• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

iDavis

Legenda
Včera pretočených približne 3300 paprskov, výsledky boli celkom potešujúce: 13x studňa, 6x portálový bonus, 4x vrátených 500 paprskov a 5x artefakt. Najväčšiu hodnotu majú pre mňa teraz jednoznačne portálové bonusy, ktoré mi výrazne zrýchlia dokončovanie konstruktov.

Zostáva mi získať ešte 4 artefakty, čo 10. stupeň Stonehengu je jediný, pri ktorom som ochotný uvažovať nad jeho postavením (zvažujúc dnešné navýšenie ním produkovaných VB).
 

iDavis

Legenda
@ExplorerFfff ani ja nepovažujem stonehenge za výhodný, avšak páči sa mi preto, že to produkuje niečo, čo je zaujímavé sledovať z hľadiska "stackovania". Teda ak človek bude mať viac podobných rozvinuteľných budov, množstvo nimi produkovaných surovín ktoré bude zbierať každé 2 dni bude môcť byť celkom OP a možno značne zvýhodňovať hráča v istých partiách hry. V tomto prípade hovorím o tých 4 VB, avšak ako som už spomenul, naozaj len rozmýšľam, nakoľko ostatné produkcie to zase ťahajú príliš dole.
 

DeletedUser3281

Guest
@iDavis V tom souhlasím, jen mě přijde 4*4 za 2VB/den málo. A to nepominu že získat 10 je náročné, tzn mám větší zisk dostat z toho něco jinak. Many to dává celkem málo, taková manová chatrč to celkem strčí do kapsy, smysl to možná může mít jako T3 zdroj pro některé lidi, kterých bylo ve hře poslední dobou málo ale na konci krom těch VB přijde není myslím nic.

Já to každopádně zatím nerozčaruji, když to udělají výhodné klidně postavím ale zatím to není.

PS. zatím jsem neročaroval ani ten jeden artefakt fenixe navíc, ani ty ostatní ptáky, ač jsou zatím naprosto k ničemu i na 10 levelu, tak kdyby se situaci změnila a byli pak artefakty navíc... až bude naprosto jasné že se nic měnit nebude půjde to do kotle, stejně tak u stonehenge a tehdy si vyberu ty "zisky" o kterých píši.
 

DeletedUser5601

Guest
To je pravda,ale nez jsem ho postavil tak tam byla uvedena mana.No nic tak to strhnu....
Jo, z nějakého neznámého důvodu se v inventáři v informacích zobrazuje info o některých budovách (fénixové, setové budovy apod.) pro aktuální kapitolu a ne pro kapitolu, ve které byla získaná, člověk si na to musí dávat pozor
 

DeletedUser3225

Guest
Nevím, jestli jste si všimli, ale u Stonehenge trochu posílili produkci, takže na 10 lv. bude nově dávat 4 VB
No to je terno :D Asi kvůli tomu začnu plnit úkoly :D
Doposud jsem tento event neřešil...stonehenge je pro mne totální zklamání .. Venarova skaliska II mi dají 4700lidí/4700 kultury na 3x4, chajda na manu dá mnohem více .. 4VB za dva dny -pro fajnšmekry či detailisty asi jo, mě to nic neříká, přicházím o víc ... a těch pár nástrojů za 2 dny? ....jako plivnout do moře. Jo a 3434 semínek, docela mě to číslo rozložené do dvou dnů rozesmálo...:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5474

Guest
Tak jako jo, oproti fenixům je to celkem slabý, ale zase na druhou stranu, že to dává spoustu různých surovin v jedné budově, tak pokud to dostanu na 10. lvl tak to postavím, protože to máš v jedné budově dohromady 1x venarova skaliska I, 1x chatrč na manu a 2x rozvážkovou knihovnu, jako bonus ještě zásoby a semena, tak to není zase tak špatný.
 

DeletedUser4336

Guest
Mění parametry za pochodu? Zvláštní přístup. Sice si nemyslím, že to někoho ovlivní, ale to za chvíli můžou říct, plameňákový Felix je moc silný, odebereme mu schopnost ovlivňovat útoky a necháme jen dvojdenní těžbu. Jinak co koukám, tak tady má někdo fakt štěstí, to by se mi taky líbilo nedostávat jen knížky z fialek, coby dost drahých truhlic.
 

