• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

kouzla na manufaktury

DeletedUser1171

Guest
Zdravím všechny,
dnes se mi zasekl výzkum a vrátil mě na výzkum kouzla na manufaktury který jsem nechtěl a ani zkoumat nemusel. Jenže byla udělána změna která není nikde oznámena ani ve změnách ani v novinkách. Jedná se o to že výzkum kouzla byl poslední ale dnes ho propojily, pro mne to znamená vyhozených 28 vědomostních bodů protože akademii kouzel nechci stavět. Je to vůči hráčům nefer jednání od tvůrců hry.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Jedná se o to že výzkum kouzla byl poslední ale dnes ho propojily,

  • Technologie „Akademie kouzel“ a „Kouzlo na manufaktury“ musí být nyní povinně vyzkoumány.
...mám ti to i vysvětlit, nebo to zvládneš už sám? :) Jednoduše... tím že byl nepovinný byl mimo. Po aktualizaci už povinný je, takže se začlenil do samotného výzkumu. Což je ta změna, kterou si ty nenašel (respektive nehledal) a tu změnu ti tu teď právě kopíruji z tématu, na který jsem tě odkázal...
 

DeletedUser1171

Guest
Určité prvky hry dostávají postupně na důležitosti. Co kdysi stálo de facto mimo, se nyní začleňuje. Vše se ještě bude rozvíjet, své opodstatnění to tedy má.
Nevím o jakém opodstatnění mluvíš pokud si tu budovu nepostavím a o tom se musím rozhodnout protože nejde zbourat bylo logické že násleudjící výzkum kouzel byl konečný protože ho ke hře nepotřebuji. Ale takto ho musím zpětně zkoumat ale body jsem měl na dokončení prvotřídní zbrojnice.

  • Technologie „Akademie kouzel“ a „Kouzlo na manufaktury“ musí být nyní povinně vyzkoumány.
...mám ti to i vysvětlit, nebo to zvládneš už sám? :) Jednoduše... tím že byl nepovinný byl mimo. Po aktualizaci už povinný je, takže se začlenil do samotného výzkumu. Což je ta změna, kterou si ty nenašel (respektive nehledal) a tu změnu ti tu teď právě kopíruji z tématu, na který jsem tě odkázal...
jj už to mám ale logiku to nemá
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1171

Guest
už jsem to našel je to ve změnách ale zařazeno jako úplně poslední dole přitom normálně jsou nové příspěvky první moje chyba tam jsem to nehledal

konkrétně toto jsem tam nenašel nevím jak ty
chyba v řazení správ na foru správa je jako poslední ale měla by být jako první proto jsem jí nečetl a pořád je jako poslední tak to opravte
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jaká kouzla byste museli mít k dispozici, abyste měli důvod Akademii stavit? Ptám se proto, že vývoj Akademie kouzel rozhodně není ukončen, tým tvůrců hry stále pracuje na nových kouzlech. Zajímalo by nás tedy, jaké kouzlo (případně kouzla) by vás přimělo tuto budovu postavit. Stačí jen napsat efekt a dobu trvání.

Díky! ;)
 

DeletedUser1171

Guest
  • Technologie „Akademie kouzel“ a „Kouzlo na manufaktury“ musí být nyní povinně vyzkoumány.
...mám ti to i vysvětlit, nebo to zvládneš už sám? :) Jednoduše... tím že byl nepovinný byl mimo. Po aktualizaci už povinný je, takže se začlenil do samotného výzkumu. Což je ta změna, kterou si ty nenašel (respektive nehledal) a tu změnu ti tu teď právě kopíruji z tématu, na který jsem tě odkázal...
NEJSEM SPOKOJEN S TVOU ODPOVĚDÍ JÁ HLEDAL TAM KDE MĚLA BÝT ZMĚNA ALE NEBYLA NO TED UŽ JI ZAŘADILY SPRÁVNĚ TAKŽE VAŠE CHYBA A PROČ BYLA TATO ZMĚNA ZATÍM NIKDO NEVYSVĚTLIL HRA MÁ BÝT STRATEGICKÁ A NÉ POVINÁ ALE JEDNOU JSEM TU DOSTAL VYSVĚTLUJÍCÍ ODPOVĚD ABY LÉPE PAŘEZ :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak prvně si na mojí odpověď reagoval pozitivně a teď nejsi spokojený... Já jen doufám, že nemáš "svoje druhé já", které teď píše a má v oblibě psaní se zapnutým capsem. Tak pojďme na to...

