• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení *Luna*

DeletedUser418

Guest
Zdravím všechny milé lidičky, elfíky a elfinky.
20151018144515085137156.gif

Rozhodla jsem se, že se vám také představím.
Sice hraji Elvenar už měsíc, takže už nejsem úplný nováček, ale snad to nevadí.
20151018144515761515445.gif

Jmenuji se Nataša, bydlím v jihomoravském kraji kousek od Brna (kde s manželem oba pracujeme), jsem šťastně vdaná, mám báječného manžela, se kterým příští rok oslavíme 24.výročí svatby, máme dva skvělé a šikovné syny a ještě čtyřnohou členku rodiny - 10.ti letou psí babičku - Čínského naháčka. Bydlíme v rodinném domě na vesnici.
Jsem velkou milovnicí a obdivovatelkou přírody a zvířátek ♥
Mám ráda fantasy a sci-fi žánr a pozitivní literaturu.
Miluji sladké (hlavně buchty), pobyt v přírodě nebo na naší zahradě.
Zajímám se o ekologii, ochranu zvířat a přírody.
Také s manželem hrajeme geocaching.
20151018144515824902051.gif

Letos na jaře jsem si dělala tři testy osobnosti podle MBTI typologie a i když byly otázky jiné a také jejich počet se lišil, pokaždé mi vyšel stejný výsledek a musím uznat, že se v tom opravdu poznávám.
Zkrátka a dobře jsem snílek.
20151018144515793170763.gif

Rozhodla jsem se sem výsledek testu, který vám toho o mě mnohé prozradí, zkopírovat
(mám jej totiž uložený ve svém profilu na FB)
20151018144515809136266.gif

20151018144515845195468.png

Jsem osobnostní typ INFP podle MBTI typologie.
INFP se označuje jako typ „Snílek“.

Písmeno I
značí introvertního člověka, který se dokáže soustředit na maličkosti a hlavně na myšlenky a pocity. Nevyhledává tolik kontakt s okolím, který mu někdy může být i nepříjemný a raději poslouchá, než aby se zapojil do konverzace. Obvykle předem promyslí, co řekne, než aby ze sebe chrlil nesourodé informace.

Písmeno N
znamená, že Vaše intuice upřednostňuje myšlenky, teorie a fantazii. Takto orientovaný člověk rád dělá věci pokaždé jinak, zkoumá, co se proč a jak děje a jak by se to dalo dělat lépe. Spíše než praxe a to, co je, ho přitahuje budoucnost a různé abstraktní teorie.

Písmeno F
charakterizuje člověka, u kterého rozhoduje cítění. Řídí se pocitem z věci způsobem více/méně, lepší/horší. Takový člověk dává přednost dohodám, často je empatický a rád dělá lidem radost.

Písmeno P
znamená, že preferujete vnímání před úsudkem. Takový člověk spoléhá na subjektivní mínění a nechává si všechny možnosti otevřené. Nejlépe se mu daří pod tlakem, v časové tísni, když už je poslední možnost něco udělat. Takto založený člověk neplánuje - probudí se, usmyslí si, že si udělá výlet a všechno začne řešit teprve, až je to potřeba.

Zastoupení v populaci: 3,5% (z toho 1,5% muži a 2% ženy)
Nejvýraznější vlastnost: idealismus
Ideální kariéra: básník, hudebník, učitel, terapeut, aktivista, spisovatel

Slavné osobnosti: William Shakespeare, Helen Keller, Julia Roberts, James_Herriot, Henry Wadsworth Longfellow, princezna Diana

Stručný popis:
idealista, snílek, sklony k smutku, lehce citově zranitelný, touží po hlubokých vztazích, submisivní, bystrý, zastrašitelný avšak loajální, nesobecký - schopný přinášet velké oběti, často "růžové brýle".
Tichý citlivý snílek, který fantazíruje o životě v dokonalém světě. Touží po hlubokých vztazích a konat dobro. Má sklony si všechno zpočátku idealizovat.

Zaměstnání se k němu hodí takové, kde nevadí jeho časté výpadky v soustředění (to, co může vypadat jako lenost, jsou pouhé úniky do světa fantazie) a naopak bude využito jeho silně vyvinuté estetické cítění. Není proto zvláštní, že největší spokojenosti dosáhne jako umělec. Zejména básník, spisovatel nebo malíř. Vrozený idealismus pak často může zužitkovat jako aktivista v boji za nejrůznější práva.

