• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les

Prealiena

Velmistr písma
Tak hurá, získala jsem devět artefaktů i bez DS! :DTo je vše, co jsem si přála. Ten nový systém průchodu lesa mě ohromně baví a když se z toho dá vytáhnout chatrč až nahoru, tak není co vytknout. Zbývalo najít 48 koček, našetřeno na tři balíky po 420 přísadách a šlo to hladce, často se mi kumulovaly kočky po třech i čtyřech u sebe a pak šly sbírat lahvičkami.
Denní odměnu z toho mám čtyřikrát, dojit se to z toho nedá, ale zase ty denní nebyly až tak úžasné. A dobám, kdy se dalo město zastavět dvaceti eventovkama na manu a jet bez vrb nebo knihoven holt asi odzvonilo. Ale, když je budova dobrá, tak i jen několikrát stačí. Případně budeme mít několik manových budov z různých eventů po pár kusech, což bude rozmanitější než jedna dvacetkrát. A to byl asi záměr snižování zisku denních budov v posledních eventech.
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
Dneska končím na 9. st., poslední artefakt (20 kocourků) už nedám, ale reálné to bylo, asi jsem udělala na začátku příliš mnoho chyb. Nevadí, chalupa je pěkná už na devítce a víc žab a orků stejně nepotřebuju, takže vcelku spokojenost. Hra byla zábavnější než kdy jindy, akorát ty úkoly jako "provincie nebo 25 oparů + velké množství zboží" by mohly být zase klidně po jednom. Proč taky říkat dvěma vydatným úkolů jeden? Navíc mám dost pěkných starých budov a na jejich hodnotách je vidět až názorně, oč byly dříve budovy užitečnější než dnes. Skřek nebo krchov mě zahojí nadlouho. Takže palec nahoru.

Ještě na doplnění. Píše se tu hodně, že nepadají denní odměny. U mě: 3x krchov, 1x mlýn, 4x znepokojivé dýně, 1x Halloween, 1x fontána, 2x mauzoleum, 1x strašák, 1x kočár, 1x lán dýní, 2x skřek - prakticky vždycky, když jsem se o ni ucházela, někdy i náhodně. Doktora jsem nechtěla, nemám ho ráda.
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Průběžný stav mého druhého pokusu o Strašidelný kočár. Zítřejší denní totiž nějakým náhodným výkyvem v časoprostoru už mám.

02.jpg


A pokračování po 22:00. Jediný, čeho je opravdu přebytek v tomhle eventu jsou :kp: ...

02.jpg
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Já bych VBčka uvítal, ale azgerechnet mě moc nepadali.
pro mě byl přebytek rozbitých run, to se mi moc nelíbilo
 

Vicky1177

Mistr slova
@GorGlin: tak to už jsme dva přes ty runy, jak byla v předmětu nabídka run, tak samozřejmě padly...
@Emhyr var Emreis II: já jsem jen během zmiňovaných dvou pokusů vytáhla z lesa 85 :kp: za o málo víc než půlhodinu...
A kočár stál nepadl. :( Takže je to ne o štěstí, ale z (píp) klice.

Takže 0:30 ukončeno - kočár získán. Po dalších asi 5 runách a nějakých 10 VB posbíráno i dost kocourů na další klobouk.

02.jpg


Jak vidno, zbylo něco přes 40 světýlek a ještě 73 batohů. Když k tomu přihodím ještě ráno hotový předposlední úkol a možná stihnu i ten poslední, ještě by to dalo na malý balík světla...
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 513035

Guest
...svoj postup v evente mozem zhrnut asi takto, minul som vsetky batohy, ziskal 9 artefaktov (chatrc lv.10) + druhu zakladnu a 12 maciek z 10-teho, ktory uz ale ostane tak ako je. Nesiel som po ziadnej dennej odmene a odhaloval som len macky a tie predmety, kde boli VB, alebo nieco lepsie ako kuzla a runy, ale aj tak som ziskal 13 dennych odmien...
...napriek tomu, ze mechanika ma trochu zabavila, hlavne na zaciatku, tak si viem predstavit, ze by takyto event bol max. 2x do roka, inak by z toho bola nuda...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
No tak 9. artefakt je doma, čo ma prekvapilo je, že sa mi podarilo ešte získať aj druhú chatrč (ktorú som na bete minul o kúsok). Takže považujem to za dobrý výsledok, mechanika tejto udalosti bolo príjemné osvieženie ktoré rád uvidím kedykoľvek v budúcnosti (keď sa teraz na to spätne pozriem, mám pocit že som naozaj niečo hral, namiesto len obvyklého bezduchého klikania).
 

krix

Znalec fóra
konečně konec mlžného lesa nejhorší co bylo--chatrč čaroděje na levlu 7 víc ani náhodou snad už nic takového nebude
 
tak chatrč komplet, druhou ještě možná vyzvednu. Trošku jsem už na konci plýtval :) Každopádně mě to docela bavilo.
Než ty poslední verze točících truhel, které byly stále dražší se stále horšími odměnami, nebo loterie s perníčkem, tak určitě nejlepší varianta
 