Ta změna tam byla pořád (respektive to téma kde byla změna zmíněna a oznámena). Je tam od včera cca od poledne. To že ty si jí nenašel je bohužel tvoje chyba, ne nikoho z nás. To že byla až dole je sice matoucí a asi by to člověka potrápilo, ale už jen z náhledu fóra se ti ukazuje u každé sekce nejnovější založené téma a datum. Už jen přes to se tam můžeš dostat. Takže ano, byla tak trochu z očí po kliknutí na sekci, ale každý alespoň průměrně chytrý člověk by jí lehce našel... Protože zarolovat kolečkem není žádná věda a zvládají to i malé děti.
Proč byla tato změna? Protože prostě vývojáři chtěli. Protože uznali za vhodné a nejspíš chtěli implementovat novinky z minulých aktualizací přímo do hry, aby byly využívány (ne přeskakovány, ale využívány). Pravděpodobně i proto, že v budoucnu s tím mají plány a chtějí na tom stavět v průběhu hry a kvůli návaznosti tak přidali tyto výzkumy jako povinné. Čemu na tom proboha nerozumíš...

Edit: Navíc je to jen výzkum, jak už jsem někde psal. Nikdo tě nenutí akademii stavět... Takže tím spíš v tom problém nevidím.
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím, jen chci doplnit informaci hlavní úkoly v řadě , které jsem teď splnila .
1. výzkum akademie
2. postav akademii
3. vyrob kouzlo síla zásob

Tyto úkoly se nedají přeskočit :).
Jinak upřímně nechápu proč zde řešíte výzkum , nic nepřeskakuji a stavím vše, nikdy nemůžete vědět co hra bude od vás dál požadovat.
Kdyby jste to vyzkoumali hned na začátku co akademie přišla jako novinka do hry a že to byla před touto aktualizací dost dlouhá doba aby jste to stihli, teď by jste měli všechny úkoly splněné , ve výzkumu by jste pokračovali.
Takže se chytněte za svůj nos a neházejte tady vinu na vývojáře a všechny možné okolo, jak se cítíte ublížení atd...
Jak vás to nutí měnit strategii.
Upřímně co je to za strategii, když neplníte okna výzkumu a vše přeskakujete ?
Mám sousedy co mají tak malá města, nejsou daleko ve výzkumu a akademie jim stojí !!!
 

DeletedUser1171

Guest
Jaká kouzla byste museli mít k dispozici, abyste měli důvod Akademii stavit? Ptám se proto, že vývoj Akademie kouzel rozhodně není ukončen, tým tvůrců hry stále pracuje na nových kouzlech. Zajímalo by nás tedy, jaké kouzlo (případně kouzla) by vás přimělo tuto budovu postavit. Stačí jen napsat efekt a dobu trvání.

Díky! ;)
Tak prvně si na mojí odpověď reagoval pozitivně a teď nejsi spokojený... Já jen doufám, že nemáš "svoje druhé já", které teď píše a má v oblibě psaní se zapnutým capsem. Tak pojďme na to...

