• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení *Luna*

DeletedUser76

Guest
Luno, ty jsi taková milá hodná lidská víla,
všimla jsem si, že ty tu občas nejsi a když jsi ,
tak pravidelně procházíš fórem a rozdáváš poděkování :).
Jenže ono to není poděkování, ono je to takové milé pohlazení od Luny.
A že jsem jich od Tebe dostala pořádnou nůši.
Moc Ti za všechny děkuji :).
 

DeletedUser418

Guest
Moje milá Woodynko, když se mi nějaký příspěvek líbí a souzním s ním, tak za něj ráda dotyčnému "poděkuji".
5c94e88a80d76c37.jpg

Je od Tebe moc milé přirovnání k pohlazení, to se mi opravdu moc líbí,
takže Tě hladím a budu i nadále rozdávat "pohlazení" všem milým přispěvatelům, byť jen virtuální.

817f5fab1ed6c420.jpg

Děkuji Ti za Tvá srdíčková slova, která zase hladí moji dušičku.
82b36e9907b069b4.jpg
 

DeletedUser1148

Guest
Luničko tak nedalo mi to a mrkla jsem na tvé představení a je úchvatné.Děkuji ti i za připojení odkazu.Našla jsem si sebe jsem 8. 12. – 12. 12. – IMAMIÁŠ – Svojim chránencom pomáha oslobodiť sa od všetkého, čo ich zdržiava alebo vracia späť, takže sa zbavujú negatívnych pocitov, ktoré sú ich hlavnými nepriateľmi. Vyznačujú sa statočnosťou, činorodosťou a výkonnosťou

dále děkuji woody69 za numerologii.Našla jsem toto o sobě :
8.12.1973 - Numerologický rozbor na celý život

Životní číslo - 4
8.12.1973 = 8 + 1 + 2 + 1 + 9 + 7 + 3 = 31 = 3 + 1 = 4

Dosáhne pracovních úspěchů díky své vytrvalosti a systematické práci. Důležitá je důslednost a pořádek. Úspěch v pozdějším věku a po poměrně usilovné práci. Důležitá je trpělivost. Tato osoba je praktická a konzervativní. Nemá chuť ke změnám, i když nemá ráda monotónní život. Je obvykle fyzicky zdatná a proto dává přednost činnostem, kde uplatní fyzickou sílu a obratnost. Je pracovitá. Potřebuje jistotu věrnosti partnera.

Pozor na nedbalost a zúžený pohled na život. Opatrnost při rozhodování. Pozor na to, aby to, co prožívá, neobracela dovnitř, což působí na nervový systém, proto je důležité uvolňování energie. Může se objevit nedostatek sebejistoty.

8. den - Rovnováha
8.12.1973
Tato osoba má vysokou energii. Má vůdcovské sklony. Je inteligentní, bystrá a podnikavá. Má dobrou představivost a obrazotvornost. Je odhodlaná a pracovitá. Je trpělivá, pohotová, poctivá a vážná. Má pevnou vůli. Ke svému cíli jde přes řadu překážek a každou práci bere vážně. Důležitou roli hraje úspěch, odměna, peníze a postavení. Je sebevědomá a výkonná. Snaží se o materiální bohatství.
Bude třeba stále udržovat rovnováhu mezi silou, energií a mocí, bohatstvím a citem, slávou a láskou, inteligencí a bystrostí apod. Důležitá je přizpůsobivost. Nezapomíná na křivdy.

1-2-3 Rovina myšlení
8.12.1973
Má schopnost zcela se odpoutat od okolí a ponořit se do toho, co dělá. Dovede dobře vyložit své myšlenky. Dovede se dobře soustředit. Je dobrým řečníkem a využívá dobře argumenty. Je to osoba nejvhodnější pro studium.

Vícečetné 1
Může dojít buď k uzavření, kdy je domov její pevností, anebo vznikají komunikační problémy
7-8-9 Rovina energie
8.12.1973
Je nadměrně činorodá. Má smysl pro humor. Má problémy s uvolněním energie a nemá stání. Tato vysoká energie potřebuje fyzickou i mentální činnost. Nesnáší omezování a zákazy.

Chybějící 4-5-6 Rovina Saturnu
Může prožít velmi silné zážitky v oblasti mezilidských vztahů, finanční jistoty a případně zdraví. Mohou vzniknout problémy při možnostech, jak se vyrovnat se slávou a mocí. V životě projde zkouškou trpělivosti a vytrvalosti.