Mezi jeho zájmy často patří psychologie, náboženství, esoterie, filosofie, umění. Věří v určitou formu nadpřirozena. Nemá však rád organizované náboženství (davové oslavy, striktní příkazy a zákazy...)

Snílek je z hloubi duše nesobecký a ochotný přinášet velké oběti. Většinu času se nachází buď v období "růžových brýlí" (nekritického obdivu) nebo v období zklamání a smutku. Špatně snáší stres, nátlak nebo vyhrožování. Nerad je středem pozornosti a nemá ambice dělat kariéru. Raději pozoruje než aby se zapojil do akce. Často jedná na základě aktuálního popudu či nálady. Nemá rád směrnice, rozvrhy a termíny.

Ve vztazích hledá úplné porozumění, splynutí duší. Je velmi empatický a pozorný k druhým lidem. Neumí říct ne, což vede k tomu, že ho někdy druzí využívají.
20151018144515845195468.png

Ještě bych ráda poznamenala, že hra Elvenar se mi velmi líbí a také jsem se již zapojila tady na fóru, kde je spousta skvělých témat a milých přispěvatelů. Také děkuji všem moderátorům, jak pěkně se tu o nás staráte, pomáháte nám při řešení problémů ve hře a radíte nám.
20151018144515917186015.gif

Přeji všem
20151018144515925138488.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser418

Guest
20151018144516567184339.png

Vaše osobnost je to, co jste vy sami. Každý máme svůj jedinečný charakter, osobnost.
Charakter ovlivňuje naše jednání a cítění.
Přes značné rozdílnosti lze seskupit naše shodné znaky do 16 základních kategorií – systému osobnostních typů.
Základy tohoto systému položil Carl Jung a do současné podoby ho přivedly Američanky Katharina Cook Briggs a Isabel Briggs Myers, které vytvořily Myers–Briggs Type Indicator (MBTI) – nástroj ke zjištění osobnostního typu.

Pokud by měl někdo zájem si test udělat, zde jsou odkazy:

http://test-mbti.hys.cz/
http://www.mujtyp.cz/typy-osobnosti/
20151018144516567184339.png

20151018144516576182369.gif

 

DeletedUser418

Guest
20151022144553099106814.png

Den narození 15 – ODVAHA

Aktivní a cílevědomá jednička s dobrodružnou, nespoutanou pětkou oscilují k harmonii milující šestce s touhou pomáhat druhým.
Nezávislí, odvážní, hrdí lidé, kteří se dokáží chovat velmi vzpurně, nesmírně milují dobrodružství, pobyt v přírodě a přesto jsou ve skrytu duše citliví a zdrženliví, střežící své soukromí, zachovávají si odstup.
Dokáží se vyjadřovat tvůrčím způsobem, především prostřednictvím hudby, výtvarného umění.
Přestože milují svobodu a volnost, nalézají zároveň uspokojení v harmonickém rodinném prostředí, milují děti a potrpí si na pochvalu, drobné něžnosti.
Pokud v tomto ohledu strádají, propadají smutku, stresu a depresím, také mohou propadnout různým závislostem.
Uplatnění naleznou např. v uměleckých oblastech, tvůrčích činnostech, v oblasti esoterického významu pro jejich mimosmyslové vnímání.
Vibrace těchto tří čísel je schopna dosáhnout velkých úspěchů a vysokého, vůdčího postavení.
Negativní vliv této vibrace se projevuje jako vnitřní nejistota a netrpělivost.

20151022144553099106814.png
 

DeletedUser418

Guest
Strážný anděl podle data narození
15. 4. – 20. 4.
LELACHEL
Svojim chránencom poskytuje talent, s ktorým dosahujú veľké úspechy ako umelci.
Sú väčšinou drobní, milí, pre nich je určujúca láska, umenie, veda a sláva.
V každom prípade sa dostávajú do povedomia ľudí svojou prácou, čím získavajú slávu a bohatstvo.
Pozor však na nezákonné zdroje a prehnané ambície!
Za svoju vľúdnosť, veľkorysosť a vytváranie príjemnej pohody bývajú zväčša nekonečne milovaní.

20151024144569093155780.gif

 

DeletedUser254

Guest
Ahojda.
Podle toho kalendáře mi vychází MEBAHIÁŠ
– Prináša útechu a pomáha pri počatí každého druhu, vrátanie rodenia detí. Jeho chránenci majú ohromnú morálku a poväčšine aj fyzickú silu. Vzbudzujú prirodzený rešpekt, sú opatrní a rozvážni. Patria do skupiny ľudí, ktorých mená sa stávajú legendami.


