• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Norquis : malý velký muž

DeletedUser254

Guest
image.php

Nazdar.

Původně jsem měl v plánu se rozepsat ve velkém stylu kdy bych na sebe prásknul všechno možné, ale pak jsem si řekl že do toho vlastně nikomu nic není a že je dobře když internet nastoluje anonimitu jedince jako jsem třeba Já. Tedy v tomto představení bude jen slovo "nazdar" a nic víc, což jsem samozřejmě už porušil tím že jsem napsal těchto pár slov o tom že tady vlastně nebude nic jiného než slovo "nazdar".

Protože jsem napsal toto vysvětlení, tak už samo vysvětlení popírá ono vysvětlení o tom že tady nic nebude. Rozhodl jsem se tedy toto téma o představení pojmout trochu jinak než že jen napíšu slovo "nazdar" a dám sem třeba nějaký obrázek.


image.php


Později dodám i obrázek mého Kvítečkova

.. ~~~ .. ~~~ : ¤¤ : ~~~ .. ~~~ ..

image.php

.​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser254

Guest
Město Kvítečkov, má svoji zátoku, kde přistála první loď z elfími osadníky. Název dostala po zakladateli osady, velkém Savarikovi z Ezebaru.

Savarikova zátoka
( Savarik lahti )

image.php


¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤
Severní stezka
( North trail )

image.php


¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤
Velká blata
( Suuri Marshland )

image.php


¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤ ¤¤¤
Jižní stezka u velké rokle
( Etelä trail big gulch )

image.php

..
..​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser254

Guest
Kvítečkov má i svoji vlastní úplně nejvíc nejtajnější vojenskou základnu, která je tak tajná že ani nejvyšší velitel Egroben vůbec netuší kde se nachází ( foto pochází z tajných zdrojů které si nepřejí být jmenovány a dorazily k veliteli anonymní cestou )



Speciální jednotky

image.php

Průzkumník
( speciální schopnost : pokud je chycen dokáže mluvit tak dlouho až protivníka otráví natolik že zajatce raději propustí )

**************************************************************

image.php

Čaroděj
( speciální schopnost : vypouští temné "duchy". Protivníka zmátne jak smrad tak nemožnost takového "ducha" chytit )

*************************************************************

image.php

Psovod
( speciální schopnost : nepřítel odmítá útočit na něco tak roztomilého // platí i pro zvířecí doprovod )

****************************************************************

image.php

Zloděj
( speciální schopnost : sousedovic jablka chutnají nejlépe.
Pro boj nepoužitelná jednotka, která ale nepříteli dokáže ukrást zásoby a nepřítel tak na bojišti trpí různými nedostatky )

***********************************************************************

image.php

Experiment
( speciální schopnost : roztomilost // většinou se vyskytuje ve společnosti psovoda )

*****************************************************************

image.php

Ninja
( speciální schopnost : dokáže zmizet. Někdy i z bojiště )

***********************************************************

image.php

Pan strom

( speciální schopnost : ? ? ? ? )

¤¤¤ --- ¤¤¤ --- ¤¤¤
Uznávám že co se jednotek týká, nejsou v boji zrovna použitelní, ale většinou vyhrávají na body a to mi stačí.


.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser254

Guest

Manufaktury

image.php
image.php
image.php


image.php
image.php


image.php
image.php


image.php
image.php


image.php

Veškeré polotovary zpracované v manufakturách, končí v dílnách kde z nich naši šikovní řemeslníci vyrábí praktické a užitečné věci.
Samozřejmně že se v dílnách vyrábí i spousta vojenského vybavení a to i pro čtyřnohé bojovníky.



Model pro psy předvádí 5 letá Gigi


Model pro kočky předvádí 2 letý Bruno
V našich dílnách vyrábíme i různé věci potřebné pro společnosti, jako jsou třeba erby, společné oděvy, nebo třeba i hrnečky z motivem vašeho společenství.









Vše samozřejmně na míru a dle přání zákazníka.

.



