• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Návrat kouzelníků domů

Lovec Krys

Legenda
Teď je otázka, zda to zvyšuje produkci many, když ji okouzlíš anebo když ji okouzlíš a má packu.
V druhém případě ti to nemusí nijak pomoci, pokud budeš dostávat packy na jiné kulturky.
 

karhol

Znalec fóra
Tak to by mně taky zajímalo. Pokud je to jen s okouzlením a bez packy, pak to je zlatý důl na manu a z magického daru se stává hodnotné kouzlo.
Maják bohužel nemám, tak nemohu ověřit.
 

voyager-1

Velmistr písma
podle věty od GorGlina
" Produkci stromu můžeš pomocí majáku až zdvojnásobit, u fontány to jde jen za velmi specifických okolností. "
předpokládám že to opackovat chce
Myslí tím nejspíš, že fontánu jen tak někdo motivovat nebude
 

Hexik

Znalec fóra
ja si dnes dala praci a pocitala a cely set zhodnotila jako jednu vetsi a trosku efektivnejsi manufakturu na zakladni zbozi a kdyz to budu mit cele tak to postavim
na produkci oceli dreva a mramoru mi vyslo 12,9 3h vyrob v porovnani s ocelarnou na levelu 27 tak pocitam ze jako levna ocelarna to muze slouzit do pristiho vylepsovani ocelaren tedy 3 kapitoly
 

GorGlin

Veterán
@voyager-1
Ano máš pravdu, je mnoho hledisek.
Nicméně já prostě postrádám kloudnou kulturku na manu.
Budovy na manu jsou poslední dobou max 12 políček, jejich produkce není zlá, ale třeba hladová truhla, která bude za pár dní dá jen 8300 kultury.
A v minulých eventech to byly budovy menší, nebo ještě s lidmi, takže kultury ještě méně.
Jako jo, kvůli ní to nestavím, ale aby mi to někdo oplácal je to určující faktor.
I džin nebo ruské kolo z minulé kapitoly dává víc a tak dokud nebude svítit všechno tohle ostatní tak tam packu nedostanu.
Když už je mana na levovací hlavní odměně, tak je to chuděrka jako popelák, co má necelých 6k kultury.
O aktuální věžičce s necelými 2k ani nemluvím.
Chápu, že tobě to je fuk, když maják nemáš, ale snad nejsem jediný kdo ho postavil.

@Lovec Krys
Právě že B je správně

@karhol
Protože kouzlím magický dar na manu přes opatství, tak mám i díky majáku bonus z kultury trvale přes 200%, max 299%.
To mi šetří lidi místo i kulturu protože město uživím jen ze dvou dílen a tak beru už ted magický dar jako usefull kouzlo.

@Barbar74
sousedská výpomoc na kultuře
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
@voyager-1

I džin nebo ruské kolo z minulé kapitoly dává víc a tak dokud nebude svítit všechno tohle ostatní tak tam packu nedostanu.

dostávat motivace na manu budovy s menší kulturou by šlo vyřešit tak, že by ses domluvil ve spolku aby Tě hráči motivovali přímo přes město a ne přes automat. Jasně pro hráče by to bylo náročnější ale většinou se jedná o přechodné období.
 

GorGlin

Veterán
@voyager-1
Pro lidi hrající na mobilu ta možnost není vůbec, nebo aspoň já to neumím
a když budu mít hájek plný hladových truhel na který budu potřebovat 4 lidi každé ráno připadá mi to trochu jako scífko i jen na budoucí tři měsíce
 

voyager-1

Velmistr písma
tak já nevím. Nemám maják, nemám bludiště, mám 20 center na max a přesto nějakej výraznější nedostatek many nepocituju. Stihl jsem mezitím v dolní větvi vyzkoumat i svitky, přemejšlím nad hedvábím. Občas nahodím pár kouzel přes opatství.
 

Martelan

Znalec fóra
Tak ze setu mám 6 budov, snažit se o ligy je zbytečný bo ta poslední co chybí stejně není ani ve zlatý, takže bez dia kovárna udělat nepůjde.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Tak jsem skončila na 47 úkolu a 16ti relikviích. A neodpustím si komentář. Není daleko doba, kdy nám poměr střetů mapa-turnaje upravili z poměru 1:1 na 1:5. To byl nesmysl a samozřejmě se neosvědčil, ačkoli kdosi tvrdil, že jsou střety v turnaji 5x lehčí. Zdálo by se, že v tom případě sáhnou po nějakém kompromisu, třeba 1:2 nebo 1:3, ale ne, máme to zase zpátky na 1:1. A všichni brbláme, když nám úkol vyjde mimo turnaj, že zase musíme na mapu a přitom zapomínáme že ti, co hrají sami musí na mapu pokaždé, i pro relikvie, protože v ŘV jich moc nenajdou, zejména v době turnajů. Není to diskriminace - já nevím, jak bych to nazvala, asi nadržování (a nechci nikoho urazit). Od určitého stupně vývoje - 75 hodin průzkumu, zkrácená doba mezi turnaji na přípravu provincií - je to prostě samostatně nehratelné. A tak mě zvláště těší, že je ve hře sada, která bude dávat relikvie - pozdě, ale přece. Ono by se to možná dalo nějak upravit - třeba na místo "získej relikvie" tam dát občas "odevzdej relikvie", těm, co hrají turnaje a mají jich mraky by to nemuselo překážet a my "sólisté" bychom si je mohli našetřit, ale nevím, jestli je to dobrý nápad, o tom by musel někdo přemýšlet a hlavně by musel mít někdo zájem. ;)
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Barbar74 Ta packa tam být musí, je to v popisu budovy. Proto ji taky nestavím.
@Emhyr var Emreis II To má být vtip? Ale mě to k smíchu není. Tak díky za solidaritu. A mimochodem, mám dost nabídek, nemusela bych si zakládat svoje společenstvo.
 

luterina

Veterán
@Jirinazel já to jako vtip nevidím, ale jako logickou věc, když hraji sólo, tak mám i svůj spolek, můžu si chodit nahrát do turnaje relikvie a kouzla a další odměny jak se mi zlíbí, nevidím žádný důvod si takovou možnost odpírat...

@voyager-1
Možná za to můžou ty dva vánoční stromy.

Takových budov bude asi u "starých vykopávek" víc :D ..můj top na manu je např. Karnevalový set :) a kdysi, ale tu už bohužel nemám, to byla chatrč 2 x 2 na manu...

..nevíte prosím, teď je v nabídce v odměnách taky jedna budova na manu 2 x 2, jak ta se vyplatí nebo, která z těch všech je na pole nejvýhodnější?
 
Naposledy upraveno:

12alfa

Pokročilý žák
Docela by mě zajímalo, proč si Jirinazel myslí, že Emhyr žertoval. Mně napadlo totéž jako řešení "problému" s relikviemi v případě, že hráč nechce být součástí většího celku... anebo si je nechce vyrábět po pěti v Akademii..., když se provincie otevírá tři dny...
 
Nahoru