• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Navýšení maximálního počtu hráčů ve společenství [předáno]

Má cenu navyšovat počet hráčů v společenství?


  • Celkový počet hlasujících
    43

LuciskaCh

Mistr slova
Nemyslím si, že by navýšení hráčů bylo dobré.

1. Motivace-kdybych měla motivovat denně (jako do teď) více lidí ve společenství, tak už bych se vyprdla na ostatní sousedy, nechci u motivace strávit hodinu. A nechtěla bych se vyprdnout na sousedy, má to také své vyhody denně je motivovat. A to, že někdo napíše, že to nemá být povinnost, myslím, že když chceš s někým hrát a obchodovat, tak je samozřejmost i pomáhat.
2. Obchodování-nemyslím si, že by obchodování teď nějak vázlo. Alespoň ne u nás ve společenství. Pokud někdo něco potřebuje, tak mu to kdokoli vymění. Já to třeba dělám tak, že když jeden náš člen potřebuje drahokamy a nabízí elixír (mám také elixír zvýšenou výrobu jako on), tak mu to přijmu a dám na trh opačnou nabídku, vím, že mi ji jedna sousedka přijme (také díky tomu, že ji denně motivuji, tak přijímá mé nabídky přednostně) a je to tak i s dalším zbožím. Každý okolo sebe máme někoho takového.
3.Žebříček-s více hráči by už byl k ničemu. Když se teď podíváte, tak je tu strašná spousta společenství, kde je jen jeden člen. Jak mají taková společenství soupeřit s ostatními, třeba v Dobrodružství společenství? Nemají šanci na další odměny a posun v žebříčku také ne.
4.Neaktivci-nakonec by to stejně dopadlo tak, že by v každém společenství byla polovina aktivní a polovina ne a v tom nevidím smysl. V menším počtu se alespoň 25 cizích lidí seznámí. O tématech, které máte společné s ostatními hráči si můžete psát a diskutovat na fóru (v Krčmě-pokud se to netýká hry), není na to třeba společenství.

Kdyby se mi chtělo ještě více rozepisovat, tak bych ještě na další negativa jistě přišla, ale myslím, že tyto 4 úplně stačí.

Za mě rozhodně NE. Nezvyšovala bych počet lidí ve společenstvích.
 

DeletedUser4225

Guest
Já bych to zvýšil pouze o 5 lidí, a ještě aby si ty aliance mohly vybrat jestli chtějí nebo nechtějí zvýšení, a to třeba nějakým hlasováním v alianci, a pokud bude převažovat většina že ano, tak by každý vložil nějaký poplatek, nebo by se nějak složili.
 
Nahoru