• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

iDavis

Legenda
Mierne som prehodnotil svoje plány na denné odmeny v tejto udalosti - z veľkej časti studne stále zostávajú, ale asi k tomu pridám aj venarove skaliská 3. Až dokončím konstruktov a nasadím letný režim (studne), plánujem niektoré z vykopávok ktoré mám v meste ešte z predošlých udalostí vyhodiť, čím mi vznikne nemalý pokles obyvateľstva aj kultúry a to mi skaliská dokážu celkom dobre zachrániť.
Zároveň stále dúfam v čo najväčší počet padnutých portálových bonusov z fialovej truhly; netrúfam si odhadnúť množstvo, ale myslím, že ešte stále existuje reálne dosiahnuteľná hranica, ktorá by mi dokázala zabezpečiť dokončenie konstruktov do konca júna.
 

Green Jane

Šéfkuchař
Jak to děláš , že máš úkoly hotové , to,jako všechny ? Já jsem se zadrhla jako vždy na těch střetech kvůli materiálu. Trochu mně
to štve , ale co - je to hra . :(:D:D
 

DeletedUser3281

Guest
No jestli jsi ve 4 kapitole, tak se nedivím. Já to měl hotové za tři dny celej event. Ale ve 4 to asi tak rychle bez toho aby ti nikdo nepomáhal surovinově nejde no.
 

chirazka

Znalec fóra
Mám hotovo od pondělka, jsem na konci výzkumu tak prostoru bylo dost...:).
Pokud se hráč připraví má prostor a rozumně si rozdělá úkoly jde event. zvládnout za pár dní, ale proč spěchat...
Nejvíc mě brzdil úkol prozkoumej provincii (65 h), ale byla tam jiná možnost...
Střety většinou řeším přes turnaj, jsem v turnajovém spolku.
Odměny 6x portálový bonus 33%, 1x 20 VB , zásoba urychlovačů 14h a 8h, několikrát prastará vědomost 15,10,5. Záře 1x50,2x20 a 1x500. Dnes 3x30 hlavní odměna, několik budov do craftu a čekám na Venary 3. Točila jsem hlavně bednu za 85, nebo 142, pokud nebyla tak tu s nejmenší hodnotou. Několikrát se mi stalo, že hlavní odměna padla i z nižší hodnoty bedny, ale podrobné statistiky si nevedu....
V druhém světě jedu úkoly lážoplážo a točit budu jen studny....
Stonehenge stavět nebudu nevyplatí se mi...., některé budovy z minulých eventů mi dávají víc...
 
Naposledy upraveno:
takže letní slunovrat - NAPROSTÝ DEBAKL!!

úkoly první řady jsem měl hotové a doteď nic neprotočil. A výsledek? Protočil jsem 5500 záře a zpět se mi vrátilo pouze 900 (1x 500, 2x 200).
Portálový bonus 0x!

20VB 8x
30VB (denní odměna) 19x
jinak hlavně nepotřebná veteš typu mince, runy atp. a pár šikovnějších, jako menší VB a kouzla

vylepšení stonehenge mám tak jen 6 a vzhledem k tomu, že na jednu hlavní odměnu je třeba v průměru tak 560-600 záře a já bych potřeboval ještě 2700,abych mohl dát STNHG na 10 (dokonce jsem ho chtěl postavit), tak s eventem končím. Kdyby mi chybělo kousek, asi bych něco i přikoupil, jako minule, ale takhle? Vyletí to komínem akademie.
 

DeletedUser3281

Guest
Tak to ale není tak zlý, já jsem za protočení 3,5 tisíce sluncí, jen 5x hlavní cenu, zatím mi přijde právě že to padá dost tragicky. Ale uvidím u venara, toho bych rád aspoň 5x a pak uvidím, když něco zbude možná to vyhodím za studny abych měl na co nadávat. Ale dle toho jak to zatím padalo to vidím tak na jednu :D

Ovšem záleží co člověk chce, já ten stohenge neřeším, protože i na 10 je to k smíchu tzn mě spíše štve, když mi to místo hlavní ceny dá ty slunce :D
 
no, 1x mi padla hlavní i z 18ky. Ale jinak jen ze 142ky a 85ky.
Ale nevadí, snad si to štěstí vyberu v nějakém lepším eventu. Chtělo by to zase nějaký pěkný nový set... :D
 

