• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení *Luna*

DeletedUser418

Guest
Milý Norquisi,
já přeji si jen,
ať máš šťastný a spokojený život
a krásný každý den !
20151028144601142188577.gif
 

DeletedUser76

Guest
Norquis , myslím ,že Luně zde nešlo o probírání horoskopů zda jsou pravda či ne.
Každý ví,že běžné horoskopy v časopisech na webu se musí brát s velkou nadsázkou a jsou spíše pro pobavení.
A máš pravdu,že se opakují. A ano jsou většinou pozitivní.
Nicméně okultní vědy existují ,mají rozsáhlou historii ,věštění též viz karty Tarot.
A horoskop dopodrobna vypracovaný Ti může udělat pouze člověk,který se vážně o to zajímá
a není to zas tak jednoduché.
Smyslem horoskopu ,věštění nebo esoterických věd okultismu , je aby člověk daleko více porozuměl svému nitru a nalezl tak cestu k sobě.
Našel sám sebe.Nikdo ti v horoskopu nepředpoví a ani kartářka neřekne ,že umřeš nebo že se ti stane neštěstí.
Dokážeš si představit co by to s lidmi udělalo?
Okultismem se zabývalo i spoustu významných lidí , namátkou náš král Rudolf II.
Horoskop vychází z postavení hvězd ,planet atd ...
Abys měl vypracovaný horoskop na svoji osobu ,musíš znát přesný datum ,hodinu i minutu svého narození.
A musíš znát člověka,který se o to vážně zajímá.
Čekala jsem měsíc než ho dotyčný člověk vypracoval.
Obsah horoskopu byl na 12 ks papíru velikosti velkého sešitu.
Skládá se z několika domů a je v něm rozepsané co tě vše ovlivňuje.

Nemohu říci,že byl pozitivní či negativní .
Mohu jen potvrdit ,že byl natolik pravdivý,že mne mrazilo.
Neviděla jsem nikdy anděla,vílu,démona atd ,ale věřím že určité věci existují .
Jdou mimo nás a ne všichni je dokáží vnímat...
Jsou lidé co ti naleznou s větvičkou v ruce pramen vody v zemi, jsou léčitelé ,
jsou jasnovidci, jsou lidé co mají stigmata , dle hvězd se řídili mořeplavci ,
dle hvězd se předvídali bitvy,dle hvězd se vypracovali kalendáře atd...
Je to celé obalené tajemstvím a má to své kouzlo a málo kdo může říci,že tomu rozumí.
A málo kdo se tím může doopravdy zabývat ,spousta lidí je zablokovaných.
Okultismus je věda stará jako lidstvo samo...
Tohle je jen namátkou z mých myšlenek vypsané,mám doma Tarot a i nějaké knihy ohledně okultismu...
Kdysi dávno jsem se o to trochu zajímala...
Dalo by se říci,že je to opředeno stejným tajemstvím jako Templáři ,kteří se zabývali okultismem...
V našich knihkupectví nalezneš málo informací,trvalo dlouho než jsem se prokousala odkazy a nalezla vůbec
nějaké knihy kde jsou rozsáhlejší fakta...
 

DeletedUser485

Guest
Já děkuji Luně a každému, všem, kteří zde Lunu potěšili a odpověděli jen. Já přečetla si příspěvky a písmenka všech a ony mě zpříjemnily můj dnešní den. :rolleyes:

Můj Keltský horoskop mi říká, že jsem Cypříš a podle indiánů Vydra ze mě jest. ;)
 

DeletedUser180

Guest
Tak na tohle jsem nikdá nereagoval.
Nic proti tomu nemám, jen mi to nepřijde zajímavé. Ale přeci jen jsem pár těch odkazů zkusil.

Charakteristiky jaký mám být a co mou osobnost má prezentovat :
- odvážný
Tak to ani moc ne. Ne že bych byl srab, nebo tak ale odvaha teda není moje silná stránka

- v kolektivu oblíbený
Možná trochu. Nejsem vyloženě společenský typ.