Nad tím se dá polemizovat, ale je fakt že jednou jsem rodil ovečku, když měl soused zlomenou ruku a jaksi se mu s ní špatně manipulovalo ( teda jako z tou rukou )
 

Santerr

Veterán
Tak mi to taky nedalo ;)
vychází mi HARIEL
- Ovláda umenie a vedu. Dopomáha k vysokej morálke, čistote duše a spôsobu života s najvyššími hodnotami. S využitím vzájomnej kombinácie citu a rozumu prežívajú radostný a plnohodnotný život. Bystrosť a duchaplnosť z nich robí tvorivých ľudí, ktorí vyriešia každý problém.

No, nevím, no :D
 

DeletedUser34

Guest
no namna sa netrafili LAUVIÁŠ - Jeho chránenci sú talentovaní a majú tvorivé schopnosti. Oplývajú bohatou predstavivosťou. Bývajú veľmi úspešní. Ich finančné pomery sú veľmi dobré. Majú zmysel pre humor, dokonca až iróniu.

inak krásne predstavenie sa
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím Tě milá Luno.
I já jsem si našla strážného anděla a udělala test osobnosti .
Děkuji Ti za tu příležitost zde v Tvém představení :)

Test osobnosti - ISFP skladatel
Strážný Anděl - Habu
Numerologie - životní číslo 7
horoskop - Ryba , ascendent Rak ( nechala jsem si kdysi dávno vypracovat horoskop)
tarotová karta - Vůz
čínský horoskop - kohout
indiánský horoskop - vlk


Zde přikládám pro rozšíření Numerologii :)

Dodatek : netušila jsem,že je i keltský horoskop
Borovice
Nepokojná Duše, která si pro svůj příchod na svět vybrala právě tento strom, je Duší velmi starou a zná mnohá tajemství, o nichž vypráví legendy a lidské Eposy i báje. Vesmír tady dal znovu šanci Duši, která vlastní už značnou Moudrost a je naplněna touhou obdarovat jí druhé. Její mysl je volná jako vítr na planinách posvátných hor a nepokojný hledající Duch sní o velkém třesku, kde pojem bratrství, rovnosti a svobody, je nejvyšším ideálem lidstva. Právě pro své ideály to má tady v pozemském životě někdy obzvlášť těžké. Děti Borovice jsou velmi nadané i v oblastí matérie a rozumu. Velmi rychle pochopí jak nabýt jistoty ve světe a dokáží se velmi dobře zabezpečit. Finančně a hmotnými statky. Jejich vnímání světa je plastické neb dokáži vidět a cítit věci i lidi jaksi čtyřrozměrně. Souvisí to se schopností vytěžit i ze sebemenší šance pro sebe naprosto fascinující maximum. V tom jsou mistři. Ovšem i tady je Vesmír právě testuje. Dal jim do vínku jak inspiraci tak bohatost mentální. Záleží pouze na nich, čemu v životě dají přednost, co v životě pak převáží. Je to jakoby materiálně - duchovní konflikt pod drobnohledem Vesmírné paměti. Pokud to přeženou na stranu mamonu, stanou se závislými na hmotě, pak jejich Duch ztratí všechnu lehkost a jiskrnost entuziasmu. Rovnováha v mysli, Duši i srdci je tady jediným východiskem a taky úspěšným řešením. Láska je kořením jejich života a taky stavebním kamenem jejich fyzického i psychického zdraví. Partnery k sobě hledají proto velmi těžce, neb ne každý je schopen vydržet neustálý tlak konfrontace abstrakce a zdravého rozumu v neustálém živém kmitočtu denního soužití. Na partnerství proto mnozí časem rezignují a úspěšně se věnují až do pozdního stáří svým zálibám a koníčkům. Dlužno říct, že z jejich řad pochází i řada světově proslulých vynálezců, vědců či badatelů.