Číslo - 1
8.12.1973
Slovní vyjadřování citu, inteligence
Jednička je přiřazena komunikaci a poukazuje na to, jak se dotyčný člověk umí dorozumět s druhými. Je velmi důležité, aby zadržené energie, které se objevují s více jedničkami a které jsou doprovázeny vnitřním napětím, byly pozitivně odbourány, vyjádřeny. Protože je 1 číslo komunikace, může být uplatněna v různých formách umění, v práci nebo hobby

Dvě 1
Lidé s dvěma jedničkami v numerologické mřížce umějí podstatně snadněji vyjadřovat své pocity. Mají velkou potřebu dělit se o ně, dávat jim průchod, a reagují zklamaně, pokud je někdo zastaví. Bez problémů se svěří jiným a jsou připraveni přizpůsobit se, jsou-li přesvědčováni protiargumenty. Tito lidé potřebují neustálé ujišťování od svého partnera či partnerky, že jsou milováni nebo uznáváni. Takoví lidé mají přirozeně problémy v případě, že ten druhý má jen jednu jedničku a nemůže proto této potřebě rozumět.

Číslo - 2
8.12.1973
Intuice, schopnost vcítit se, cit
Dvojka je číslo intuice, jemnocitu a pochopení pro druhé. Také v případě více dvojek, stejně jako u ostatních čísel, které se vyskytují v datu narození vícekrát, je velmi důležité odbourávat nahromaděné vnitřní napětí. Lidé s více dvojkami velmi často zachycují i podprahové napětí ve svém okolí, přitom ostatní si ho vůbec neuvědomují.

Jedna 2
Tito lidé mají přirozený dar schopnosti vcítit se do druhých, dar intuice a jemnocitu. Mohou se spolehnout na svůj vnitřní hlas, pokud jde o první dojem. Jsou mírumilovní, chápaví a veselí. Právě proto, že mají pochopení pro druhé, sami velmi oceňují partnerství a nikdy by svého partnera záměrně nezranili. Jsou velmi citliví na stres a potřebují se vždy stáhnout do klidného kouta, aby „natankovali“.

Číslo - 3
8.12.1973
Duševní schopnost, pojmová představivost, mentální postřeh
Trojka je číslo duševní čilosti a rychlého úsudku. Lidé s trojkou v numerologické mřížce jsou společenští a komunikativní. Stále mají nějaké nové nápady a vždy znovu se pídí po nových duševních výzvách.

Jedna 3
Lidé s jednou 3 ve čtverci mají schopnost rychlého úsudku, jsou inteligentní a schopní velmi rychle rozpoznat jádro problému. Mají rádi kolem sebe jiné lidi, jsou družní a jsou také dobrými společníky. Jsou vtipní, tolerantní a kreativní. Často mají dobré nápady, nejsou ale vždy schopni provést je, protože rutinní práce jim nesedí. Může tomu být ale jinak, pokud mají v datu narození ještě 4 nebo 5. Tato čísla jim propůjčují potřebnou stabilitu a schopnost prosadit se. Osoby s jednou 3 jsou šarmantní, umí se vyjadřovat, i když mají příležitostně ostrý jazyk, rychle se učí, ale stejně rychle také zapomínají. Mají živou a silnou představivost, přičemž existuje nebezpečí, že jim jejich představivost občas přeroste přes hlavu.

..... tak toto všechno jsem se o sobě dozvěděla.A spoustu toho sedí.

Luničko jsi opravdu milá bytost.Připadáš mi jako z jiné planety.Moc ti přeji ať se ti v životě stále daří a ať jsi šťastná.Obdivuji lidičky ,jako jsi ty.Jsem ráda ,že jsem tě tu potkala.
 

DeletedUser418

Guest
Milá Lucinko, velmi Ti děkuji za Tvůj milý příspěvek.
61f40a14c96f8101.jpg

Velmi mě těší, že jsi se s námi podělila o své výsledky z numerologie a také, že jsi prozradila, kdo je Tvůj andělíček strážníček.
0f66b5b4d0e3d64b.jpg

Děkuji Ti za Tvá milá slova na moji osobu, která potěšila moji dušičku a zahřála mě na srdíčku.
81bf38e75ef2d027.jpg

Také Ti z celého srdce přeji, ať jsi šťastná, ať se Ti daří ve všech oblastech Tvého života a jsem vděčná za dalšího milého človíčka, který rozdává kolem sebe radost, lásku a potěchu.
022a5f71e421e14c.jpg

 
Nahoru