 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj Norquis, začínám se stydět, že jsem k tomuto představení zatím nic nenapsal, opravdu moc pěkné zpracované. Tohle téma má potenciál bavit několik dalších generací! Pokračuj prosím! :rolleyes:
 

DeletedUser254

Guest
Tržnice & Obchodování


Už jako malého mě fascinovalo když někde na dědině probíhaly velkoprodeje veškerého potřebného zboží do domácnosti od jablek až po pytel ježků.
Bavilo mě takové to sousedské urážení kdy jeden pomlouval druhému vypálený mok z tím že ví moc dobře že starej Lojzek oslepl z té jeho "léčivé vody" a nebo že Komárkovy jablka mají olovnatý základ protože všichní ví že je krade u dálnice na Chomutov. Prostě dědina.

Jenže ve velkém městě už to chodí jinak a Nguen Cu Tchi neumí česky a smlouvání se většinou nekoná. Navíc ještě takové výrobky mají zajímavý původ. Přece jen slavné značky nestojí cotopadecát ani dvětěšicet a mám takové podezření že i nápis Pumma, není správně. 4 pruhy neboli "viceadidas" už mi dávají jasně najevo že tohle nebude kvalitní obuvník a že z případnou reklamací bych musel zřejmě letět do Ulambátaru do nějaké jurty na severu.

Na velkých akcích se zase totálně ztrácím protože takévé ty šifry co se všade vyskytujou a neustále kolem vás zní, mi nejsou zcela jasné.
Máchání rukama i nohama do toho vnáší sice jakési umělecké vyznění ale jen do té doby než se rozpoutá pravé peklo a kolem vás zní jen " 3 za 5 " ~ " Po 8 za 11 !! " ~ " 9,9 " ~ " Prodávám " ~ " Kupuji ! "
Chaos je tak velký že ani nevím co jsem koupil ale všichni mě ujišťují že jsem koupil dobře. Až pozdeji zjišťuju že jsem zakoupil 200 akcií firmy na mleté kopyta.

Nejsem žádný škudlil, to jako bacha, klidně směním 8 hrušek za 5 švestek, jen proto že mám na ně chuť, ale nikdo po mě nemůže chtít abych vyměnil 2 000 palubek za mramorovou bystu lva. Tak blbej zase nejsem, když vím že bysta lva má hodnotu 1 500 hřebíků.
Stejné je to i z vzácnými kovy. Váček zlata nestojí 3 fajfky tabáku jak tvrdil Mrázek, protože vím že Babka Třeníková jej tenkrát vyměnila za 500 bonů.
Drahokami a jiné kami se mění jen těžce, protože každý hned volá policii aby se vyhnul podezření z krádeže jak Imrech, který tvrdil že ty diamanty narýžoval v Labi. Skočit by mu na to mohl jen slepý. V Labi žádné diamanty přece nejsou !! Ty jsou jen v Berounce.

Z trhem jsem celkově zpokojený a nevadí mi dát 5 otepí sena za zimní fusekle, nebo nůši třešní za pixlu hnědé barvy. Potřeba je všechno, takže jaképak špekulování.

********************************
Ale jinak mě některé nabídky nepřestávají fascinovat a denně je kontroluji jestli je tam ještě uvidím.
Požadovat za celé prase, komplet golfovou výstroj je o řádné dávce drzosti a odvahy.

image.php

Byl nedělní den, ptáčci venku zpívali své písně, sluníčko svítilo a nic nenasvědčovalo tomu, že by se mohl objevit nějaký škaredý mráček. Už už jsem zaujímal svoji relaxační polohu na gauči u televize, když v tom mi přítelkyně oznámila, že chci jet do Ikei. Velká to novina pro mne, protože ten den jsem nic takového na denním programu neměl a této položky bych si určitě povšiml a psychicky se na to připravil. Zdá se mi i tak trochu zajímavé, že přítelkyně vždycky ví, co chci dělat, co jsem udělal špatně a dokonce i tvrdí, že pozná, jak se cítím.Jednoduchý příklad. Je mi po ránu špatně a mám pocit chabého zdraví. Podle drahé polovičky simuluji, kecám, jsem línej a mám jít okamžitě do práce. Ale zpět k tématu.

Nemohl jsem lavinu ani nijak zastavit a bránit se tomuto nápadu, protože v tu ránu co mi vše oznámila, zmizela do koupelny, kde se dělala krásnou. Asi po hodině čistého času z koupelny vyšla jiná osoba a já v ní začal poznávat rysy ženy, do které jsem se před 4 roky zamiloval. Po zhruba další hodině oblíkání, převlíkání, vybírání bot, doplňků a jiných atributů bylo vše připraveno a sladěno. Mohlo se vyrazit.