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser418

Guest
20151027144595119154614.gif

Moji milí přátelé,
filips,

Santerr,
CherryFlower,
Cave,
FantasIvy,
Bilas,
amelie207,
woody69,
mendalam, protokol, Forseti, Norquis

všem vám opravdu VELMI děkuji za vaši zpětnou vazbu a Poděkování na moje představení.
20151027144595127213659.gif

Dále za to, že jste se tu, někteří z vás, podělili o výsledky co se týče vašich osobních andělů strážných, či výsledky testů, horoskopů a numerologii.
Udělali jste mi tím velikou radost ! Jste prostě skvělí a báječní !
20151027144595135232624.gif

20151027144595119154614.gif

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser418

Guest
Zdravím Tě, milá woody69

děkuji Ti za Tvůj příspěvek a za inspiraci, na pokračování v mém představení se vám.
Využívám Tvého odkazu na Keltský horoskop a zde je můj výsledek:

20151027144595170126451.gif

Keltský horoskop
JAVOR
(11.4 - 20.4 a 14.10 - 28.10)

Pokud máte to štěstí, že jste chráněnci Javora, máte nad sebou neustále tři strážné Anděly.
Váš příchod na svět mohl být poměrně dramatický, jak pro vás tak pro vaši matku.
Tři sudičky, tři dobré víly Osudu, tři požehnání od Hvězd a Vesmíru stály u vašeho zrodu a kolébky.
Máte jako ta kočka devět životů.
Poznáte to ve zlomových okamžicích, kdy snad zázrakem opakovaně uniknete neštěstí nebo i smrti.
Vaše inteligence je výjimečná a senzibilní schopnosti taky.
Není divu, že vás už od útlého mládí lákají mýty a legendy a taky vše tajemné, které nesouvisí s logikou ani zkušenostmi z fyzického života.
Máte dar jasnozřivosti a tak byste měli cíleně otevírat meditací své třetí oko, což je šestá Čakra nad kořenem nosu.
Bohatství vašich snů je výjimečné a sny můžou být prorocké.
Kdo v sobě poznal a rozvíjí dál tyto přirozené touhy může být skvělým kartářem, jasnovidcem či astrologem.
Taky vaše citlivost v prstech je výjimečná.
Jako maséři či rehabilitační pracovníci jste v rukou vybaveni přímo Božím Darem.
Využijte toho pro blaho ostatních nesobecky a nezištně.
Jinak se tento Boží Dar změní v Dar Danajský a všechny bolesti Duše můžou být spuštěny.
Vždy pro dosažení okamžité nápravy v podobě náhlých zlomových událostí ve vašem životě.
Hodí se k vám zásadně svobodné povolání, nejste týmový, ale sólo hráč.
Ceníte si svobodu Ducha a jako takoví míváte vzdorovitou jakobínskou povahu.
Právě proto jste méně adaptabilní na manželství a kompromisy v dlouhodobých svazcích.
Ony vás lekcemi života učí pokoře a diplomacii.
Budiž vám útěchou, že obyčejně s rychlým a naprosto nečekaně překvapivým koncem.
Co víc si můžete přát ?...
20151027144595266172562.png

20151027144595170126451.gif
 

Santerr

Veterán
Téda holky, vy mi dáváte :D, tady je můj keltský horoskop a sedí perfektně ;)

Keltský horoskop
Jasan
25. 5. až 3. 6.
22. 11. až 1. 12.

O vás se říká že jste povahy velmi rtuťovité. Neklidná mysl a fantazie zaměstnává vaši představivost od rána do večera a tak soustředit se na něco důsledně, je málem heroický výkon. Pokud se vám to ale podaří, jste schopni skvělých naprosto výsledků. Děláte práci nárazově a spíš dokážete zmobilizovat své síly v časovém tísni. Vede to vždy k ukázkovému finiši, kdy vám to myslí až se vám z hlavy kouří. Doslova. Tah na mentální branku je vaše silná parketa. Využívají to hlavně organizační pracovníci, kteří potřebují nadání nárazové improvizace na místě. V tomto mají ve vás kolegové přímo zlato. Pohotovost mysli, bystrost úsudku, předvídavost, rychlé učení se je vaší zlatou devizou. Máte ovšem malou výdrž v běhu na dlouhou trať. Vaše intuice je skvělá, jehlu najdete rentgenově v kupce sena, ale odhrabat ho a vylovit , tak na to už potřebujete jiné lidi. Neklid, netrpělivost a roztěkanost myšlenek je vaší největší slabinou. Pro vás není těžké něco začít, ale dokončit to! A to naprosto ve všem. I v Lásce. Tady se musíte naučit dokonalosti v předvídaní. Radši si vše nejdříve rozmyslete než něco zbrkle slíbíte. Jednou vyřčené pak už většinou nejde vrátit zpět. Daří se vám to zvládnout vesměs úspěšně až po čtyřicátém roku věku, kdy zrajete jako kvalitní moravské víno. Nesmíte se nikdy nudit. Jinak propadáte pochmurným myšlenkám o vaši budoucnosti a navíc vidíte vše kolem jen černě. Rozumíte si pouze s duchaplnými partnery, kteří jsou vám v komunikaci rovnocenní. Jinak je přehlížíte jako velké širé rodné lány. Není to ovšem úmyslně. Nicméně bez vysvětlení vzbuzujete dojem, že jste pyšní a arogantní. A na tohle si dávejte v partnerství a společenském životě největší pozor. Tady máte dokonale nekrytou achilovku.
 

