• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

iDavis

Legenda
Už sa to nezdvihne. V poslednom, 6. segmente podľa zoznamu úloh, sú všetky úlohy za 20 mašlí. Treba to brať tak, že to mohlo končiť tými 130timi úlohami ako kedysi a toto je len možnosť pre aktívnych hráčov, aby mohli aj po jej dokončení získať ďalšie stuhy.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Spíše simulace nekonečných úloh a zároveň zbrždění hráčů na (skoro) pevný limit. Aneb princip nechci slevu zadarmo. Vlastně jediný rozdíl oproti konečným úlohám je ten, že máme náhodné úkoly (tzn. namísto pevně naplánovaných úkolů plníme furt dokola několik málo úkolů) a že hráčům může být předstíráno, že můžou získat libovolné množství odměn (což pro 99% hráčů neplatí), takže dle mého názoru by se ta šaškárna mohla odpískat a vrátit se k pevným a konečným úkolům. Náhodné úkoly stejně skoro nikomu nevyhovují (a nejspíše proto nám zůstanou anebo budou nahrazeny něčím ještě horším).
 
mě nevadí... spíš mám trošku problém s jejich složením (je tentokrát málo pestré). Je to vesměs jen z dílen a manufaktur. ALe minule to bylo jinak a uvidíme, co příště.
 

joskap

Znalec fóra
Ahoj, tak nevím jak to bude dál, ale teď jsem se málem opupínkoval. Dostal jsem se do 6. segmentu a facka. Z 55, nebo 57 mašlí za úkol, to teď dává jenom 20. Jestli by to mělo být až do konce, tak to balím. Nebudu při výzkumu provincie - hodně přes 50 hodin - čekat na 20 mašlí. Nevíte jak to bude pokračovat?

Dříve jsem psal, nežli četl. Odpověď už vím. Omlouvám se.

@iDavis. No nevím, dříve jsem v druhé úkolové řadě dostal jednou za den 35 "bodů", teď budu na dvacku čekat a čekat :mad::mad::mad:

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6917

Guest
Každopádně (vzhledem k tomu, že není možné ovlivnit počet cihel, které padnou ke stavbě chaloupky a získání arefaktů pro vylepšení hlavní budovy eventu) je tak pro hráče, bez placení, prakticky nemožné vylepšit chaloupku na 10lvl. . Co na 10., ale stěží tak na 5.! Pokud se mění politika hry na tvrdý P2V tak si myslím, že to spíš hráče odradí. A to celkově od hraní, nejen od eventů.. Osobně tedy chaloupku nehoním, přijde mi dost neefektivní, ale každý hraje jinak, čili nerozporuju, že ji někdo staví, jen to, že event nenaláká člověka ke hře,

Odstraněn nevhodný výraz. Emba
 

voyager-1

Velmistr písma
Myslím, že se to dá, bez diamantu samozřejmě. A ty artefakty se pak stejně budou nabízet v DS, výzvě apod. A já o ní moc nestojím, tak mi je to i jedno :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Teresa Dá, ale díky velkému vlivu náhody může jeden hráč dostávat často 1 cihličku a druhý za něj ty 3, takže první bude mít 5 artefaktů a druhý všech 9 a ještě 2 náhradní k tomu.
 

Ludi

Veterán
Já se v eventu opravdu nehoním, jelikož život je i tak těžký :D ... Chalupu v hlavním městě na 10 určitě dám, v tom problém nebude. S boucháním to chce trochu trpělivosti a dá se získat za jedno bouchnutí i víc stavebního materiálu.
Vybírání dárků - no, nic moc. Tento vánoční event patří k těm chudším. Prostě skromné Vánoce ;)
 

luterina

Veterán
ps: Poslední denní odměna - Cukrový otec pralesa. Na popku ještě o chlup lepší než Zimní hvězda.

Jejich hodnoty se různí, závisí od dosažené kapitoly, v některé je výhodnější Cukrový otec pralesa a v některé zas Zimní hvězda.

Už mám opravený úkol vyrob 2 sady nástrojů.