Danber7777

Pokročilý žák
tak jak jsem se k tomu stavěl ze začátku hodně zmateně a negativně nakonec na obou světech chatrč na 10 i bez DS Tento systém byl hodně zajímavý a nakonec se mi i celkem zalíbil Škoda,že odměny v lese nešli řešit jinak i když samozřejmě pár denních mám v tomto ohledu to na bedýnky prostě nemá, ale rozdělávání dárečků bylo podstatně horší:)
 

aikomi

Mistr slova
Myslela jsem, že nedám poslední klobouk. Zbývalo mi nasbírat cca 30 koček. Za 420 baglu jsme koupila pouze svíčky, ty byly u mě nedostatkové. A věřte nakonec se podařilo a získala jsem 9 klobouku, tudíž i bez DSka to šlo zvládnout. ;)
A k tomu bonus 3 dnešní denní odměny, které jsem ani nechtěla.
Z této události mám radost, že se mi to povedlo. :) Možná z toho mám ještě větší nadšení, než z předchozích události. :D
 

machitka

Pokročilý žák
Mi to od začátku přišlo jako zajímavý nápad a nejsem rozhodně zklamaná :) chatrč na 10, dokonce bych v pohodě vyzvedla i tu další, ale po posledním klobouku už jsem kočky vynechávala a šla výhradně po odměnách. Všechny denní baráčky, který jsem si vyhlídla jako zajímavý, se mi povedlo získat, něco i vícekrát..k tomu pár vojáků a vbček..za mě prostě dobrý! Jsem zvědavá, co přijde s dalším eventem! :cool:
 

baumax

Učedník
Tak já taky spokojenost jedna budova na max a druhá po DS na 4lvl. Taktika byla jet hodně dopředu a sbírat kočky i pár denních odměn padlo. Za mě je asi nejlepší plus ta hlavní odměna, která má smysl stavět.
 

Ludi

Veterán
Event dobrý, klikání do mlhy mě nebavilo, ale budiž. Chatrč vynikající, přestože jsem několik dní nemohla hrát, tak v jednom městě na 9 lv a v druhém na 10 lv., takže spokojenost.
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj všem.
Bohužel nesdílím většinové nadšení. Do devátého artefaktu mi nakonec chybělo 11 koček. Sice bych to měl dohnat v DS, ale pokud odehraju celý event, posbírám snad všechny batohy, neboť jsem při mobilní aplikaci ve hře téměř neustále, tak bych očekával plný zisk. Několikrát se mi bohužel stalo, že z balíku 420 jsem vytáhl jen 10-13 koček.
Za mě tedy mínus.
Ryny
 

Ladonka

Učedník
I když to ze začátku nevypadalo, kočky se nakonec v lese trochu rozmnožily, takže mám chatrč na max. Ve spolku se ale většině hráčů tak nedařilo. Sice doplní dva klobouky z DS, nicméně si myslím, že event by měl být komplet hratelny bez DS. Hráči bez spolku tuto možnost nemají. Zároveň by si DS zasloužilo zásadní změnu. Jinak event byl nakonec příjemnou změnou, přestože pár "ale" by se našlo.
 

Scratka

Znalec fóra
Event byl pěkně udělaný, ale v jiných eventech mám každou denní odměnu, kterou chci získat a teď jsem v jednom městě měla asi 4 a v druhém myslím tři - mé, že by mi ty "truhly" nepadaly, ale i s 22% šancí na hlavní cenu mi padalo všechno možné, jen né denní odměny, které se mi líbily. Takže ve výsledku mě to spíš štvalo, až na tu chatrč - ta je pěkná.
 

Vicky1177

Mistr slova
Takže asi takto: je vidět, že tentokrát event zaujal a Inno přšlo s něčím opravdu novým, protože je to hráči hojně diskutováno. "Klikání do lesa" ale šlo určitě lépe odladit a nastavit, aby hráč neprocházel třeba několika prázdnými obrazovkami, aby poté narazil na jednu "plnou" (a následně zase na několik prázdných). Snad poprvé jsem v eventu přikupovala balíček (zde baťohů) za :diamond: v tom velmi nevhodném poměru. A kvůli popisovanému jsem skončila u sedmého klobouku na 15/20...
To samé s kumulací úkolů, kdy "vyprodukuj xxx" následovalo příliš krátce po sobě, někdy i za sebou. Pro mě s dílnami i mnf kolem 30. levelu to bylo jen zdržení, pro hráče níž to už bylo horší.
O "náhodě" se nemá cenu ani zmiňovat, ta zde řádila jak španělská chřipka. Vezměme denní odměny: já 3 - svatba, kočár, fontána s chrličem a třeba @Jirinazel celkem 17 ks, některé opakovaně (dle vlastního vyjádření) :rolleyes:. Když se daří, tak se daří a když se nedaří, tak prostě skoro nic...
Celkově po úvodním slušném šoku ale musím hodnotit pozitivně (za to, že se konkrétně mě nedařilo, může hra tak max. z 10%).
 

dodoch1

Pokročilý žák
Já spoléhal na taktiku z předchozích eventů (čím větší balíček si pořídím) tím větší záruka k zisku. Byla to chyba. Díky menšímu počtu svíček v balíčcích, jsem nedosáhl na kýžený výsledek a od zisku 8 klobouku mě dělilo 5 koček. Smůla. A navíc musím podotknout, že vysvětlivky (jaký má která lampa účel) nesplnili účel. Něž jsem si osvojil jejich vlastnosti byl konec. Jinak tento event splnil mé očekávání, mimo již uvedené zápory.
 
Nahoru