DeletedUser254

Guest
Nechci být za nějakého kritika, ale nebylo by lepší na tyhle věci založit zvláštní téma ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser418

Guest
Milý Norquisi, mě osobně to nejen že nevadí, ale dokonce jsem poctěna, že mám zpětnou vazbu, která navazuje na moje představení ! :);)
Přece jen osobnostní testy, horoskopy, numerologie, ad. se přece přímo týkají mojí osoby, což se do Představení hodí, tak nevidím důvod, proč bych měla zakládat jiné vlákno. ;) A to, že mi někdo pod příspěvek odpoví svým výsledkem, tak to je přece zpětná vazba a ta je opodstatněná a mnou velmi oceňovaná.:)
 

DeletedUser76

Guest
Nemám Luny představení za představení ale za prostor zde nabitý pozitivní energií :)
Chodím sem velice ráda na návštěvu.
Myslím si,že to k naší (pokud to můžu použít )Luně patří.
Vyzařuje zde její Aura a to je moc milé a pozitivní zde na fórum v tak velké komunitě.
Cítím se u ní dobře.
Taková malá věštírna.
Nehledě na to,že to může rozšířit o kameny, barvy ,jména ,jaká rostlina ke komu patří ...
A pokud vezmu v potaz to,že je to představení ,tak je moc pěkné a pro mne zajímavé :)
 

DeletedUser254

Guest
To jsme si asi špatně rozuměly. Mě to osbně nevadí, jen mi přijde že v novém tématu by se to probíralo lépe než v něčím "představení"
No ale tohle není moje téma, tak pokud to je teda jedno, tak je to jedno.

Osobně horoskopy nějak moc nemusím, už jen proto že pokud to chcete brát až tak jako že čínský, indiánský, nebeský, a nevím kolik jich je, tak bohužel tady se nechytnu ani náhodou protože mi vadí pár věcí.
1 - jednotlivé popisky se dost liší a někdy si i protiřečí ( ten samý horoskop je jiný v Únoru a jiný v Srpnu )
2 - všechny jsou pozitivní až hrůza ( přál bych vám poznat mého souseda, který je cholerik a nadává od rána do večera + je pořád z něčím nespokojenej, a podle všech těchhle věcí by mněl být pozitivní, v kolektivu oblíbený a mít rád zvířata atd. )
3 - jsem vyjímka která popírá hodně těch popisků, protože podle několika těchto popisků, bych měl být povahově úplně jiný protože jsem se narodil do nějaké negativní mezery, mezi pozitivnímy prostory a můj život by tak mněl být úplně jiný než jaký je.
4 - neberu v potaz takové ty řeči jako že může být hůř, nebo podobné plky, když náhodou je něco špatně. Nejvíc nesnáším větu "ale žiješ, takže ta nehoda sice byla hrozná, ale mohl jsi i umřít" Touto větou mě dokáže každý okamžitě nadzvednout ze židle protože tahle blbost se dá aplikovat na všechno. Vyhodily tě z práce ? To je sice blbý, ale žiješ, tak buď rád. // Rozbila se ti lednička ? Ale jsi naživu, takže to sice bude stát fůru prachů, ale žiješ. // Vykradly tě ? Máš kliku žes nebyl doma, to tě mohly zabít, takže sice máš vybílenej barák ale žiješ ( nikomu už logicky nevysvětlíš že kdybys byl doma tak tě nevykradou ) A takhle bych mohl pokračovat ještě 14 dní. Nikoho pak už jaksi nezajímá že ona nehoda opravdu nebyla nic příjemného a utěšování v podobě věty "mohl jsi i umřít" je nesmyslná.
5 - podle čínského kalendáře, jsem husa. Poznal jsem v té záplavě informací, jen 2 slova které na mě sedí. Zbytek je o někom jiném.
6 - podle keltského, jsem se našel ve 4 stromech, ale v tom který bych měl být já, jsem se nepoznal minimálně v polovině věcí ( navíc pokud to čtete všechno, tak brzy pochopíte že všechno je to v podstatě to samé ale jen trochu jinak řečené )

Takže pokud budou horoskopy jen pozitivní, nebudu je brát v potaz.
 
Nahoru