Ta změna tam byla pořád (respektive to téma kde byla změna zmíněna a oznámena). Je tam od včera cca od poledne. To že ty si jí nenašel je bohužel tvoje chyba, ne nikoho z nás. To že byla až dole je sice matoucí a asi by to člověka potrápilo, ale už jen z náhledu fóra se ti ukazuje u každé sekce nejnovější založené téma a datum. Už jen přes to se tam můžeš dostat. Takže ano, byla tak trochu z očí po kliknutí na sekci, ale každý alespoň průměrně chytrý člověk by jí lehce našel... Protože zarolovat kolečkem není žádná věda a zvládají to i malé děti.
Proč byla tato změna? Protože prostě vývojáři chtěli. Protože uznali za vhodné a nejspíš chtěli implementovat novinky z minulých aktualizací přímo do hry, aby byly využívány (ne přeskakovány, ale využívány). Pravděpodobně i proto, že v budoucnu s tím mají plány a chtějí na tom stavět v průběhu hry a kvůli návaznosti tak přidali tyto výzkumy jako povinné. Čemu na tom proboha nerozumíš...

Edit: Navíc je to jen výzkum, jak už jsem někde psal. Nikdo tě nenutí akademii stavět... Takže tím spíš v tom problém nevidím.
Tak prvně si na mojí odpověď reagoval pozitivně a teď nejsi spokojený... Já jen doufám, že nemáš "svoje druhé já", které teď píše a má v oblibě psaní se zapnutým capsem. Tak pojďme na to...

Ta změna tam byla pořád (respektive to téma kde byla změna zmíněna a oznámena). Je tam od včera cca od poledne. To že ty si jí nenašel je bohužel tvoje chyba, ne nikoho z nás. To že byla až dole je sice matoucí a asi by to člověka potrápilo, ale už jen z náhledu fóra se ti ukazuje u každé sekce nejnovější založené téma a datum. Už jen přes to se tam můžeš dostat. Takže ano, byla tak trochu z očí po kliknutí na sekci, ale každý alespoň průměrně chytrý člověk by jí lehce našel... Protože zarolovat kolečkem není žádná věda a zvládají to i malé děti.
Proč byla tato změna? Protože prostě vývojáři chtěli. Protože uznali za vhodné a nejspíš chtěli implementovat novinky z minulých aktualizací přímo do hry, aby byly využívány (ne přeskakovány, ale využívány). Pravděpodobně i proto, že v budoucnu s tím mají plány a chtějí na tom stavět v průběhu hry a kvůli návaznosti tak přidali tyto výzkumy jako povinné. Čemu na tom proboha nerozumíš...

Edit: Navíc je to jen výzkum, jak už jsem někde psal. Nikdo tě nenutí akademii stavět... Takže tím spíš v tom problém nevidím.


Nerozumím tomu proč jsi tak nerudný nešel mi výzkum zjistil jsem proč hledal na foru nenašel dal jsi odkaz a ten mě na to navedlo přímo poděkoval sem nedalo mi to a hledal jsem proč jsem to nenašel našel jsem chybu a upozornil na ni příspěvky ve změnách jsou datumově a celá stránka se nezobrazí chybu jste opravily. A hledat nový příspěvek dřív jak v červenci mě tedy opravdu nenapadlo. Odpověď protože vývojáři chtěly je hodna jen někoho kdo tedy o tom moc neví radši neodpovídej čekal bych že se jich aspoň zeptáš a nebo na to nebudeš reagovat nejspíš chtěly, pravděpodobně mě nezajímají tvé úvahy je jsem chtěl fakta a urážet mě že nejsem inteligentní a neumím zarolovat mi opravdu vadí a od hrábě fora bych čekal jiný přístup k hráčům. :-(

//nadbytečné citace, Frigg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1171

Guest
Zdravím, jen chci doplnit informaci hlavní úkoly v řadě , které jsem teď splnila .
1. výzkum akademie
2. postav akademii
3. vyrob kouzlo síla zásob

