• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

Lovec Krys

Legenda
@luterina Jasně, že ano, ale nebudu je plýtvat na úkoly. Ty jsou určeny pro případ, že mi budou chybět katalyzátory (případně na armádu, pokud si v budoucnu zvětším trénovací dobu na 14h).
 

Ufon215

Pozorovatel
No abych řekl pravdu tak mě tentokrát událost velmi zklamala. A obzvláště úkoly už tři dny stojím na 33 úkolu protože jsem na konci kapitoly a ještě pár dní bude trvat než dokončím potřebný úkolový výzkum protože druhá volba vylepšit budovu je nemožná neboť nemám co vylepšit.
A co se týče činidel tak to je kapitola sama pro sebe. Jak je mám vyrábět když nemám potřebné relikvie a než proběhne průzkum provincie kde je pokud tedy je trvá cca 40 hodin a urychlovače bohužel nemám. Mohl bych si je případně vyrobit v řemeslné ale od té doby co se vymyslelo krmení tak mi tam nabízí 3x - 4x výrobu krmení a už jsem měl dva případy že jsem tam měl nabídku výroby dokonce 5x krmení které je mi úplně k ničemu protože se mi za tu účinnost 3,5 hodiny vůbec nevyplatí vyrábět. A bohužel nejsem milionář abych plnil úkoly za pomoci diamantů. Za takových to podmínek asi budu už veškeré události budu vypouštět protože to nezapadá v mém případě do pohodového hraní hry. :(:(:(
 

luterina

Veterán
@Lovec Krys , tak na ten event dát pár 14h urychlovačů, když si je ještě vytočím z truhliček je jako nic a event je jedinečná příležitost získat pro město něco na víc než jen notoricky to samé z turnajů, ale chápu že každý má svojí vlastní taktiku hry která mu vyhovuje a požadavky na město mohou být také různé, někdo z těch eventů vlastně nic nechce a stačí co má a jiný zas by rád něco z nich získal tak investuje pro zisk aktuálně co má, každého věc jak si hraje :)

@Ufon215 , nechápu jak z výroby magického kouzla vypadnou relikvie?
 

DeletedUser5601

Guest
Chybějící relikvie jsou naprosto normální věc, třeba prkenných mam v současnosti taky stovky, ale svitkové mi pořád chybí, zejména od doby, co jsem z nich začala vyrábět činidla, během jednoho turnaje jich nastřádám, ale než se všechny turnaje protočí a přijde na řadu znovu ten svitkový, tak jsem třeba na 17. Aktuálně jich mam přesně 3 kusy
 

DeletedUser3281

Guest
Musíš si spočítat spotřebu, pak si vycraftit speciální budovy na turnaj, a vytáhnout si jich tolik aby ti to spotřebu pokrylo. Z turnaje jdou při správné technice vytáhnout stovky relikvii, které i při 24/7 výrobě činidel budou stačit na produkci do protočení. Problém tedy není v tom že by bylo relikvii málo, ale že jich dost nezískáš ač můžeš.
 

Ufon215

Pozorovatel
@Lovec Krys , tak na ten event dát pár 14h urychlovačů, když si je ještě vytočím z truhliček je jako nic a event je jedinečná příležitost získat pro město něco na víc než jen notoricky to samé z turnajů, ale chápu že každý má svojí vlastní taktiku hry která mu vyhovuje a požadavky na město mohou být také různé, někdo z těch eventů vlastně nic nechce a stačí co má a jiný zas by rád něco z nich získal tak investuje pro zisk aktuálně co má, každého věc jak si hraje :)

@Ufon215 , nechápu jak z výroby magického kouzla vypadnou relikvie?
Myslím tím že ty relikvie co potřebuji na výrobu magického kouzla jsou potřebné zároveň na výrobu činidel.
 

Lovec Krys

Legenda
@luterina To co chci získat z turnaje bych měl získat i bez použití urychlovačů. V nouzi nejvyšší nějaký použiju, ale zatím počítám s tím, že to stinhu i bez nich.

@Ufon215 Jenom jedna z nich je společná. Zrovna T3 - dle tvých bonusů - písek? Pokud ano, nasysli si pořádnou kupu jednotek - kupu mágů a ještě větší kupu luků (nejlepší by byli Lovci a květ. čarodějnice z Tábora žoldnéřů), vycrafti si pár dočasných vylepšení na jednotky, luky i mágy a můžeš daný turnaj pravidelně mlátit naplno. A hned budou relikvie. Jen škoda, že máš špatného fénixe, ohnivák by ti taky dost pomohl.
Pokud je T3 relikvie u tebe na výrobu těch kouzel jiná - budou jiné jednotky, ale princip je stejný - potrénovat kupu jednotek, posílit je dočasnými budovami a vymlátit turnaj za pár tisíc bodů (extrémisti jdou i nad 10 - já mám rekord 6750, ale to jenom proto, že kvůli tomu neobětuju ostatní turnaje).
 

DeletedUser7036

Guest
Letní slunovrat se blíží! Co na něj říkáte? Dejte nám vědět v komentáři :)
Dobry den, slunovrat je celkem fajn, až na to, ze jsem se nyní dostala k úkolu, kdy mam získat bud dvě spojovací činidla, nebo 4 relikvie. Relikvii jsem získala pět, ale nezapočítala se mi ani jedna. Stejně tak jsem si ve výzkumu otevřela rozšíření a nemam ho. Hru jsem nechala znovu načíst a stále nic. Jak, kde, nebo u koho toto mužu vyřešit?
 

DeletedUser3221

Guest
@xXxDee DeexXx stačilo by si přečíst tohle vlákno :rolleyes: Jde o chybu v překladu, místo 4 relikvií lze získat 4 opary vidění (vedlejší produkt řemeslné výroby)
 

PallandoCZ

Učedník
Tak koukám na tajemný objekt v akademii, který teď v rámci události nabízí i možnost získat sluneční záři, a vidím:

5 x prastará vědomost 10 - 30 %
sněžný okouzlující strom - 15 %
12 x zesilovač 5 h - 30 %
150 x Sluneční záře - 26 %

Takže celkem 101 %....
 
Nahoru