- cítít se dobře ve společnosti lidí
Tak to vůbec. Nejraději jsem když kolem mne nikdo není a mám doslova panickou hrůzu z většího počtu lidí. Je pro mne třeba dost velký problém jít nakupovat "ve špičce" protože je tam moc lidí a hrozí mi záchvat paniky. Jsem to co se nazývá Vlk samotář (samozřejmě moje partnerka je velká vyjímka. Tu mám nejraději co nejblíž u sebe a když někam jdeme a držíme se za ruce, mám pocit že mně dokáže ochránit před špatnou náladou. Je mojí hodně velkou oporou. Kdyby tady nebyla ona, jsem nejspíš zalezlej někde v ústavu pro depresivní jedince)

- vůdčí typ
Možná. Mám ale problémy z autoritami, které o mé práci vědí jen základní body a chtějí mně neustále poučovat o tom co dělám špatně, takže to většinou končí hádkami které mi jaksi podkopávají možnost karierního postupu.

- veselou povahu
Opět jen částečně. Je to způsobeno tím, že od malička moc nemluvím. Navíc mi vadí milion věcí které se odehrávají po celém světě a odráží se to tak na mém vystupování, které působí smutně (podle mnoha lidí neustále vypadám že mám nějaké bolesti)

- pozitivní náladu
Tady by se dalo souhlasit ale i tady je "ale" Nemám v životě zrovna šťastné chvilky a docela trpím depresemi. Takže se sice snažím být hodně pozitivní, jenže mi to nevydrží nikdy moc dlouho (je složité pochopit proč to tak je. Musel bych vyprávět desítky životních situací)

- výborný terapeut
Bohužel. Problémy a starosti ostatních lidí jdou mimo mně. Mám dost svých starostí, takže situace kdy bych Já mněl někomu radit co a jak mi přijde nepravděpodobná.

Bylo by toho asi víc ale to není důležité, protože na tyhle věci nevěřím a nemám tak potřebu se s nimi nějak vázat.

:)
 

DeletedUser76

Guest
Grepsis ona občas odvaha je chápana jinak ,
někdy to znamená prosadit si své vlastní názory ,
jít jak se říká proti proudu,nesouhlasit s davem a v tvém i mém případě navštívit obchoďák plný lidí.
Z kolektivu slovy tři už mám panickou hrůzu.
Společnost ráda pozoruji z bezpečného zpovzdálí.
A ke štěstí mi stačí jeden přítel ( zde myšleno kamarád) se kterým tak jednou za půl roku proberu globálně vše :D
Chudák ,pak má díru v hlavě ze všeho toho mluvení mého.
 

DeletedUser495

Guest
Moje milá Luno, jsem poctěna, že jsi mě zařadila mezi přátele, opravdu mě to moc těší. Na tvé stránky chodím vždy jako první, ta pozitivní energie tady úplně svítí. Jako mnozí přede mnou, ani já jsem neodolala a podívala se na svého anděla ( i když vím, kdo mě chrání).
Takže můj anděl je
NANAEL – Sú vysoko vzdelaní a vyznajú sa vo vysokej vede. Sú vnímaví a sústredení na detaily. Aj keď sa niekedy zdajú ľahostajní a zamyslení, vždy majú pred očami svoj cieľ.

A v keltském horoskopu jsem Fíkovník - jak sladké :D
Fíkovník
14. 6. až 23. 6.
12. 12. až 21. 12.


Tak jako Kaštan i vy jste zrozeni pod jedlým stromem. Na rozdíl od některých Kaštanů, vy jste vždy pouze těmi sladkými plody Lásky. Máte štěstí na hřejivé láskyplné vztahy a skvělé životní partnery. Taky rodiče, si vás doslova vymodlili a jste doslova plody jejich vášnivé a velké Lásky. Tohle vše máte hluboce vepsáno v buňkách při početí. Není tak divu, že toužíte po rozkoších a vše mámivé a opojené je přesně to, co vás fascinuje a doslova dostává do kolen. Milujete taky přírodu, květiny a všechny vůně jara, léta i podzimu. Tam, kde ostatní lidé zůstávají chladní a bez jakýchkoliv vjemů, vy vidíte a slyšíte kouzla růstu, rození i požehnání a vaše srdce plesá když naprosto přirozeně rozmlouvá s Matkou Přírodou. Jste rození zahradníci, botanici, lesáci, zemědělci a taky jste obětavými ochránci zvířat a všeho živého. Máte velkou představivost a živé senzibilní sny. Vaše citlivost je fascinující a tak psychologie a pedagogika je odvětví, kde můžete být dokonale naplněni. Vašim problémem je ale velká náladovost. Tady jste občas jako vizitka barometrického tlaku. Není divu, že jste i velmi citlivými a něžnými milenci, kteří vždy dávají na první místo potřeby drahouška. Partnera to ovšem může po nějaké době mást a tak se učíte rovnováze v dávání a braní. V druhé půlce života se vám obyčejně začne přirozeně otevírat třetí oko, šestá čakra nad kořenem nosu a můžete tak fungovat jako přírodní léčitelé. Bylinky jsou vaší vášní a tak vše s tím spojené využívejte k dobru a pomoci ostatním. Jejich štěstí a pokoj v Duši je přirozeně i vašim štěstím a pokojem. Tuhle moudrost nosíte ve svém srdci jako starou Pravdu pevně a hluboko.