DeletedUser5474

Guest
Jo, to mě taky, už jsem otevřel asi 20x fialovou a zatím ani jednou esence.
 

DeletedUser3225

Guest
oproti Fenixovi je to dětská hračka :) Ten se jim povedl a dost mě motivoval k plnění úkolů...ale abych se za multi lízátko někam hnal...to ne.. Kdyby ty pamametry byly vytuněnější....
Mění parametry za pochodu?
nic nového, zde s tím musíš počítat...;)
 

DeletedUser467

Guest
Mně to vlastně vyhovuje, že je Stonehenge k ničemu, bude z toho (a artefaktů) slušný palivo do craftu :)

@Pauleo To není nic překvapivého, už se tu tolikrát věci měnili, a to k horšímu i lepšímu. Vlastně i to, že přidávají nové věci ti tu hru mění. S tím se tady prostě musí počítat :)
 

DeletedUser5695

Guest
Ovšem tím, že parametry mění, ještě chvilku ve shromaždišti asi pobude :)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
mohyla98 >> No je to divné, mě nepadají ani denní odměny. Dnes jsem zkusil zase fialovou a zase 20 knížek, asi to mám zaseklé. Pak jsem zkusil tu za 57 a zase mamon jako předtím když jsem jí zkoušel, tak mi padl 2x mamon. Prostě z těch za 57 padá mamon a z těch za 142 vždy knihy, což mi přijde docela slaboučké na to jak pomalu přibývají sluníčka v této události.

Tak já vím že se tu všechno mění, jen pak někteří do toho vloží čas nebo prostředky, nebo se na to úplně vyprdnou, a pak zjistí, že to neměli dělat.
 

DeletedUser5695

Guest
Njn, mám zaseklé diamanty, ale poslední 2 dny padají slunce jako zběsilé...., také mám dojem, že z kraftingu vyřadili RR, to bude asi ta statistika....

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ludi

Veterán
Proto nejdu po denních odměnách, protože jsem člověk, který na ně nemá štěstí. Dřív jsem spořila jak divá a pak jsem se snažila o nějakou pěknou denní odměnu a procento úspěšnosti bylo vždy děsivé. A to jsem bedny vždy vybírala pečlivě. Takže, poslední dobou se soustředím na hlavní odměnu a denní odměny beru jako bonus. Sem tam něco šikovného padne a je to v pohodě. Sice STH se tu hodně kritizuje, ale i když to budu mít nejspíš jen na 9 LV, tak jako doplňková kultura to vůbec není špatné. Samozřejmě to u mě není hlavní zdroj všeho, co dává, já STH vlastně ani nepotřebuju, všeho mám dostatek, ale vymazala jsem horší kulturu, takže to je přínos. A líbí se mi to :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak dneska padlo 3127 paprsků a z 51 pokusů mám:
40x denní odměnu (14hod Zesilovač, padaly po čtyřech)
28x 8hod Zesilovač (také padaly po čtyřech)
6x 2hod Zesilovač (padaly po dvou)
2x Portálový bonus 33%, 2x Prastará vědomost 30 a 5, trochu kouzel, 740 paprsků nazpět,
20VB z velké truhly jsem dostala jenom čtyřikrát z celkem 13 otevřených

Takže za mě spokojenost.
Preferovala jsem hlavně truhly se zesilovači, čili 142, 85 a 18 paprskové v tomto pořadí.

Zbylých 3000 paprsků padne převážně na Venarova skaliska III a co zbyde na Studnu přání, protože tam už nic zajímavého není.
:)
 
dobrá bilance, (skoro) všem vám závidím.

A jak to tak čtu, tak moje největší smůla byla, že jsem hrozně často neměl ve výběru ani jednu z truhel, které jsem chtěl a potom třeba hned dvě nebo všechny tři dobré najednou...
 

DeletedUser6417

Guest
Dnes mám v denní odměně Kupeckou základnu namísto Hvězdárny. Doufám, že jiné změny se konat nebudou. Šetřím na Venarova skaliska III a už se na ně těším. :)
Jinak událost se mi líbí. V odměnách je hodně pop/kult budou. Úkoly mi teď přišly náročnější, ale i tak jsem to doklepala až do konce.
 
Nahoru