Tyto úkoly se nedají přeskočit :).
Jinak upřímně nechápu proč zde řešíte výzkum , nic nepřeskakuji a stavím vše, nikdy nemůžete vědět co hra bude od vás dál požadovat.
Kdyby jste to vyzkoumali hned na začátku co akademie přišla jako novinka do hry a že to byla před touto aktualizací dost dlouhá doba aby jste to stihli, teď by jste měli všechny úkoly splněné , ve výzkumu by jste pokračovali.
Takže se chytněte za svůj nos a neházejte tady vinu na vývojáře a všechny možné okolo, jak se cítíte ublížení atd...
Jak vás to nutí měnit strategii.
Upřímně co je to za strategii, když neplníte okna výzkumu a vše přeskakujete ?
Mám sousedy co mají tak malá města, nejsou daleko ve výzkumu a akademie jim stojí !!!

Na winyandor jsem ji postavil hned jak to byla novinka a zaseklo mě to natolik že jsem tam přestal hrát byl jsem tam na začátku asi tak nák
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Odpověď protože vývojáři chtěly je hodna jen někoho kdo tedy o tom moc neví

Moc odpovědí si nedostal a ty které si dostal ti nestačily. Přitom říkaly prakticky to samé. Ta odpověď je naprosto v pořádku a zkusil jsem to jazykem, kterému by si mohl rozumět - tedy trochu jednodušším a přímějším :) Očividně to nepomohlo, škoda. Každopádně forseti napsal vysvětlení v jiném tématu, tak to risknu a zkusím, jestli porozumíš alespoň tomu a bude ti to jako odpověď stačit. Dovoluji si citovat (téma zde):

Pravda je taková, že Akademie je stejný případ jako prastaré divy. Obě dvě novinky byly vyvíjeny jako tzv. core features (neboli základní funkce hry), protože mají (nebo postupem času budou mít) zásadní vliv na hru, přičemž vždy byly plánovány jako povinné technologie, nicméně představeny byly jako nepovinné. Proč? Protože pokud by se cokoliv pokazilo, stačilo by technologii dočasně deaktivovat a hra by běžela bez problémů dál. Avšak kdyby byla technologie povinnou, něco podobného by možné nebylo. Takže jedna chyba by znamenala zásek celé hry. Což jsme ale nechtěli připustit, proto se přistoupilo k tomuto řešení. A jakmile se vše náležitě otestovalo, technologie se stala povinnou.

...jestli už ani tohle nebude stačit, pak absolutně nevím co s tebou :)


Nerozumím tomu proč jsi tak nerudný
Nerudný vůbec nejsem. Jednám a píšu přímo, bez nějakých hezkých řečiček a omáček kolem. To někdy může vypadat i namyšleně a "zle". Ale není :)

Na winyandor jsem ji postavil hned jak to byla novinka a zaseklo mě to natolik že jsem tam přestal hrát byl jsem tam na začátku asi tak nák
Tak to by mě zajímalo, jak moc tě budova o velikosti max 5x5 tak zasekla... Natož jak tě mohla dovést k rozhodnutí o ukončení hraní. Podle mě nesmysl... Ta chyba nebude v té budově :)
 

Deleted User - 42211

Guest
anděli, popravdě, kdybys takhle reagoval na mě, tak ti to pěkně ostře vrátím, děláš tady z lidí naprosté dementy tím, jak se nad ně povyšuješ. Je možné, že to tak nemyslíš nebo naopak to tak myslíš a hold tě baví urážet ostatní. Možná by ses měl naučit trochu kulantněji odpovídat, abys řekl, co chceš a přitom nedával tak najevo, jak jsme ostatní hloupí...