Tak možná na tom něco bude .... :D
Pěkný podvečer všem :)
 

DeletedUser418

Guest
Většina ohlasů na moje příspěvky v mém představení se vám, je kladná a pozitivní, což mě nesmírně těší, takže budu velmi ráda pokračovat dalšími příspěvky a budu se těšit na vaši další zpětnou vazbu.
20151028144605187121171.gif

Mám jen jednu prosbu....pokud někdo s mými příspěvky nesouzní....nepište mi sem své negace prosím.
Ráda bych tu měla pozitivní, klidnou, veselou a přátelskou atmosféru.
Děkuji za pochopení a respektování mého přání !

20151028144605068192901.gif

 

DeletedUser418

Guest
Nechala jsem si vypracovat svůj osobní horoskop podle pohlaví, data, přesného času narození a souřadnic místa narození.
Tento horoskop je tak rozsáhlý, že vynechám dómy a hroty a vypíši jen podstatné body.
Horoskop I. část

20151029144610412111457.png

20151029144610817446867.gif

ZÁKLADNÍ ORIENTACE: Iniciativa, aktivita, duch podnikavosti.
SILNÝ SMYSL PRO: Individualismus. Nezávislost.
VLOHY PRO: Nasazení sil. Pochopení hlavních okolností.
POVAHA: Inspirativní. Impulsivní. Asertivní. Přímá. Sportovní.
POTŘEBA ROZVÍJET: Střídmost.Trpělivost. Obezřetnost.

OSOBNOST: Humánní, upřímná, nezávislá. Nekonvenční. Progresivní. Vynalézavá. Přátelská.
SCHOPNOSTI: Altruismus. Poznání charakterových vlastností. Šíření idejí a myšlenek.
INSTINKT, PŘEDSTAVIVOST: Dobře rozvinuté.

MYŠLENÍ: Chytré. Bystré. První myšlenky jsou nejlepší.
METODA VYJADŘOVÁNÍ: Přímá. Prudká a duchaplná. Nekontrolovaná. Pohotová.
ADAPTABILITA: Spontánní.
VNÍMÁNÍ: Rychlé. Bystré. Inspirativní.
POSTRÁDÁ: Soustředění. Trpělivost. Klid. Odpočinek.
NÁKLONNOST, NÁLADY: Něžné a plné oddanosti, rozkolísané. Charakterizované ústupností a poddajností.
MILUJE: Krásu. Hudbu. Poezii. Přírodu. Romantiku.
HARMONII HLEDÁ PROSTŘEDNICTVÍM: Sdílení emocí. Projevováním soucitu a slitování. Obětavosti.
DISPOZICE: Mírumilovné až líné.
MÁ PŘÁNÍ A TOUHY: Spontánní a pomíjející.
STIMULOVÁNY JSOU: Komunikativnost. Rozum. Reakce a odpovědi.
MÁ ENERGII: Přerušovanou, občasnou.
METODA JEDNÁNÍ: Proměnlivá. Přizpůsobivá s inspirativními záblesky.
POSTOJE: Bdělé a ostražité. Otevřeně vyslovované.
MÁ NADŠENÍ PRO: Veřejné blaho. Léčitelství.
ROZŠIŘUJE SE U NĚHO: Oddanost. Estetická vnímavost.
MYSL A ROZUM MÁ: Se smyslem pro dobročinnost a sympatie. Vnímavé. Lehkomyslné.
SNAŽÍ SE ROZVÍJET: Uspořádané myšlení. Adaptabilitu. Mnohostrannost.
POTŘEBUJE PĚSTOVAT: Schopnosti rychle uvažovat.
CHARAKTER MÁ: Pozorný.
POSTRÁDÁ: Schopnost aplikace. Rychlost myšlení.
JE MOTIVOVÁN STRACHEM Z: Připoutání k někomu nebo k něčemu.
PROBOUZÍ: Harmonické impulsy. Estetické posuzování. Kooperativnost. Smysl pro kompromis. Sílu úsudku. Přizpůsobivost.
ČINÍ VŮLI: Delikátně vyrovnanou.
OVLIVŇUJE DODATEČNÉ CHARAKTERISTIKY: Nestálost, vrtkavost.
Zrozenec překypuje tvůrčí energií.
Klade si stále nové úkoly.
Má silnou potřebu prosadit se v životě svojí aktivitou.
Dříve než něco podnikne, měl by vše dobře zvážit.
Jeho impulsivnost a neochota vyslechnout rady jiných ho může snadno přivést do nesnází.
Protože je velmi ctižádostivý, chce být ten nejlepší.
Má vysloveně vůdčí osobnost.
Sláva a uznání jsou pro něho důležitější než majetek a pohodlí.
Nezdary ho nikdy nemohou deprimovat a vždy hledá nové formy sebevyjádření.

