• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kult fénixe

DeletedUser3281

Guest
Super, mám dvě více jich podle mě nemá smysl mít, protože pravděpodobně budou i v dalších eventech a tudíž, budou v další kapitole dávat více kultury a tak :) Ještě mám skoro 1700 esencí, resp cca 2200 do konce včetně denních, tak snad budou ještě nějaké zajímavé budovy :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Co jsem vyrozuměla z Q&A, tak by studna taky měla být dvakrát. Takže na ní snad nemusím vyplácat vše dnes a můžu si počkat, co se ještě ukáže. Odměny jsou známy sedm dní předem, takže 5. dubna budeme vidět až na konec. Odměny ode dneška do 5.4. zatím známe, tak uvidím.

Alespoň myslím. Můžete mi to někdo potvrdit?

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Takže mám 7 studní, ostalo 1463 esencií. Tie si už asi nechám na dvojnásobky, keďže mám v druhej hlavnej cene 90/400 a tú kvôli obyvateľstvu chcem určite získať. :)

Teraz bude zaujímavé sledovať, ako to z nich bude padať.
 

DeletedUser5303

Guest
Ja budu "kopat" studny az vecer... Tak uvidime, jak se zadari...:)
 

Deleted User - 254234

Guest
Taky čekám na večer, až budu mít o pár esencí víc. V mém případě očekávám, že vše zůstane ve starých kolejích a padne mi několikrát VB a Déšť mincí :)
 

DeletedUser3079

Guest
Koukejte co jsem stvořil u toho předělávání a chystání nových budov z Fénixe do města :D
Moc místa tam nebylo tak jsem to potřeboval s těmi úkoly vymyslet, a vzniklo mi tam takové místečko v této pokročilé době už :D
Jinak všechny úkoly už hotové =) I když bych jich bral klidně 100 na všechny tyto velké soutěže ^^)

Krása ♥ xD.jpg
 

DeletedUser3079

Guest
@MasterHawkeye bonus sa neurčuje podľa toho, koľko budov je pri sebe ale koľko budov je napojených k tej, u ktorej sleduješ bonus. Ku každej z tebou zmienených budov si napojil jednu ďalšiu, čo teda aktivovalo jeden bonus u každej.
Páni to je úchvatná taktika, takže říkáš k Jedné Budově, napojit 4ty boční co padají v soutěžích, a takto budu mít 3x víc bonusů než obvykle? :D
Jen si vylosovat tak 12 budov celkově na napojování, ale skvělý skvělý nápad! Být tam nějaká taková na manu, tak by to stálo 100% za to =)
Super taktika iDavis ;) :diamond::diamond::diamond:100:diamond::diamond::diamond:
 

iDavis

Legenda
@ANCARY no každopádne viac rovnakých budov ti ďalšie bonusy nepridá pokiaľ viem, takže asi zbytočne ich budeš zbytočne získavať 12. No daný hráč po mojej odpovedi zmazal svoju otázku, tak možno tam teraz chýba kontext.
 

DeletedUser3079

Guest
@ANCARY no každopádne viac rovnakých budov ti ďalšie bonusy nepridá pokiaľ viem, takže asi zbytočne ich budeš zbytočne získavať 12. No daný hráč po mojej odpovedi zmazal svoju otázku, tak možno tam teraz chýba kontext.
Takže když mám třeba 2x maják, a napojím ho na ty budovy, tak mi jako nedá bonus a neaktivuje se tak?
Teď tomu nerozumím přesně, to zůstane bez bonusu, nebo nepřičte se další?
Viděl jsem na obrázcích spojování i 2x maják a takové věci jak se připojují. Tak myslím že se i tak načtou.

Například:
Nádvoří uctívačů + 4x Májak = 100% bonus (podle obrázku)
Fénixova Svatyně + 2x Maják + 2x zahrádka = 100% bonus
Chrám Fénixe + 4x zahrádka = 100% bonus

Takto jsem to viděl na spojovacích pomůckách od Elvenaru. A když to uděláme takto, tak můžeme mít bokem 3 spojené lokačky. I když vlastně mít vše spojené dohromady mi dá také 100% bonus na všech budovách, tak je to skoro jedno, jen se tak dají rozdělit na víc míst =) Ale lepší je mít určitě jen jeden chodník k nim. Pokud to není otázka krásy a vzhledu ;) =)

...mno já to poskládal tak, aby hlavní ty 3 budovy dávaly plný bonus zbytek je dolepen k setu dle harmonie a místu :)
Takže můžu mít i 2x maják a načte to bonusy té budově 2x a ne jednou, že ano Elfe? :D ;) :? :? :? :D

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Ne, bohužel tak to nefunguje. 1 budova musí být spojena přímo se 4 dalšími budovami, jinak ta 1 budova nedostane full bonus. Je to na prd. Také jsem u zimního čekal, že stačí mít vše vedle sebe a vše bude na 100% ale oni to totálně zabili tím, že ty budovy spolu musí přímo sousedit, což znamená, že nikdy není možné pomocí pouze 5 unikátních budov dosáhnout 5x na full bonus. Člověk by musel použít více budov, aby získal full bonus, což zabere tolik místa, že to za ten bonus asi ani nestojí.
 

DeletedUser3079

Guest
Ajo ale jinak když budu mít u sebe 10 budov, tak všecky když sou vedle sebe budou mít full bonus. Např mít 3hlavní budovy na výhru + 7 budov například těch co se dají vylosovat ale stejných, a všechny když se sebe dotýkají dostanou full bonus.

Takto mě napadá mít hlavní bonus spojený, a z pomocí Majáků si udělat tak cestu k nim když zabírají jen 2x2. Třeba mít 4x Maják, a k jednomu jen navedenou cestičku a ty ostatní budovy co se dotýkají majáku posledního také, tak mohou bít mezi kulturními budovy které nepotřebují cestu. Zkrátka cestu udělám za pomocí majáků a k jednomu dám jen chodník který zasahuje do města k ostatním budovám :D

je to tak že ano? :)

Páni teď to čtu, to je sakra těžký teda získat max bonus, a zabere to opravdu mega mega místa.
Mohu opřít o jednu budovu z každé strany jinou a bonus mi na té uprostřed naroste?

Tady je vše o spojování teda:
https://www.gamersgemsofknowledge.com/phoenix-cult-set-buildings

Vypadá to těžce, jen nevím když dám z levé maják, a z pravé maják, jestli se mi načte na střední budovu nebo ne, když se nebudou dotýkat přímo sebe, ale jí ano.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5303

Guest
Prostě musíte sestavit puzzle a kostička, které se dotýkají 4 jiné kostičky má full bonus, ta které se dotýkají jenom 3 má 75% bonus,...std., a ta, která se dotýkájenom jedné má 25%...:)

Tady je vše o spojování teda:
https://www.gamersgemsofknowledge.com/phoenix-cult-set-buildings

Vypadá to těžce, jen nevím když dám z levé maják, a z pravé maják, jestli se mi načte na střední budovu nebo ne, když se nebudou dotýkat přímo sebe, ale jí ano.
pokud bude jedna budova a vedle ní 2 majáky, tak jsou všechny na 25%...

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3079

Guest
Jojo to vím, ale může se dotýkat stejná z Levé strany a z Pravé strany, kde ta stejná bude mít 1x, ale ta uprostřed 2x? Nebo také jedenkrát protože ty boční které se dotýkají jsou stejný :D Teď pořádně nevím, hlavně mi jde o bonus runy, ten 4. tak potřebuji vědět jestli mi to tak půjde spojit :D

Díky ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru