• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kult fénixe

redking123

Pokročilý žák
@pihulec
Ja teda delal 2 budovy, ale rozhodne nefunguje nekde ke konci ukol 20 stretu nebo 20 VB. Myslenka, ze budes bojovat/vykupovat a az te to prestane bavit, tak zbytek dokoupis fakt nefunguje (po 10stretech jsem koupil 7 VB a nezapocitaly se, takze dalsi strety)
 

babulka62

Znalec fóra
ahojky všem, prosím, neví někdo kdy bude zase den dvojnásobného sběru peříček???? (kult fénixe). děkuji za zprávu.
 

iDavis

Legenda
@martin2007 keďže sú všetky prehľady nadchádzajúcich denných odmien z bety, ktorá je o týždeň popredu, vie sa len to čo bude v priebehu najbližšieho týždňa. Tento zoznam odmien je na začiatku tejto diskusie tu.
 

Saux

Znalec fóra
@iDavis Omlouvám se, pokud to tu už někde bylo napsáno, ale - co se stane s Wishing Well po těch 100 dnech?

Jinak - v mém "domovském světě", Winyandoru, jedu na plný kule, makám, šetřím, otevírám vejce za 140, zatímco do Arendyllu zavítám jen občas, a otevírám vejce za 50, jen abych se nenudil. A výsledek? v Arenu za dnešek 2 budovy a od začátku eventu spousta užitečných urychlovačů, a ve Winy velký kulový, jen VB a mince, což je přesně to, co nepotřebuju :)))))
 
Naposledy upraveno:

LuciskaCh

Mistr slova
Řekla bych, že už bude dávat jen kulturu

Ale stejně ji zítra zkusím získat, snad padne vícekrát. Za těch 100 dní přeci nějaké ty dia musí padnout :-D

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

LuciskaCh

Mistr slova
nechci platit:-D V obou světech mám o stavitele navíc za dia, ale jen za ty, co jsem měla z úkolů při přehodu mezi kapitolami. A teď bych chtěla ještě jedno rozšíření v Arendyllu, ale potřebuju ještě 240 dia, 200 budu mít zase při přechodu do další kapitoly a těch 40 by se hodilo z Wishing well :)
 

DeletedUser3079

Guest
:diamond::diamond::diamond:
Tak super Lidičky :D Konečně i já dostal co jsem si přál. A to 2x setovou budovu Fénixův Pavilon. A mohu jít dál ♥ =)
Sice jsem proklikal 1000 bodů, ale mám je a tím i celý set =) Tak už mě vůbec nezlobí to že jsem předtím tolikrát klikal na maják a nedostal žádný :D
Ale řeknu vám, jak jsem proklikal skoro tisíc a furt to dávalo mince a kladívka, tak už jsem začínal smutnit, ale další klik na to hned mi udělal radost, a další 2 a mám to doma ve městečku ♥ ^^)))

Jinak sháníme někoho do klanu kdo má 100 000K +bodů a relikvie jiné jak Drahokamy :D (Na Arendyllu kdo mě znáte už) ;) =)

2135 Fialových Krystalů2 ANCARY.jpg
 

DeletedUser235

Guest
Tak sakra... Myslel jsem, že dneska bude jako odměna Wishing Well...
I is confuss and bamboozled.
 

DeletedUser3430

Guest
tak jsem si na dnešní odměnu- studna, wishing well našetřila a ejhle, byla přeskočena, je tu vejce, odměna se nekoná. :(
 

DeletedUser3281

Guest
Taktéž mě to celkem dost mrzí, že zde ta studna není :/ šetřím si na ní esence. Otázka je, zda nám tímto nechtějí říct, abychom se nespoléhali na betu...
 

DeletedUser1268

Guest
Možno sa len niečo na studni nepodarilo, odhalilo na bete, tak to niekam posunuli, kym vyjde stvrtkovy update.. alebo tak.. ja stale odkladam tu esenci a budem dufat, ze predsa len pride.
 
Nahoru