V Pražské Ikei byli opravdu všichni. Mám pocit, že ten den každý občan Prahy a přilehlých obcí měl naplánováno to samé co my. Nýbrž už vím, že po vstupu do samotného centra všeho dění na mě nebude brán zřetel, ještě v autě jsem chtěl vědět, pro co vlastně jedeme. Rozkaz zněl jasně, regál do kuchyně. Regál byl jediná položka na našem seznamu. Nebo spíše jen na mém jak se záhy ukázalo. Po vystoupání z garáží do obchodu jsem propadl v pláč. A nebyl jsem jediný chlap, který nákupní horečku nevydržel a rozplakal se.

Před vstupem do prostor, kde jste svědkem fantastických výsledků na poli designu a dozvíte se, jak na 52 metrů čtverečních můžete vytvořit krásný byt, si mé zlatíčko vzalo žlutou obří kabelu (každý z vás ví kterou myslím), která je určena na malé drobnosti, jenž u nás doma najdou určitě své právoplatné místo. Během následujících 3 hodin se kabela plnila, všechno jsme nutně potřebovali. Různé věcičky, drobnosti, serepetičky, cinkrlátka, věc na louhování sypaného čaje když doma máme pouze čaj v instantních pytlíčcích. A samozřejmě skleničky, talíře a nesmíme zapomenout na svíčky. Ty přece nikde jinde neprodávají.

Došli jsme k cíli našeho seznamu a to k regálům. Kupodivu si přítelkyně jeden vybrala a vrazila mi ho do ruky a do druhé ruky mi byla vražena již zmíněná kabela. Kabela už byla na křehkou osobu příliš těžká, aby taky ne když vážila 15 kilo a věci z ní padaly ven. Venku se začalo stmívat a my se pomalu přibližovali k pokladnám. Ano pomalu. Byla to trochu i moje chyba, přiznávám se, byl jsem už vyčerpaný a chtělo se mi umřít. Nebyl bych určitě první zákazník, který v Ikei vypustil duši. Po sečtení našeho nákupu mi pokladní oznámila, že cena je něco okolo 4 litrů. Rozplakal jsem se znovu.

Začal jsem skládat věci do auta, ještěže mám kombík, jinak nevím, kam bych všechny ty potřebné věci dal. Při zpáteční cestě mi bylo ještě vyčteno, že jsem byl nepříjemný, s ničím jsem nepomohl a že se tvářím jak při božím umučení. Krásný to den. Jediné štěstí bylo, že si má láska cestou domů zdřímla a já měl konečně ten tížený klid. A mohl jsem se zamyslet proč zrovna já.


 

DeletedUser418

Guest
Zdravím Tě Norquisi
20150924144307893286407.gif

Tvé představení je vskutku poutavé, krásně zpracované, doplněné pěknými obrázky a Tvůj poslední příspěvek mne opravdu pobavil.
20150924144307899184490.gif

Začala jsem Tě sledovat, protože tuším, že při čtení Tvých příspěvků, se budu dobře bavit.
20150924144307905930670.gif

Děkuji Ti za pěkné zpracování Tvého představení a prosím pokračuj s takovýmito příspěvky.
20150924144307917656570.gif
 

Galin

Guest
Chvíli jsme se rozmýšlel jestli to mám číst tak dlouhý pergamen ale nakonec mě přesvědčila čtenářka přede mnou a dal jsem se do toho. Po přelouskání prvních pár řádků jsem se doslat ke skvělé nabídce celého prasete na kompletní golfovou sadu zde jsem se chvíli pozastavil a dumal nad tím za co bych tak koupil celou krávu nebo býčka protože manželčin strejda koupil své manželce právě tříměsíčního býčka aby ji nebylo na další dva roky smutno samotné doma když on je v práci. Manželka má za rok narozeniny tak třeba najdu vhodný artikl pro směnu když by měl někdo zájem tak nabízím drahokamy v jakékoli sestavě zabalím vám to prvotřídního hedvábí a na ochranu vaší bezpečnosti po cestě domů s drahokamy nabízím speciálně tvarované mramorové šutříky do ručního praku, který mi daroval synovec a já jím podaruji Vás.

