová práce je v kelu, špatně pochopená informace :D :D

@iDavis - díky, tak to holt udělám pěkně znovu :D
 

DeletedUser341

Guest
Je to "návrhář", takže ano... V elvenarchitektu si vytvoříš, jak to má ve finále vypadat, a pak podle nákresu začneš ručně přehazovat...
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
no... ztracený čas to určitě není :)

ve chvíli, kdy už začneš mít město docela velké, čeká tě obrovská přestavba, je super mít možnost, kde si to zkusíš nanečisto. protože ve chvíli, kdy začneš mazat cesty, kulturu, nedejbože prastaré divy abys zjistila, že ty dílny se tam o 1 řadu nevlezou, můžeš tak maximálně hlavou do zdi :)
 

DeletedUser4409

Guest
Ahoj. Je nějaký problém na stránkách, nebo jen běžná údržba??
 
Nahoru