• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kult fénixe

DeletedUser4336

Guest
torakus >> Musíš být v sekci, kde se dají vkládat témata, pak se tam objeví. Pokud tam není, tak netuším, používám prohlížeč Firefox v PC. Je to v oblasti, kde máš už normálně pozadí (stromy, atd.), pokud tam nic takového nemáš, jedná se asi o chybu, možná bych zkusil nějaké smazání dočasných souborů v prohlížeči, popř. zkusit jiný prohlížeč.
 

papap

Mistr slova
Tak jsem získal i třetí hlavní budovy a to jsem teď posledních několik dní šahal jen po truhlách za 50 a málokdy za 90.Takže se dají všechny hlavní odměny úplně v pohodě stihnout,jak se tu tvrdí že ne... :)
 

Lovec Krys

Legenda
@papap Pokud se na ni zaměříš (nebo máš velkou dávku štěstí), tak dá, ale v 99% případů si musíš vybrat, zda chceš 3. hlavní odměnu nebo lepší denní odměny. Já osobně jsem zvolil raději denní (z tohoto mám 7xBurning Pool na manu) a 3. hlavní odměnu jsem nikdy nezískal.
 

papap

Mistr slova
Já jsem nebyl na ní zaměřený.Jelikož budovy v tomto eventu nic moc,tak jsem byl zaměřený na urychlovače.O hlavní budovy jsem vůbec nestál a všechny jsem získal...
 

DeletedUser2739

Guest
protože jsi chtěl urychlovače a v ten den se dostávalo 2x víc peří. Já ani jednou nebral dvojnásobek, teď jsem na 330 peří u třetí budovy a myslím, že tak 2x ještě otevřu truhlu, takže bez šance
 

DeletedUser4336

Guest
Mě se nepodařilo ani vytočit ten pavilón, někomu z našeho klanu to padlo až na jedenáctý pokus, takže je to hodně o štěstí. Hlavně že jsem vymlátil pár hořících vajec, poslední várka mi nepadala moc šťastně, samé mince a zásoby. Teď už si nezatočím, ale poslední barák stejně zdaleka nemám, to nejsem ani v půlce, celkově jsem neměl moc štěstí ani na návratnost brk a set je dobrý jen jako ceelek kvůli VB, jinak nic moc.
 

Saux

Znalec fóra
Já už si taky nezatočím, ale jak mi tam zkraje nespadlo vůbec nic, tak ten konec byl v úplně opačném stylu a i když ani já jsem po setu nijak neprahnul (a nemám ho), s denníma budovama jsem vcelku spokojenej. A Wishing Well, to je ono typické "mnoho povyku pro nic", takže i když se mi jako budova líbí, tak až po 100 dnech splní svůj účel, tak nejspíš poletí :)
 

DeletedUser4336

Guest
Studna je krásná budova, nejvíc se mi líbí ty sochy, ještě když se rozkliknou, tak mají šťávu, to se grafikům moc povedlo. Jinak povyk kolem ní byl hlavně kvůli možnosti získání briliantů, což se ve hře co vím doposud stále ještě neobjevilo. Nemyslím si, že je to úplně slabá budova, ale je jasné že má svůj limit, a navíc po odeznění magie asi u většiny skončí na smetišti.
 

DeletedUser273

Guest
V přehledu je psaný double na fénix.pírka,ale ve hře nenaskočil :( Já se tak těšila
 

DeletedUser3108

Guest
i já jsem zůstal vzhůru a nic

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser273

Guest
v chatu společenství mě jedna spoluhráčka-velitelka píše,že j bonus naskočil.Lognula jsem se už několikrát a nic,ani info okno v rohu,ani přímo v Eventu se neobjevuje.Snad nějaká chyba,uvidím přes den jestli se objeví

UŽ NASKOČIL :) V 01h
 
Naposledy upraveno moderátorem:

