• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Lukula

Lukula

Velmistr písma
Tak jsem se rozhodl nakonec taky přispět a sepsat něco o sobě.
A mám k tomu hned dva důvody:
1. Líbí se mi zdejší atmosféra a po přečtení několika příspěvků jsem usoudil, že tu jsou převážně (ne-li pouze) samí "cool" lidi... :cool:
2. Protože jsem založil společenství a asi by se slušelo se představit, aby případní příchozí měli představu o tom, s kým mají tu čest.

Jak již samotný nick svou zkomoleností napovídá (možná ale taky ne) - jmenuji se Lukáš. Jsem z Ústí nad Labem, jsem ženatý a jsem otcem 1,5 roční dcerky. Jsem narozený ve znamení ryb a tudíž jsem vcelku složitá osobnost. Zkrátka od každého trochu.
Zajímám se o mnoho věcí, spousta věcí mně baví, pro mnoho věcí se nadchnu, o něco méně věcí dotáhnu do konce a ještě o něco méně zájmů mi vydrží na dlouho. Čemu se ale opravdu rád věnuju, je hudba (jsem tak trochu audiofil), film, kreslení, papírové stavebnice, sport, četba a umění. Pokud bych z každého měl vybrat to nejoblíbenější, bylo by to: Electro, Drum'n'bass, Soundtracky (Hans Zimmer drtivě převažuje v mé sbírce), doumenty všeho druhu, převážně však o naší "modré kuličce", jakýkoliv film, který stojí za zhlédnutí :D, kresba tužkou, běh, turistika, Tad Williams, Robert A. Heinlein, Jiří Kulhánek, František Kotleta, Leonardo DaVinci, Salvador Dalí a Luis Royo.
Samozřejmě je má minulost i plná her, ať už deskových nebo těch, které na vás dýchají z monitoru. Aktivně to začalo s World of Warcraft, který mi vydržel téměř 8 let (do manželství :D). Po té přišlo pár webovek včetně The West (asi rok) a do dneška mě baví už jen mobilní Clash of clans, který paříme s kolegy z práce.
A teď jsem objevil Elvenar, který mě chytil od prvního kliknutí. Uvidíme, kdy mě pustí. Zatím si na něj velice rád najdu chvíli i přesto, že můj čas převážně vyplňuje práce a rodina.
Rád chodím mezi lidi, ikdyž ve společnosti působím jako tichý introvert (věřte mi - tichá voda břehy mele), ale jakmile se mezi lidmi cítím dobře, stává se ze mně poměrně upovídaný tvor, s kterým si popovídáte téměř o všem a s humorem.
Nemám rád hádky, šťouraly a lidi, na které není spolehnutí. Vážím si opravdových přátel, kterých je mizerně málo a své rodiny. Rodina a přátelé jsou pro mě základ dobrého rozpoložení a zdravé mysli a také patřičnou motivací.
No a aby to nebylo nudné, včas to ukončím. Pokud vás bude něco zajímat, určitě se zeptáte sami... :p

Přeji všem super náladu a úspěch ve hře.;)
 

DeletedUser418

Guest
845cd30ba60512c9.jpg

Vítám Tě milý Lukáši !
Přeji Ti, ať při hraní Elvenaru zažíváš jen radost a zábavu a také zde na fóru.
Moc pěkně si se nám představil a máš mé sympatie.
ab192dc43ebb5914.jpg
 

DeletedUser76

Guest
Ryba zdraví rybu, řekla bych , že jsme na tom úplně stejně po přečtení Tvého představení o_O.
Nerada odhaluji své soukromí ,jsem ryba tajem a po většinu času svého bytí na naší šešuli ,ještě k tomu plavu proti proudu,samozřejmě svým tempem :D.
Přeji hodně štěstí ve hře a fajn hráče co vytvoří dobrou náladu ve spolku :)
 

Frigg

Guest
Vítám tě na fóru i za moderátory, věřím, že se ti tady bude líbit. :) Jestli jsi všeobecně hravý typ, můžeš zavítat do Krčmy a přispět do diskuze Hry a hříčky. Pohrát si můžeš i v Herním koutku ;)
Pokud máš rád kresby a i sám kreslíš, podívej se do Uměleckého koutku, určitě tam najdeš spřízněné duše :)

A držím palce, aby tvé společenství jen vzkvétalo :)
 