Tak jsem se nějak nechal unést myšlenkou na dárek manželce až jsme zapomněl na poslední část řádků na pergamenu ke, kterým mám jen jedno: jsem na tom asi všichni stejně a ta koncovka v podobě pochvaly manželky po cestě to, úplně chápu. Jedem tak jednu s dětmi ze školky a při všem tom povídání co jsme všechno udělal špatně a v čem jsem své drahé polovičce vlastně svojí pomocí přidělal práci tím že to musí udělat znovu neodbočím k místnímu koloniálu a je opět oheň na střeše, já to však ještě strhnu a stihnu těsně zabočit před za námi projíždějícím osobákem. No prostě příště nebudu řídit a v klidu si vyslechnu manželku abych nezapomněl odbočit.

Jinak krásny příběh ze života jsi sepsal a doufám že budeš pokračovat.
 

DeletedUser254

Guest
Důležité oznámení
V brzké době oznámím důležité oznámení.
Tento přízpěvek je tedy důležitým oznámení o důležitém oznámení.

Trošku jsem to tady zanedbával, takže jsem utřel prach a vysál, aby se vám tady lépe pobývalo.
 

DeletedUser254

Guest
Nedůležité oznámení
Původně jsem zde chtěl umístit oznámení o tom že na nějakou dobu nebudu hrát, ale nakonec přece jen zůstanu.

Abych vysvětlil.
V práci si pár lidí řeklo že podávám skvělé výsledky a tak se rozhodlo že bych své znalosti mohl uplatnit v zahraničí, kde se otevírá něco jako naše sesterská firma ( v Rakousku ) a moje maličkost by jim měla pomoci v rozjezdu což by mohlo trvat několik měsíců.
V prvních momentech jsem si sice myslel že se vedení malinko unáhlilo, hlavně v tom že bych měl jet do zahraničí, protože Já už v zahraničí jsem. Ti kdo mají dobré uši a mají na fóru zaškrtlou možnost hlasové reprodukce, si jistě ihned všimly mého přízvuku a je jim tedy jasné že nejsem rodilý ČECH. Kdo tuto možnost nemá, tak se to teď dozvěděl. Tedy cestovat do zahraničí ze zahraničí, je taková malá legrácka ;)

No tak jsem se tedy natěšeně doma pochlubil oním vyznamenáním a čekal co na to ty dvě moje holky. Normálně jsme si sedly a probraly možnosti. Neříkám že jsem chtěl jet tak moc že bych tyhle dvě opustil, to zase nee, ale přece jen je to docela slušná nabídka která se neodmítá jen proto že prcek tady má kamarádky a že partnerce se dělá v letadle zle. Po několika rozhovorech z přestávkama , jsme se tedy rozhodly že pojedem ( jednomyslně ) a tak se začalo vyřizovat 687 554 věcí které z tím souvisí, aby se v konečné fázi rozhodlo že se na celý výlet můžu vykašlat, protože argumentů proti se začalo hromadit až podezřele moc.
Nebudu to moc prodlužovat nepodstatnými detaily ( spíše osobního rázu ) a tak jen napíšu že po 5 dnech spekulování, pobíhání, vyřizování a zkoumání, jsme se rozhodly že nikam nepojedem, protože by to způsobilo víc komplikací než užitečnosti.
Prcek je sice malinko zklamaná a partnerka se do zahraničí taky už docela těšila, ale nedá se nic dělat. Než abych si na půl roku ( cca ) zkomplikoval život, tak to raději nikam nepojedem.

Tak tedy důležité oznámení se změnilo na nedůležité oznámení.

PS : jo a jsem sice cizinec, ale mám české kořeny ( máma byla češka ) a rozhodl jsem se že se zde usadím, protože se mi tady líbí a mám tady i nějaké rodinné závazky.
PS II : omluvte tedy drbné chyby v psaném textu. Přece jen jsem 29 let vyrůstal v zahraničí, kde jsem česky mluvil a psal jen velmi málo.

:cool:
 

DeletedUser34

Guest
co na to povedať ja som taky zahraničný a sice slovensko ale ja som vlastne dieťa československa takže aj čechy sí moja srdcu blízka krajina aj keď som tam nikdy nebol :)))
sme radi že ťa tu máme tvoje písomnosti sa tak skvele čitajú vždy sa teším na nový príbeh
 

DeletedUser254

Guest
protokol : ja som ovela vjacej z cudziny ako ty. Pocházam z Finska kde sa vela finky nenosia.