ElfNostradamus

Veterán
Napadlo mne: k těm sbíraným kouzelným vajíčkům okolo města - do budoucna, po většinu dávají 1 bod příležitostně 2 či 3, věc náhody...mohla by dávat 3 body do 10 sec po dopadu, 2 např. do 60 sec po dopadu, následně by tam zůstala ležet jako jednobodová...odměna pro lidičky, co u toho tráví nejvíce času... :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
mám dojem že bonus tady naskočil vždycky až v 1:00 hod. stejně tak dnes o půlnoci neskončí, ale bude trvat zase až do té 1 hodiny.

dvojnásobek asi ještě běží podle zimního času :)
 

DeletedUser5342

Guest
Je to tak, že bonus naskočil až v 1h ráno.
ALE není to tak, že trvá až do 1h ráno. Bonus skončí o půlnoci!! Ale ikonka bonusu (vpravo nahoře obrazovky) svítí až do 1h, nicméně 2 násobek pírek už aktivní není!
Tak pozor pokud by jste chtěli čekat po půlnoci na jinou hlavní cenu a zároveň využít bonus pírek.

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Small

Pokročilý žák
Mrzí mi, že mám splněné všechny úkoly už několik dní a přesto mi chybí ještě peříčka pro dokončení hry a jak pozoruji, už je nejspíš ani nestačím dodělat. To mi přijde poněkud nespravedlivé, protože jsem poctivě plnil všechny úkoly a sbíral vejce hned od začátku hry.
 

Arigantar

Pozorovatel
Event Kultu Fénixe mě velice baví, budovy jsou velice zajímavé, ale vzhledem k náročnosti úkolů je na celý event prostě málo času. Je potřeba vzít v potaz i to, že se člověk nemůže připojovat ke hře pořád. Kromě bonusových budov, pokud jde o ty tří hlavní ceny, mám splněné 2 z 3 budov a na třetí úrovni jsem na tom následovně 200/800. Takže nemám nic proti náročnosti úkolů co se týče postupu vpřed skrz event, ale prostě je na to málo času a mrzí mě, že takhle nemám prostě šanci dokončit celý ten set. A to jsem prosím pěkně vyhrál i Fénixův maják i Fénixův pavilon, takže mám vlastně do setu 4 budovy z 5. ALe i tak děkuji, protože je to zajímavá změna ve hře.
 

DeletedUser2947

Guest
Ahoj, tak můj názor na kult Fénixe je asi takový, chybí my 155 peříček abych dostala poslední odměnu. Splnila jsem všechny úkoly už chybí jen ten co je jednou za 24h. Takže jsem dost zklamaná že jsem se snažila zbytečně a odměnu stejně nedostanu. Opravdu my to přijde nefér. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Moulas

Znalec fóra
Zúčastním se, ale vzhledem k tomu, že elementálové jsou hodně nároční na prostor, set stavět jistě nebudu, ale některé z odměn se asi pokusím losnout :)
Co říkáte na novou událost Kult fénixe? Líbí se vám nová sada provázaných budov? Máte v plánu se zúčastnit?

Povídejte, těšíme se na vaše názory a postřehy! ;)
Přestože jsem se snažil maximálně využít nebeskou esenci (pouze 140ks výběry a většinou prémiové 2x výběry), poslední budovu těžko získám,
... takže žádná chvála !!!
Zimní dobrodružství bylo ještě horší skóre - padaly mi samé "plívy" (VB, urychlovače a požehnání)!
Příští podobnou událost už budu pravděpodobně ignorovat, neboť nejspíš nebude mít smysl se moc angažovat, když událost stejně nejde legálně (bez nákupu herní komodity) dokončit.
 

Standa Thovt

Pokročilý žák
Ne, nelébí, tyhle eventy jsou většinou náročné na čas a odměny zas tak luxusní nejsou, sic to hraji, ale jen příležitostně a to spíš kvůli odměnám typuVB, zesilovače času nebo déšti mincí či zásob, seriové budovy stejně nelze postavit, kor ve vyšších dobách, kdy není místo na základní budovy natož na nějaké rádoby prémiové.
 
Nahoru