Má schopnost vnímat potřeby lidí.
Dokáže být neosobním způsobem přátelský vůči všem lidem.

Je vnímavý vůči neštěstí nebo utrpení jiných lidí. Projevuje lidem hodně sympatie a účastenství. Má zvláštní schopnost chápat pocity lidí. Vyznačuje se hloubkou citu, zejména ve smyslu porozumění a soucitu. Pracuje často v nemocnicích nebo dobročinných institucích. Někdy rozděluje svůj soucit a velkorysost bez rozdílu, takže jeho sympatie mohou někteří lidé zneužívat.
Zrozenec je obdařen výmluvností, pohotovostí a bystrým myšlením.

Schopnost rychle přemýšlet a plodit originální myšlenky.
Rád debatuje a argumentuje.
Na věci se rád dívá z osobního hlediska.
V procesu přijímání rozhodnutí je netrpělivý. Proto se vyhýbá zdlouhavým procesům rozhodování, které jej frustrují. Impulsivnost je příčinou toho, že své vlastní ideje nedokáže sledovat až do konce.
Princip lásky zde nachází největší rozvinutí. Je romantický a citlivý. Jestliže nezíská důkaz lásky a náklonnosti cítí se osamělý a zklamaný. V důsledku velké senzibility se obává odmítnutí, citového poranění nebo ublížení. Proto váhá má-li projevit své city nebo je raději skrývat. Z tohoto důvodu může promeškat leckterou příležitost prožít romantický vztah.
Má dar intuitivní inspirace, z níž pramení tvůrčí nadání v oblasti výtvarného umění, poezie a hudby. Pro zrozence je příznačná duševní aktivita. Má zálibu pro intelektuální a filosofické debaty. Vynalézavost a bohatství nápadů jsou pro něho typické. Bohužel mu chybí vytrvalost.

20151029144610412111457.png

 

DeletedUser418

Guest
Horoskop II.část
20151029144610412111457.png

20151029144611601740507.gif
RODINA A DOMOV
Zrozenec je pyšný na svůj domov. Intenzívně touží po rodině a zajištěném domově. Zrozenec je hrdý na své předky. Zrozenec je pevně spojen s rodinou. Touží mít vlastní dům a pozemky. Má silnou potřebu finančního bezpečí, které materiálně zajišťuje rodinu a domov. V záležitostech týkajících se rodiny a domova je zrozenec bojovný.

LÁSKA
Zrozenec uzavírá sňatek z lásky a při jeho rozhodování ho nemůže nic jiného ovlivnit. Svoji lásku a náklonnost štědře rozdává. V milostných záležitostech je smyslný a romantický. Jeho láska a náklonnost je stálá a silná.

MANŽELSTVÍ
S manželským partnerem a přáteli udržuje čilou výměnu myšlenek. Zrozenec je nezávislý, horoucí a odvážný partner. Zrozenec bude věrný. Manželství bude vyrovnané a trvalé.