Santerr : důležité to moc není. Bylo by kdybych přeci jen jel.
K tvému PS. Dříve jsem to prasil daleko víc a začal jsem používat i program na opravu chyb, než jsem zjistil že to nemá smysl, protože se na většině diskuzních fórech vyskytují jedinci kteří neumí psát vůbec. Takže jsem trochu vypiloval techniku a programy už nepoužívám, protože dokonale zapadám :D

A děkuji za pochvalu. Miluju když mě lidi chválí.

image.php
 

Galin

Guest
Krásné přiznání :) Nejsi sám. Jsem sice rodilý Moravák a píšu dost často jako tydýt... Holt jazyky nejsou má silná stránka. Psaní na klávesnici už vůbec :) A když jsou myšlenky ještě rychlejší než prsty snadno napíšu jsme místo jsem atd. Tohle sem však nepatří :)

Pokračuj ve svém díle a budeš i nadále chválen.
 

DeletedUser254

Guest
Společenství

image.php

V první řadě bych chtěl moc poděkovat zakladatelce společenstva, že zvolila normální název.
Neumím si představit že bych se přidal k někomu kdo to pojmul kapku jinak a pojmenoval společenství třeba Hrošíci, Bobři, Česká parta, Partizáni nebo Královská garda ( nic ve zlém milí zakladatelé ale bohužel u mé osoby by jste neuspěli )

Já bych pojmenoval své společenství třeba Ukňučení kňouři, nebo Šťeňátka z křovisek popřípadě Rezaté vousy ( ach ta fantasie )

Tak tedy vstoupil jsem do společenství které se skládá z pár divných lidí a z pár velmi zvláštních lidí.
50% jich nekomunikuje ( i když hrají a rozdávají pacičky ) 25% nemluví, 25% je neustále vyměňována za nové jedince a zbylých 10% se ani nesnaží o nějaký posun ve hře. Že to na % nesedí ? No a ? Vy jste snad někdy zažily něco v čem by bylo zahrnuto 100% a sedělo dokonale na všechny aspekty daného problému ? Já tedy ne.

No ale ke společenstvu. Je to zvláštní věc, která by potřebovala ještě asi milion věcí dodělat a doladit ale na nějaké to spolené spolčování za účelem být spolu to asi stačí. Pokud se to nezvrhne v nějaké souboje na ostří nože, a tím mám na mysly čistě bojové sekvence kdy bude nutné mezi takovými spolky bojovat o nějaké body nebo hodnocení tak nemám problém v takovém společenství být třeba 2 897 let, čily mrknutí oka pro každého elfa.

Samozřejmně i u nás se najde Frodo, Samvěd, Bilbo i Bimbo, Pat a Mat, dvojník Sagvana Tofiho a nebo mistr Bean ( ne Šón Bín ale to jelito z medvídkem Tedym ) a hlavně je tady spousta smajlíčkových "hihi" lidiček z plnou taškou veselých přízpěvků, z nichž se po čase vyklubaly "postarší" mámy od rodin.
Nic proti, taky mi není 16 ale 2x 18, jen mě to neustále překvapuje, že hry hrají i takoví starší lidé.

Snad se společenství časem budou nějak rozšiřovat v možnostech aby se třeba mohli lidi i scházet a třeba ugrilovat buřty nebo skáknout na "jedno"
Mimochodem, pořád mi ve městě chybí nějaká hospoda, nebo restaurace kam bych mohl pozvat nějaké návštěvy.
Bude zřejmně nutné navrhnout něco v tomto směru i u zakladatelů hry.
Přece jen si neumím představit že na návštěvu připlachtí Eowin na drakovi a Já s ní polezu někam do jednoho z baráků na grilovačku z trouby. To by to rande asi nedopadlo nejlíp.

Po návštěvách moc nechodím, protože společenstvo je dost roztahaný po celé mapě a k nejbližššímu plantážníkovy to mám přes 30 provincií. Uznejte sami že to je cesta na půl roku nejmíň + si spočítejte kolik bych ztratil vojáků kdybych to měl všechno dobývat. A navíc si ještě vemte že bych přilezl po půl roce. Ve společenstvu už bych asi ani nebyl, kdo by taky chtěl někoho kdo půl roku nic nedělá, a jak bych asi vypadal ? Zarostlej jak opice. Kdo by chtěl takovou návštěvu.

Jináč je to taková ta veselá parta, které to šlape v poklidu a umíme se mezi sebou dohodnout co a jak.
 
Nahoru