Lovec Krys

Legenda
@chirazka Jo, druhá možnost jsou opary vidění. Ale já mám omezený repertoár, co vyrábím, takže když to zrovna nepřijde, nebudu kvůli úkolu vyrábět nějaký odpad (už tak čas od času používám urychlovače, protože akademie občas nestíhá vyrábět katalyzátory) a obvykle to vyjde tak, že těch 60h na provincii uběhne rychleji než získám ty opary.
A na průzkum provincie taky nebudu urychlovačemi plýtvat, tak holt čekám. Stihnu to dokončit i bez nich.
 

DeletedUser2185

Guest
Ukol cislo 83. Vyzkoumej technologii nebo vylepsi budovu na lvl 14 a vys je bugnutej. Stalo se to me i me zene, pokud vylepsujete kulturni budovu na lvl 14(respektive do kapitoly 14), tak se ukol nesplni. Nvm jesti nastane stejny problem, pokud vylepsite chalupu, div nebo manuchu, nemam overeno. Kazdopadne u te kulturky to ukol nesplni. Staci napsat na podproru, opravi v ramci hodin rucne.
 

DeletedUser3281

Guest
Tak podle mě má být vylepšit na level 15, mě to taky na 14 nešlo ale pak na 15 povedlo. Ale psát na podporu jsem línej, si to vyřeším sám vždy.
 

DeletedUser3221

Guest
Taky tak, většinou to vyřeším sám rychleji, než bych napsal na podporu :D
 

Ludi

Veterán
Já ještě zdaleka nemám všechny úkoly hotové (mám málo místa, tak to jde hůř a o době na otvírání provincií ani nemluvím) a mám na 6 už teď a na 7 to bude brzo. Počítám, že do konce eventu bych mohla mít budovu tak na 9 lv.
A to nejsem tak důsledná jako při točení beden na u Ohniváka. Tam jsem ještě daleko víc počítala, aby každé peříčko bylo co nejlacinější. Ta budova není zase tak špatná. A i když se to zdá jako nesmyslné počínání, tak se mi prostě líbí. Určitě to mému městu neublíží ;).
 

DeletedUser3221

Guest
No, spíš naopak, mně přijde estetické hledisko jako jediný relevantní důvod, proč si tu budovu stavět, je fakt pěkná :) A pokud člověk nehraje čistě na výkonnost, ale i na estetično, tak to smysl dává. Jen ty statistiky nejsou nic speciálního.
 

Ludi

Veterán
Není jediné hledisko, jak stavět prosperující město. Víckrát jsem už narazila na chytráky, kteří něco prosazovali, poučovali a měli všechno perfektně vypočteno. Prostě znali jediný zaručeně správný recept na správné město.
Už jsem je dávno všechny předběhla ;)
A to nehraju na body, ale prostě to jde ruku v ruce se systémem hry, který mám. Hodně přizpůsobuji město turnaji. Mám tolik manufaktur, abych měla dost surek, mám tolik divů, aby mi to nakoplo boje i celkovou prosperitu města. Pořád je co vylepšovat. Stonehenge prostě beru jako šikovnou kulturku, nic víc. 4x4 opravdu není moc, takže proč to nepostavit? Vymazala jsem jinou kulturku a místo ní mám tohle. Určitě mi to prosperitu města nesníží :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
Myslíš v žebříčku? Nebo výzkumu, ono totiž žebříček ve stejné pozici výzkumu je naopak kontraproduktivní, naopak větší žebříček značí, že člověk musí mít provozně nákladnější město k dosažení cíle a tedy pravděpodobně (pokud to není extra turnajový hráč 4000+, má město pravděpodobně horší) :) A výzkum ten je spíše zase o tom kdo má více času klikat na ty emigrantské suroviny.

Jinými slovy z lidí kdo je na konci stejné kapitoly, turnaje jede +-stejně, tak ten co má méně bodů a více místa, má město efektivnější.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru