• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kult fénixe

iDavis

Legenda
Presne tak @Prealiena . Vraj sa len zmenilo poradie odmien, takže parametre wishing well by mali zostať zachované. Každopádne už chápem, prečo behom včerajšieho streamu nespomenuli že wishing well bude zajtra ale v priebehu nasledujúcich dní. :)
 

redking123

Pokročilý žák
Tak jsem se prokousal ke konci a mam 1171 esence. Dostanu jeste 15*35. (+ neco sesbiranych na plose). A chybi mi 465 peri k posledni budove. To by tak tesne melo vyjit pri pocitani double, ale bodlo by kdyby studna byla taky v double den. ;)
 

DeletedUser4169

Guest
Studna na betě funguje, i když diamanty z zatím za ten týden nevypadly :)
Tipoval bych jen že to přehodili, ta studna zas takový terno není, aby ji chtěli rušit.
 

ElfNostradamus

Veterán
*On beta, Day 10 was the wishing well. On live, the prize actually offered today is the "Day 11 - Obtrusive Phoenix Egg." We may or may not be able to assume that the Wishing well will be presented tomorrow.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Tak studna se odsouvá - možná na zítra. V pátek by snad měl být dvojnásobek peříček. Už potřetí. Snad to také nezmění, i když já osobně bych dal přednost pozdějšímu datu.
Myslíte, že bude dvojnásobek ještě jednou?
 

DeletedUser5303

Guest
To by mě také zajímalo... Další úrovně dosáhnu zítra jenom s vyplazeným jazykem...;)
 

DeletedUser4169

Guest
Na betě je dvojnásobek dnes, takže tady by měl být za týden.

Co se týče anglické citace z gamersgemsofknowledge.com, tak v kostce znamená, že nevíme nic.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, platí to, co se tu zmiňovalo již mnohokrát: Beta server slouží k testování všech herních novinek, pokud se tedy na něm něco objeví, neznamená to automaticky, že se to objeví i u nás. Seznam úkolů a odměn, který uveřejnil @iDavis na začátku tématu, je tedy nutné vždy brát s rezervou. Lze si pomocí něj udělat přibližný obrázek o tom, jak událost bude probíhat, rozhodně ho ale nelze brát jako zcela směrodatný.

Co se týká studny přání, tak mohu prozradit, že jsme ji z této události nevypustili, pouze jsme ji oproti Betě přesunuli na jiný den. :)
 

DeletedUser2455

Guest
Event DOBÝ, netoužím po HL. budovách +provázaných, samlím esence na Burning pool.
jedíná budova o kterou VELMI stojím. Snad ji neopomenou vložt.
 

DeletedUser5303

Guest
Jestli bude zítra na betě dvojnásobek peříček, tak by to byl systém: 3+4+5+6 dní...;) Tak se nechám překvapit, jestli bude posloupnost zachována...:)
 
Nahoru