DĚTI
Je hrdý na své děti, zvláště, když jim jejich úspěch přináší vysoké uznání. Děti zrozence mohou užívat všech příjemností života.

PRÁCE
Často mění zaměstnání. Většinou pracuje na více úkolech zároveň. Zrozenec může zastávat vlivné a významné postavení. Dostaví se náhlé povýšení. Bude mít neobvyklé povolání a dosáhne proslulosti. Toto postavení mají významné osobnosti v oblasti přírodních a humanitních věd. Chce hodně dokázat v povolání, získat uznání a slávu. Změna povolání a postavení bude častá. Zrozenec může projevovat nedostatek ochoty podrobit se rutinní odpovědnosti. Vyžaduje svobodné pracovní podmínky a je nejšťastnější, může-li své profesní záležitosti utvářet podle vlastního uvážení. V pozitivních případech tento aspekt vytváří u zrozence předpoklady k usilovné práci, velké námaze, vytrvalosti, vynalézavosti a k odvaze v nebezpečných situacích.

CESTOVÁNÍ
Zrozenec podnikne mnoho cest. Cestování bude spojeno s příjemnými zážitky. Často cestuje, ať pro zábavu nebo z povinnosti. Cestování probíhá šťastně. Zůstává uchráněn před nehodami. Miluje cestování a často je na cestách.

PŘÍBUZNÍ A SOUSEDÉ
Charakteristický je čilý kontakt se sourozenci a sousedy. Je v častém kontaktu se sourozenci a sousedy. Je oblíben u sousedů a příbuzných. Vztahy se sourozenci a sousedy jsou vzájemně vyvážené.


PENÍZE
Nejsou vyloučeny náhlé změny v majetkovém postavení. Ve finančních záležitostech je zrozenec odpovědný, praktický a ctižádostivý. Peníze nevydává lehkomyslně. Často je velmi skromný. V případě společných financí vydělává partner většinou peníze, které zrozenec využívá pro zlepšení vlastního postavení.

ZDRAVÍ
Pečlivě plánuje a rozumným způsobem provádí vše, co souvisí se zdravím a správnou výživou. S osobní hygienou to myslí velmi vážně. Je vzorem čistoty a pěstěnosti.

NADÁNÍ
Nezřídka je pokládán za mimořádně nadaného člověka. Přestože může mít neobvyklé schopnosti, nedokáže je vždy moudře využívat a ve svých očích není zdaleka tak talentovaný jak by chtěl. Zrozenci hodně pomáhá jeho nadání a schopnost rozpoznávat hodnoty, které jiní přehlédnou. Má schopnost podporovat rozvoj talentu u jiných lidí.

OKOLNOSTI NA SKLONKU ŽIVOTA
Okolnosti na konci života budou šťastné.

RODIČE
Vliv rodičů je silný.


SMRT
Zrozenec je v záležitostech své vlastní smrti velmi citlivý.

20151029144610412111457.png
 

DeletedUser418

Guest
Indiánský horoskop
(inspirace od mé milé přítelkyně woody69)

20151101144637003185445.png

SOKOL
( 21.3. – 19.4. )

Lidi narozené mezi 21. březnem a 19. dubnem zveme v názvosloví Indiánského horoskopu "Sokoly".
Tyto zrozence ovlivňuje ohnivý živel (síla, aktivita, tvoření, vůle, činy), vládne jim pak vítr východní (cílevědomost, intuice, učení). Při charakterizování jednotlivých totemů můžeme vyjít ze znalosti života zvířat Kruhu Země.
Není tomu jinak ani v případě znamení Sokola. Sokol je dravec. Bystrý pozorovatel schopný kdykoli a okamžitě vystartovat za svým cílem, kořistí, úlovkem. Myslí, že není třeba plánovat, prostě jen v pravý čas reagovat. Díky spontánnosti, často zbrklosti, někdy startuje vícekrát než uloví. To ho však neodradí od dalších vzletů.

