• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser3281

Guest
@ElfMaGorr Pokud ho nebudeš stavět, tak jsi dle mě zvolil ten nejhorší způsob k tomu co píšeš. Protože v double jsou vyjma prvního dne jen malé budovy a rozčarování budov i při 100% bonusu akademie je "levnější" než následně "nákup" při craftingu, tedy rozčarování 2x2 = cca 3x1 craft, jinými slovy se vyplatí točit v tvém případě největší budovu co v eventu byla, což byl strom a nějaké podobné obludy.

Přesněji řečeno 2x2 budova stojí 600 scriptů, ale rozčarování 2x2 při 5 levelu akademie dá jen 480 scriptů. z toho pohledu prakticky pokud něco nacraftuješ, tak rozčarováním jen ztratíš.

ad diskuze, já mám kousek od počítače hned dvě kliky a stejně mi to nepadalo :( řekl bych tedy, že to nebude jen o těch klikách :cool:
 

DeletedUser341

Guest
Tak aby všichni jen nefňukaly... Na hlavním světě se mi sice nepovedl set z denních, ale hlavní ceny (a tedy 2. set) mám komplet, na vedlejším světě mám dokonce oba sety a ani na jednom ze světů ještě nemám splněny všechny hlavní úkoly (jsem u cca 92.).
Za mne tedy velká spokojenost s eventem, se získanými odměnami a navíc velká radost, protože jsem poprvé dokázal získal třetí hlavní odměnu a to hned na obou světech :)
A protože mi na obou světech ještě zbylo pár vloček (plus něco přibude z úkolů), tak můžu získat i zítřejší "pěkný" hybrid :)
 

Lovec Krys

Legenda
To já sice set, který jsem chtěl, získal, ale produkuje mi méně surovin, než jsem chtěl (mám jen 2 kolotoče namísto plánovaných 4). Alespoň že stromky mám všechny plánované 4.
 

GorGlin

Veterán
Mě se taky dařilo, tenhle event mám co jsem chtel v plné míře, ale byly dny kdy jsem měl neuvěřitelné štěstí, takže věřím, že to tak neměl každý.
 

DeletedUser4530

Guest
Tak nejsi žádný trouba. Měl jsi materiál, a rozumně jsi s ním pracoval. A přálo Ti.
Tvoje příspěvky mě vždy baví. Mají kvalitu.
PS:Nechceš si udělat avatar? Trochu ti to "ponižuje kvalitu".... Asi jen můj dojem, ale prostě to tak vidím. Jak někdo nemá avatara, tak jsem z toho trochu rozpačitý. Na druhou stranu, u lidí které znám(včetně Tebe), tak to až tak těžce nenesu. :)
 

DeletedUser4530

Guest
Lepší; ale dokázal bych i přes Tvůj strach/averzy pracovat lépe.
Každopádně díky!
Těším se na Tvůj další post.
BTW: Bylo tu, není tu, bylo víno v sudě, teď tam voda bude...
 

Silversnake

Mistr slova
Domnívám se že by změna v Eventech prospěla. Myslím tím získání odměny. Když už tu máme řemeslnou výrobu ve stylu "sám si vyber" a získej si na to zdroje, tak proč to není i v Eventech. Aby se mohly získané předměty (např. vločky, vyměnit za něco jiného). Je to jako v reálu = např. celý měsíc vykonávají 3 lidi absolutně stejnou práci ( 3 lidi splní úkoly Eventu) a jdeš si pro výplatu. Ti první tři z fabriky dostanou stejnou mzdu a ti 3 z Eventu absolutně rozdílně, někdo dost, někdo nic a přitom museli makat stejně. Rád bych viděl ty tři z fabriky, jak si u mistra na konci měsíce losují svoji výplatu. Jeden bude žrát kuřata a pít víno a druzí dva jíst chleba a pít vodu.
 