@redking123 , @voyager-1 , Míchačka je vlastně zadarmo, protože těch 50 mašlí vrátí a na víc dá 1 palici, jinak odhalí další sadu 16 nových dárků, které se po zamíchání zabalí a skryjí, tedy nejdříve je vidět co ve všech 16 dárcích bude a až potom se ty dárky tou míchačkou zabalí.
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
Třetina hry za námi, za mnou sto úkolů, dvě denní odměny - ty nejhloupější - hromada prastarých vědomostí, kterým jsem se vždycky dokázala vyhnout - a hlavně míchání, ani nevím kolikrát. Z toho je mi vážně až smutno.
 

DeletedUser4336

Guest
luterina >> No zadarmo nevím. Vem si, že se ti podaří pomocí stužek vyčistit plívy, a začínáš se blížit k žádané denní odměně... A bác, míchajda ti sice vrátí stužky za sebe sama, ale už ti nevrátí stužky co jsi vyplácala na vyčištění od odpadu. Navíc míchajda dárky jen nezabalí, míchajda je zabalí, a pak teprve zamíchá. V podstatě jako na začátku každého denního zakvrdlání.
 

luterina

Veterán
@Pauleo , tak měla jsem na mysli že míchačka sama o sobě jako taková nic nestojí když těch 50 mašlí vrátí a k tomu přihodí 1 palici..., a ano, nejen že dárky zabalí, ale ty dárky i promíchá, že nejsou na těch místech, na kterých byly před zabalením a zamícháním..., jen se tu psalo a nebylo jasné, že před zamícháním vidět ty dárky jsou, které jsou potom i v nabídce k rozbalení..., jinak chápu, a taky se mi stalo, že to není příjemné když se blížím k rozbalení top dárku a míchačka padne a můžu zase jet nanovo, hold nemůžu mít štěstí neustále a pořád, ale zase když dlouho není tak se někde střádá a jednou se opět objeví, alespoň v to věřím, zatím šetřím na časovače a Hvězdy, tak rozbaluji jen když vidím, že v dárcích budou mašle za 200, a dnes se tedy to štěstí opět ukázalo Sněžný okouzlující strom a 200 M screenshot-cz1.elvenar.com-2019.12.jpg
tak neztrácejte naději, určitě někde to štěstí číhá i na vás :)
 

DeletedUser4336

Guest
Aha, to já bral jako samozřejmost, že se to napřed ukáže, co může padnout. Předvede nějak jako: hele podívej! Střádání štěstí, to beru, jen ať se ukládá, to mu za zlé rozhodně nemám. Jinak palici dá, to dá, ale na ty já nejedu, protože to daleko nedotáhnu.
 

luterina

Veterán
Mám 2 města ve kterých jsem v úkolech úplně nastejno a přes to má jedno o 2 artefakty (celkem 7) víc než to druhé, palice to je další prvek ve kterém je to náhodné, tedy náhodnost není jen u dárků ale i u palic resp. u cihel, všimla jsem si že nejvíc nechuti způsobila právě ta náhodnost (ta štěstěna) a teď ještě se 20-kovými úkoly trojnásobná, myslím, že tento event je nejvíc o štěstí co kdy byl..., já se štěstím problém nemám, prostě někdo ho má někdo ne, jednou ho má on či ona, jindy zase já, takový už je život že každý chvilku tahá pilku, ale on ten "kus klády" někdy padá zásluhou aktérů dvou kde každý stojí na té pomyslné druhé straně a opravdu se nestačím divit jak někteří na tu pilu tlačí :D a takového času do konce eventu a jen po 20-kových úkolech no dyť to je paráda! :) za mě "nic nehonit" asi největší z eventových dárků vůbec :) Kde je Láska??? Já chci Lásku!!! :):):)
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Elfine:... Nejde ani tak jestli před, za nebo v ní, jako spíš u koho. :) Zajímalo by mě, už ti ve městě stojí PCH na 10 ??? :):):) ..a nebo vůbec...,, kolik tak hráčů už jí na 10 a zakomponovanou ve svém městě má? ví se to? :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru