• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les

iDavis

Legenda
Ano, a tentokrát sa pripisujú nástroje (sviečky atď.), takže aby niekto nepozeral na stav ingrediencií ako ja ("a nemal som 300 aj predtým?")..

A na instagrame chce byť nejaká súťaž o nové avatary, takže ak sú tu nejaké predvádzacie typy s farbičkami, asi je možnosť...
 

GorGlin

Veterán
Dopis jsem dostal a odměny je 4 svíce, 2 lucerny a 1 flanděra
Takže půlka balíčku za 195 batohů, zaokrouhlených nahoru.

Jistá forma strategie může být v tom, že ignoruješ vše krom koček a tím ušetříš svíčky, které ti pak pomůžou odkrýt další pole a tím najít další kočky.
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
jsem se chtěl zeptat, musím rozsvítit všechny pole nebo můžu nechávat jednotlivý v mlze? Ta mapa je nekonečná?
 

GorGlin

Veterán
Ano, mapa je nekonečná.
Základ je právě v tom, že se snažíš používat světo tak, aby jsi odkrýval co nejvíc polí a šel pořád dál a nezdržoval se pár neodhalenými políčky
 

Prealiena

Velmistr písma
Nemá tam být svíčka?
Halloween 2020.jpg
 

Prealiena

Velmistr písma
V iDavisově videu z bety to měli na začátku už projasněné, to by ušetřilo jednu svíčku. Teď koukám na ofiko video k události na YouTube a mají to tam tmavé, škoda.
A nevím, co si mám myslet o té jejich spolupráci s kosmetikou, zdá se mi to takové zoufalé.:confused:
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
Já tedy ještě nezačal. Jen jsem shlédl iDavisovo video (díky za ně) a musím říct, že už teď vím, že ta cesta pro mě bude náročná :-/. No budu opět doufat, že se mi to nějak vydaří. Počkám na nějakou lepší denní odměnu (nejlépe jednotky, pokud budou) a pak uvidím.
Ryny
 

lutanela

Znalec fóra
já se přiznám,že nejsem náročná na ceny,ani hry..ale z tohoto jsem zklamaná.Ze všech her jsem si při každém tahu něco odnesla..tady si z většiny neodnesu nic a jednou za čas odkryji nějakou menší výhru.takže pracně sbírám body,které potom vyplácám za tmu v mlze..pokud to má být nový styl hry,pak jsem asi přišla o jednu možnost si zpestřit hru.
 

Danber7777

Pokročilý žák
@lutanela Asi to máme podobné když juknu co se ukrývá v těch objevených pokladech tak na ně ani neplýtvám svíčkou abych je vytáhl z té slabší mlhy,ale třeba dál od kraje to bude lepší:)
 
já si to testnu zítra, pokud bude ten orko-lido barák :)
nicméně u těch stížností, že z některých svíček nic není. Porovnejte si cenu svíčky (a dalších světel) s cenou truhel z minulých eventů. Třeba z truhly za 160 klíčů jste měli lepší ceny, ale ta cena odpovídá několika použitým světlům! tož asi tak...
A samozřejmě, pokud truhla ukrývá pro vás nevýznamné možnosti, tak pro ni vůbec nechoďte. ;)
 

GorGlin

Veterán
Já mám taky raději čistou hru.
Serii úkolů která mě dovede k odměne.
Ted je tu serie úkolů u které autor doufá, že odměnu nezískám.
Dřív to Inno lepilo denními cennostmi.
Ale ted už to nejsou cennosti, ale ...
Já nevím jak to říct slušně, ale sami řekněte jak dlouho vám vydrží 5 oddílů nějaké jenotky.
Jeden střet a je to pryč.
 

Ryny

Pokročilý žák
Všem děkuji za Vaše příspěvky. Hodně se z nich dozvím. A abych pořád jen nebrečel, tak musím napsat, že hlavní cena v tomto eventu mi udělala radost. Myslím, že jde o jednu z lepších.
Ryny
 

jana.souck

Pokročilý žák
No, za mně teda zlatý truhly, kde si člověk mohl vybrat, co chce. Každý, kdo se objeví ve hře, reaguje zmatkem. Je to první den, třeba to nakonec půjde, ale zatím s tím moc spokojená nejsem.
 
Nahoru