DeletedUser3281

Guest
Tak to nakonec dopadlo tak nějak slušně, mohlo to dopadnout lépe kdybych se tomu více věnoval a nezjistil na poslední chvíli, že chci složit set ze 4 místo 2 stromů, takže jsem získal 12 budov co jsem chtěl v rámci denního točení, a díky blbému rozhodnutí na začátku jsem pak musel v doublu získat ještě jedny stánky na trhu, tzn 13 budov "must have", k tomu celej set sov kterej se taky asi tak nějak hodí. tzn 16 budov ale uměl bych si vybrat líp. Tzn pokud vezmu cca 4500 vloček na 13 budov, je to 346 vloček na barák. Získal jsem ještě za zbytek 4 kousky kluziště, 3 kousky chrámu, plus ten set z hlavních, to máme 23 budov a tedy 195 vloček na budovu když tedy počítám i ty co spálím v craftingu. Ze začátku to nepadalo vůbec, pak se to nějak umoudřilo.

Celkově se mi vyplácí moje taktika mít event co nejdříve hotový aby člověk mohl točit dle libosti to co potřebuje. Slečna tak rychle event neměla, tzn získávala vločky postupně a pak to nějak nevycházelo, tz získala jen 11 budov co chtěla plus celý hlavní set. Ono jak jsem zjistil, to ze začátku skoro nepadá ale pak to většinou padat začalo. Tzn jak měl člověk málo pokusů odešel často s nepořízenou.
 

DeletedUser341

Guest
Domnívám se že by změna v Eventech prospěla. Myslím tím získání odměny. Když už tu máme řemeslnou výrobu ve stylu "sám si vyber" a získej si na to zdroje, tak proč to není i v Eventech. Aby se mohly získané předměty (např. vločky, vyměnit za něco jiného). Je to jako v reálu = např. celý měsíc vykonávají 3 lidi absolutně stejnou práci ( 3 lidi splní úkoly Eventu) a jdeš si pro výplatu. Ti první tři z fabriky dostanou stejnou mzdu a ti 3 z Eventu absolutně rozdílně, někdo dost, někdo nic a přitom museli makat stejně. Rád bych viděl ty tři z fabriky, jak si u mistra na konci měsíce losují svoji výplatu. Jeden bude žrát kuřata a pít víno a druzí dva jíst chleba a pít vodu.
Z mojí zkušenosti mohu říct, že to takto bohužel často je. Naopak, málo kde dostanou dva lidi, za naprosto stejnou práci, naprosto stejný zisk... Jen... O výplatě mezi sebou nemluví - přeci ten, co dostal více, to nebude tomu druhému říkat, ne? :D
Zatímco tady, tady se lidi klidně vyšším ziskem pochlubí, ale pořád zde převažují ti, co si stěžují, že získali málo, a to je stejné i s tou výplatou ;-)
 

DeletedUser5852

Guest
Tož ja su s eventom spokojný. Mám kompletní oba sety a na obou serverech.Na prvním se mi dost zadařilo.
Mám 1 x stánky na trhu,2 x Zimní pouť,2 x strom,5 x kolotoč a 2 x stánek s elvenádou. Dává to na lesních elfech dost. Denní set skoro 40 tisíc many,4 knížky ,4 úlomky run a hromadu surovin. Spokojenost.
 

iDavis

Legenda
Dneska som mal niečo cez 250 vločiek, nepadlo mi ani jedno kluziště. Celkovo, po čítaní tejto diskusie je môj stav asi takým horším priemerom, ale beriem to pozitívne, proste ak nepadla budova, vždy padlo niečo iné a to sa počíta (s výnimkou požehnání na mince, to má pre mňa asi takú hodnotu ako 3min zesilovač, ktorý mi ušetrí 3 minúty klikania výpomocí po mape). :rolleyes:
 