DeletedUser61

Guest
Musím se přidat k woody. Já jsem rybka veselá, ale někdy je čas se taky zamyslet a podívat se nad hladinu. ;) Ráda zde vidím další milou osobnost, která naše pestré fórum obohatí zase o něco nového.:)
 

Lukula

Velmistr písma
Etharieli, tebe se nezaleknu. Naučil jsem se mezi lvy plavat vcelku rychle. Mí dva sourozenci a maminka jsou lvi a všichni mě naučili pár triků, jak se šikovně vyhnout jejim drápkům... Takže si nech zajít chuť... :p;)
 

DeletedUser76

Guest
Přeji nádherný den Lukula,
chci Ti zde osobně poděkovati. Četla jsem Tvůj příspěvek v knižní klubovně Elvenar.
Samozřejmě mne zaujal Jiří Kulhánek a jeho kultovní díla. Nelenila jsem a pátrala.
Bohužel není k dostání a když už tak za neskutečné cifry, které se pohybují až kolem 6000 KČ.
Ale ,stáhla jsem si vše v pdf. Začala jsem nočním klubem. Vzhledem k tomu,že jsem doma vytížená ( bohužel rodina musí papat a psice se venčit, atd)
a i přesto ,že jsem máchala hůlkou jak divá a pronášela kouzelnické fráze ,nezmizeli
:D jsem první díl přečetla za den.
Skvělé,vážně báječné ,díky za rozšíření mých čtenářských obzorů ,vrhám se na druhý díl ;)
 

Lukula

Velmistr písma
Jsem rád, že jsem tě mohl obohatit. Pokud budeš mít zájem, můžu poslat seznam a v případě zájmu zaslat ebook do čtečky. A nejen Kulhánka.;)
 

DeletedUser76

Guest
Seznam knih se vždycky hodí :) , děkuji. Nemám vyhraněný žánr knih akorát nepoužívám čtečku a zatím jí ani nechci. Není nad vůni knih. Sice se člověk při stěhování pořádně nadře :) , ale kniha je zkrátka kniha. Kulhánka louskám na počítači,jsem nedočkává,ale vytisknu si ho a sváži do nějaké té pro mne vhodnější úpravy :).
 

Lukula

Velmistr písma
Taky mám rád knihy pěkně v deskách. Ale při tom množství titulů je nemám kde skladovat, tak si spíš vybírám tituly, které chci mít v knihovně a na ostatní mám čtečku. Kulhánek se obecně blbě shání a o púvodní knihy mě kdysi ještě ve škole obral nějakej vášnivej sběratel, proto je mám v elektronické podobě... Dám dohromady ten seznam a pošlu...;)
 

Deleted User - 42211

Guest
Ve tvém postoji k životu a okolí vidím sebe, je fajn najít někoho se stejnými hodnotami :) Vítám tě do týmu plného bezvadných lidiček, za chvíli se tu budeš cítit jak ryba ve vodě a už nebudeš introvertem ;) :D
 

DeletedUser76

Guest
Syčák jeden , ten sběratel , no jo no , co člověk nadělá, ale zamrzí to. Kdyby je aspoň dal do koloběhu čtenářům , tak pak by se i jeho čin možná mohl hodnotit za ušlechtilý,ale pochybuji o tom. :(
Také zaplňuji jen vybranými tituly nebo tím co mne doopravdy zajímá což jsou Indiáni, Indická filozofie . Z románů knihy od Miloše Urbana, toho mám ráda,našel by se i Hobit,Dostojevský ,Bulgakov, jeden díl Zeměplochy , poezie ...atd :D .
Já knihy posílám dál,které nechci si ponechati :).
Moc děkuji za Tvoji ochotu a čas na seznam se těším .
S pozdravem, Woody69
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1213

Guest
Ryba zdraví rybu, řekla bych , že jsme na tom úplně stejně po přečtení Tvého představení o_O.
Nerada odhaluji své soukromí ,jsem ryba tajem a po většinu času svého bytí na naší šešuli ,ještě k tomu plavu proti proudu,samozřejmě svým tempem :D.
Přeji hodně štěstí ve hře a fajn hráče co vytvoří dobrou náladu ve spolku :)
nemusíš být ryba,já osobně jsem ve znamení panny,taky se svěřuju hodně nerada,jsem spíše uzavřená,ale jak si někoho oblíbím,tak se víc uvolním a je to se mnou fajn,jsem asi hodně složitá osobnost :D
 
Nahoru