• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Navýšení maximálního počtu hráčů ve společenství [předáno]

Má cenu navyšovat počet hráčů v společenství?


  • Celkový počet hlasujících
    43

DeletedUser312

Guest
další svět je blbost... ne že by to nováčkům nepomohlo... ale proto že by tam za tři měsíce vznikla ta samá situace... a mám ten dojem další server je celkem nákladná záležitost....
k těm diamantům bych připsal že jen majitel diamantovýho dolu má tolik peněz na to aby do týhle hry moíhl investovat reálná peníze tak často jak se to děje v jiných hrách....
 

CherryFlower

Guest
Proč aspoň nerozjedete další svět?
Jak by tomu nový svět pomohl? Podle mě by to znamenalo konec tohoto a nic nového by to nepřineslo... Kdyby tenhle svět byl plný, tak bych to pochopila, ale takhle nechápu smysl...

Plná společenstva... taky jsem začínala od nuly, založila společenstvo, pak jsme se daly dohromady dvě a postupně oslovovaly hráče v žebříčku... a dneska už je společenstvo funkční a plné. Co komu brání, aby udělal totéž?? Jedině lenost...
S trhem je to momentálně asi trochu problém...
 

DeletedUser34

Guest
no podla mna je 25 akurát viac je podla mna zbytočné a nepotrebné
25 je akurát ale ten kto nešefuje spolku to nepochopí .-)
 

DeletedUser312

Guest
spolku šéfuju a nepochopím :-D tohle není hra kde by se ve spolku dělalo něco jinýho než obchodovalo.... tzn čím víc tím líp .... na to aby tě to šéfování nějak zvlášť omezovalo by se tady muselo válčit mezi hráčama... to tu není tzn jako šéf seš jen loutka a pokud začneš sledovat pacičky a budeš to po dvou neodfackovaných dnech vyhazovat bude z tvojí aliance průchoďák kde se každej ohřeje max tejden..... :-D
 

DeletedUser34

Guest
nejde o pacicčkovanie 100 ludi 100 chutí nevie ako uvas ale unas velitel neni len loutka
možno u vas Raduzz to tak je šefoval som spolko na FoE kde bolo 80 ludi a to už bolo niečo hrozne moj nazor je 25 je plne postačujuce :)
 

DeletedUser312

Guest
foe je trošku jiný kafe tak jako travian tam kde se válčí je to jiný.... já to zase znám z travianu...
co se týká těch 100 chutí... až se tu bude dělat ve hře něco společnýho třeba společný alianční město pak možná bueš mít pravdu ale i potom by se víc hodilo mít v alianci víc hráčů.... každopádně za mě je ideál někde mezi 40 až 70 lidí v alianci...
 

DeletedUser34

Guest
to je pravda ked spolok bude viužitý aj na nieco ine tak vtedy by bolo navišenie vcelku vhodne ale terajsie obchodovanie je jedina vec co spolok podotykam funkčny spolok môže robit a 25 ludi na obchodovanie je dostatok my aspon akosa zalozili spolky sme skoro nidy nemali problem z obchodom jeen cas ked sme isli na suroviny 3 urovne ale to bolo docasne inak sme plne sebestacny
ale akonahle uz o niec pojde v spolkoch ci spolkove stavby alebo spolkove suboje alebo nieco ine tak mierne navišenie by sa aj hodilo ale maximum 50 viac je uz nazaj obtiažne
 

Deleted User - 42211

Guest
Myslím, že těch 25 stačí. Začala jsem hrát Elvenar až v posledních měsících, založila jsem si společenství a už tak je problém v zaběhlé hře sehnat těch 25 lidí na zaplnění. A ta představa klikání na 70 lidí, abych jim vypomohla je dost děsivá. Stačí 25
 

DeletedUser1119

Guest
Jsme taky pro zavedení většího počtu členu ve společenství a kdyby to nebylo možné tak alespoň možnost navázat spojenectví s dalšími společentsvími, kde by fungovalo vše to co funguje ve společenství - vzájemný obchod a motivace i chat potom by se počet členu nemusel navyšovat a záleželo by pouze na členech a jejich vedeni společenství zda budou chtít navazovat spojenectví kvůli motivacím atd. Je fakt ajk tu už bylo řečeno: Čeho opravdu chceme díky společenstvím dosáhnout, je to, že každý hráč může být součástí živé komunity. Nyní platí, že čím větší komunita, tím méně osobitosti, tím menší je vaše důležitost v rámci dané komunity. V jiných hrách mají spolky hráčů větší tendenci mít spoustu neaktivních hráčů a častokrát ani aktivní členové nevědí, kteří členové hraní zanechali a na které se stále lze spolehnout. Právě proto jsme zvolili relativně nízký limit 25, pro zachování blízké skupiny hráčů, abychom dali větší důležitost každému z vašich společníků. Chceme, aby vaše společenství byla osobitá!