DeletedUser4530

Guest
Dneska som mal niečo cez 250 vločiek, nepadlo mi ani jedno kluziště. Celkovo, po čítaní tejto diskusie je môj stav asi takým horším priemerom, ale beriem to pozitívne, proste ak nepadla budova, vždy padlo niečo iné a to sa počíta (s výnimkou požehnání na mince, to má pre mňa asi takú hodnotu ako 3min zesilovač, ktorý mi ušetrí 3 minúty klikania výpomocí po mape). :rolleyes:
Člověče Ty mě vážně bavíš. A Saux jakbysmet.
Jediný kdo měl tenhle event vážně smůlu byl Kotelník 666 a já. Popravdě já ještě větší.
Tak poprosím, nerozesmávat. Jo? :cool:
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak abych se připojila s dojmy z tohoto eventu, za mě nanejvýš vydařený.
Prvně, ještě jsem nečetla na Platinum leaf tak optimistické prognózy:
Thanks to Pheryl for this informative post in the US Forum
“To get all three grand prizes (900 Delicacies) is an average of about 6000 snowflakes accumulated. The sequential + daily quests (assuming 30 days and the same 100 sequential as woodelvenstock) would give about 4000 snowflakes. "Then you have the snowflakes collected from your city plus the effect of double days. "All three grand prizes should be obtainable, with no more than 2000 spent on double days. Thus the majority of your snowflakes can be spent on other buildings.”

Dle rad z Platinum leaf Winter magic chest comparison.jpg jsem brala přednostně ty nejmenší dobroty.
Zaměřila jsem se na denní set se dvěma stromy, víc by se mi do města stejně nevešlo.
Po prvotním statistickém zhodnocení jsem přišla na to, že všechny budovy mi padly z Pražených mandlí (40 vloček) nebo Jahodové medoviny (80 vloček), jiné dobroty ani nemělo cenu otevírat.
Příbytek yettiů na první pokus (40 vloček)
Zásobní vůz s elvenádou na dva pokusy (160 vloček)
Ledový drak na dva pokusy (175 vloček)
Sáňkový kolotoč - můj smolný den, na desátý pokus (735 vloček)
Ale zase Ledový strom 2x na tři pokusy (140 vloček)
Zimní hvězda 3x na 14 pokusů (885 vloček)
Kupecká základna 2x - první + osmý pokus (620 vloček)
Stánek s elvenádou na tři pokusy (215 vloček)
Na poslední double jsem si nasyslila 2800 vloček s nadějí na všechny tři hlavní odměny a vyšlo to :), zbylo dost i na čtvrtou odměnu, takže mám denní set ze dvou stromů + kolotoč + stánek s elvenádou + stánky na trhu. Kromě hromady urychlovačů a požehnání navíc Ledové chrámy v hodnotě 4800 úlomků kouzel, to mi vystačí na druhý tajemný objekt.
A poslední zbytky vloček (cca 400) na poslední den a mám 2x kluziště, taky půjde na rozčarování:).

Takže děkuji Elvenar týmu za další krásný event. O loňského zimního se mi nepodařilo dosáhnout tří hlavních cen. Teď mám nový rekord dosažení čtyř cen. Tak jen tak dál a více eventů s příznivými prognózami. ;)
 
Naposledy upraveno:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
taky si říkám, že jestli čekáte budovu za 250 vloček, tak jste hodně velcí optimisti :-D otevíral jsem dle podobné logiky jak píše pralinka. prioritně nejmenší truhly nebo ta za 80. semtam jsem si střelil za 95, protože ta má všechny odměny v pohodě.

"celkem můžete získat 4303 vloček" + dejme tomu 20 denně sezbírám, to je 4943 vložek za event.

winyandor : 12 denních budov. (hlavní nepočítám, ale počítám ty soby co jsem otevřel při dvojnásobku)
arrendyl : 14 denních budov

380 / vloček na 1 budovu

:p
 

Eragon92

Znalec fóra
No já otvíral ty střední truhly (ty za 60 a 90 tuším) a mám jen 7 budov. Aspoň že padaly urychlovače a Vb do divů když už nic...
 
Nahoru