Ve své schopnosti neoblomně věří, vytčené mety považuje za dosažené a pokud jich nedostane nevadí, aspoň se proletěl, viděl něco nového, ověřil si postupy. Úspěch se pak dříve či později určitě dostaví. Zdravý rozum mu občas zatemní temperament, náhlé emocionální vzplanutí - reaguje pak prudce, bez okolků, přímo. Jen aby nenarazil. Při rychlosti jeho letu to může hodně zabolet ! To se může projevit i v mezilidských vztazích. "Sokolové" bývají v jednání s jinými lidmi přímí, upřímní, nenávidí přetvářku. Bývají dobrými zaměstnanci - jsou aktivní a svou práci odvedou svědomitě. Pokud si je znepřátelíte, můžete si za to sami.

Narozený v totemu Sokola nesnáší lenochy, prospěcháře a ani nezkoušejte hrát na ně nějakou špinavou hru ! Jak jsem napsal výše - emoce mu okamžitě zatemní mysl a už je ve vzduchu a řítí se na vás plnou rychlostí. Ano, nemýlíte se, kořistí jste vy ! Občas se mezi těmito jedinci vyskytnou poněkud sobecké, hrubé a bezohledné povahy. Pak je lepší nestát jim v cestě - chodí totiž přímo, bez oklik a vyhýbání. V opačném případě boji neuniknete. To je právě jejich velký (mnohdy bohužel poněkud těžký) úkol: vštípit si dovednost naslouchat jiným, naučit se dialogu. Příměru lovec - kořist můžeme použít i jedná-li se o milostné záležitosti. Samozřejmě, Sokol tu vystupuje v roli lovce. Jde přímo, nemá čas čekat.

Své lásce dokáže doletět i pro "modré z nebe", ale umí se pořádně rozzlobit. A uvidí-li kolem hnízda poletovat nezvaného hosta, opovážlivce, který si dělá zálusk na Sokolova partnera, klidně si ho dá k večeři.
Milí Sokolové, buďte hrdí, ale dělejte kompromisy, každý není váš nepřítel.
20151101144637104777467.png

20151101144637003185445.png


 

DeletedUser418

Guest
20151105144671440119526.png

Nataša (18. 5.)

Ženské křestní jméno, které vzniklo víceméně náhodou, ale nakonec se v našem kalendáři úspěšně zabydlelo.
Původně se jednalo o domácí podobu ruského jména Natálie, které pochází z latinského "dies natalis", čili den narození nebo narozeniny, přeneseně také "žena narozená na Vánoce".
Domácí podoby: Naty, Nataška, Natašenka.


Ezoterikové tvrdí, že nositelka tohoto jména disponuje vysokou mírou inteligence a skvělým charakterem, což ji předurčuje k velkým věcem.
Někdy jí ale cestu zkomplikují překážky, jež jí přináší do života datum jejího narození.
Jako správná bojovnice se dokáže poprat úplně se vším a nikdy neztrácí optimismus.
Ačkoli to nedává najevo, je velmi citlivá a zranitelná.
Skvěle se uplatní v pedagogických oborech.
20151105144671440119526.png

20151105144671467183103.gif

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
V jednom
s6590.gif
v zemi kouzel žije překrásná
s10485.gif
Nataša. Nataša miluje oloupaná
smajlici-ke-stazeni-1612.gif
.

Ale ze všeho nejraději má
s11757.gif
a
s11148.gif
a svého kamaráda
s9362.gif
.

Který je dost trhlý,jak ostatně vidíte :D:D:D.


Opodál v temném
s7408.gif
s7408.gif
vskutku na mou duši v
s3356.gif
žije
s7733.gif
Woody.


Po nocích když nespí většinou
s8981.gif
kouzelné lektvary .
Každičký den jezdí v suprovém
s9654.gif
na
s6590.gif
za princeznou Natašou.

Po cestě jí doprovází
s9963.gif
s9963.gif
s9963.gif
a
s9955.gif
, heč ;)
 

DeletedUser76

Guest
Na zámku si holky spolu dají
s10352.gif
nějaký ten výtečný
s4378.gif
od Little Tomboy a nastudují horoskopy z kouzelných
s5583.gif
.


Někdy na
s6590.gif
se zastaví na pokec
s9335.gif
Santerr ,
s9332.gif
Amelie,
s9333.gif
mendalam a jiná havěť

s10659.gif
:D:D.
A to je pak pořádně
s7088.gif
. A ze všeho nejvíce se tlemí
s12213.gif
Woody a její kamarád
s7409.gif
( hádejte kdo ?)



s12397.gif
Milá Luno , zdravím Tě :).
 
Nahoru