S tímto tvrzením souhlasím, je na místě, ani já nevím, kdo vše v našem cechu na Foe hraje a kdo ne, já už tedy moc ne jsme tu na Elevnaru:)
 

Sheila7

Guest
Ahooojtéééé :D Pardon jestly vytahuji něco starého ,ale jsem pro zavedení vyššího počtu členů ;) Alespon od určité úrovně společenství...aspon o 5 navíc :) Neříkejte mi že vedoucí spolku nepozná na co má a na co ne...když si budu věřit a budu si jistá že utáhnu 40 členů jelikož mám 5 moc dobrých zástupců......Tak proč ne??? Elvenar má a bude mít stále více hráčů a každý nechce mít své společenství.....kam nové hráče zařadíme když je nikdo nebude moct přijmout? o_O Druhý svět??? No nevím..už je to rozdělování Elvenaru.....už to není jen Elvenar..to je jen můj názor ;)
 

DeletedUser2281

Guest
Taky si myslím, že aktivní společenství by mohli mít možnost navýšit o 5 a pak třeba zas o 5 hráčů do max 40 hráčů, pak už by sousedská výpomoc byla na dlouho... Plus psal jsem jinde na fórum, že by bylo dobré udělat něco jako "zkratku" na sousedskou výpomoc a to tim, že by si hráč ve svém městě nastavil priority někde-nějako a pak by to bylo na mapě jako tři pod sebou zaškrtávající políčka a ve spolku (na seznamu) třeba tři po sobě jdoucí políčka... A zakliknutím na "kultura" by se automaticky dala ťapka na nejlepší dostupnou kulturní budovu (což si myslím je naprosto chtěné) a v případě toho, že je vše zaklikáno by prostě políčko bylo "neaktivní"...

Podle mne by tohle bylo elegantní řešení a odbouralo by to tu spoustu nahrávání a tím i spotřebu dat a přispělo by to k efektivnímu urychlení téhle činnosti.
 

Aarwen

Pokročilý žák
50 je opravdu moc , když máte aktivní cech kde se motivuje každý den , za chvilku by byl člověk otrávenej :-D , začněme u +10 :)
 

DeletedUser3201

Guest
Co jsou to za kecy?

Tady jde o něco úplně jiného a přemýšlejte o tom prosím a zjistíte že na tom něco bude ;)

Navýšení společenství se vývojáři bojí jak čert kříže. Proč? No protože jde o ten systém když by počet hráčů ve společenství byl třeba po 100 a nedejbože neomezený, no kdo by se pak trápil nějakou provincií? No nikdo :D a taky spojené další výhody obchodu atd.

Takže není potřeba to bohatě okecávat. A na názory že se ve společenství všichni známe atd :D:D:D na fb máme přes cca 150 plus přátel že? Taky to Mark mohl střihnout na 50
 

Eragon92

Znalec fóra
@Mythos - já myslím, že bys hlavně ty měl přemýšlet dřív než něco napíšeš ;).

  1. Hru která nemá omezený počet lidí ve spolku jsem snad ještě neviděl (min. si teď žádnou nevybavuji)
  2. Začni prosím opravdu hrát, poznej hru pořádně a pak piš - větší blbost jako, že by se přestaly dobývat provincie jsem opravdu už delší dobu nečetl.
  3. Né každý je v nefunkčním spolku. Já vedu spolek v Top10 na A světě a mám slušný přehled o tom kdo hraje, kdo ne a jak roste atd... ;)
 

nataly111

Velmistr písma
@Mythos Čím víc čtu tvých příspěvků, tím víc se kloním k názoru, že si tu hru neviděl ani z rychlíku. Jako 100 lidí ve společenství? Mě by kleplo, už nejsem velitelka, ale můžu říct, že ti co vedou svá společenství, mají co dělat aby zvládli 25 členů. Nemluvím o společenstvích, kde je šumák co se děje. Ale o funkčním společenství, kde se velitel stará o spokojenost svých oveček a má toho někdy i plnou hlavu.
A tak bych se mohla vyjadřovat ke všem nesmyslům co tu píšeš.

Můj obdiv má Eragon92, že má energii se tu s tebou dohadovat. Protože to asi fakt nemá cenu. Jen ho to dráždí k tomu, vymýšlet další ptákoviny. :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

Eragon92

Znalec fóra
Kdyby nepsal fámy, polopravdy apod. tak to asi raději přejdu ale takhle mi to nedá. Ale s tím, že ho to ještě víc popichuje máš asi pravdu, taky si to začínám myslet...
 

Darkness2613

Guest
@Mythos myslím, že jsi asi pojedl příliš hovězího masa :rolleyes:, souhlasím plně s @nataly111. Neumím si představit, že by nás bylo více, i tak je to náročné vést stávající počet lidí. Pokud chceme fungující společenství, tak skloubit 25 různorodých povah a charakterů je více než dost náročné. Možná by jsi si to měl zkusit na vlastní kůži, a potom můžeš s námi sdílet své poznatky ;):).
 
Nahoru