Co se týká akademie. Na arendyllu jsem si ji postavila až před nedávnem, ale musela jsem na ni hledat pořádně prostor a získávat provincie jen kvůli prostoru na ni. Je pravda, že kouzlo na kulturu mě docela pobavilo, protože mít najednou 190 % je fakt hustý :D

A musím dát za pravdu i těm, kterým se její postavení nelíbí. Na Betě jsem ted jela od začátku a vzhledem k neodmítnutelnému úkolu a jejímu postavení jsem se solidně zasekla, protože ten prostor, co zabrala, hráči na začátku pořádně chybí. Zasekla jsem se tam neuvěřitelně, protože získat další provincie nebo výzkumem nové území je prostě na dlouho, zvlášt, když potřebné místo zabírá obří budova, místo které by mohli být manufaktury.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
anděli, popravdě, kdybys takhle reagoval na mě, tak ti to pěkně ostře vrátím, děláš tady z lidí naprosté dementy tím, jak se nad ně povyšuješ. Je možné, že to tak nemyslíš nebo naopak to tak myslíš a hold tě baví urážet ostatní. Možná by ses měl naučit trochu kulantněji odpovídat, abys řekl, co chceš a přitom nedával tak najevo, jak jsme ostatní hloupí...

Jenže když tu vidíš už několikátého člověka, jak tu nesmyslně křičí a zlobí se nad něčím nesmyslným, tak už to akorát vytáčí. To je pořád něco. Kdyby to byl kloudný problém nebo něco na rozumnou diskuzi. Ale tohle? Opět řeči o tom jak je hra špatná, jak vývojáři dělají všechno špatně a samý nadávání a, s prominutím, držkování ohledně nesmyslů. Vždyť se jedná o vyzkoumání dvou výzkumů panebože :D To je problém? To je takový problém, aby tu hráči psali o končení a další nesmysly o zpomalování a omezování? To snad každému člověku musí přijít už směšný. Stačí se rozhlédnout po fóru, je toho tu spousta a to už pomalu od začátku. Snad na každou novou věc/změnu... Tobě je to fuk, to věřím. Protože neopakuješ jednu věc 30 lidem pořád dokola. Pak už to dokáže být lehce otravné.... Věř že "kulantnější" odpověď vyplodit umím, dokonce umím jedna i s respektem a slušností. Ale tady to už skoro ani nejde (nehledě na to, že snaha byla - přečti si to celé). Kdybych chtěl někoho urazit tak to udělám a nemusím to zaobalovat do spousty slov...
 

Deleted User - 42211

Guest
Hold to je úděl, když se rozhodneš někomu odpovídat. To Forseti je osoba, která by se tu měla rozčilovat, házet věcma okolo sebe a končit s celým Elvenarem a kašlat na nás :D A přitom on je zrovna ta jediná osoba, která čte všechny příspěvky a reaguje pořád dokola na to samé s velkým rozmyslem a obří snahou vše zlepšit. Asi pokud nedokáže kdokoliv z nás něco podobného, tak by se tu neměl vyjadřovat, ušetřilo by to všem plno slov :D

Jako chápu tě! A moc dobře tě chápu. Ne, že bych šla proti tobě, jen se mi nelíbí občas tvůj styl vyjadřování, jistě to jde říci normálněji :p Občas tu z určitých lidí a komentářů pořádně rostu, ale v 90 % se rozhodnu nereagovat anebo se napřed sama trochu sklidnit, abych nemusela být zlá ;)

Jinak člověk je od přírody kritický a bude ti kritizovat všechno. Určitě by tu byl protest i za to, kdyby se za každý komentář dostávaly diamanty do hry :D Tak to prostě je a tobě, potažmo nám všem, co reagujeme, nezbývá nic jiného, než se obrnit :p :D
 

nataly111

Velmistr písma
naprosto s Andílkem souhlasím, můžeme se prát a dohadovat o něčem, co nás opravdu zpomalí, nebo nás jinak vykolejí ze hry, ale řešit vyzkoumání dvou výzkumů je opravdu hloupůstka veliká:eek:
A jinak chápu, že postavit budovu a takovým rozměrem dá někdy fušku, ale zabalit kvůli tomu celou hru je podle mě taky nesmysl, si myslím já;)
 

DeletedUser1171

Guest
1/Moc odpovědí si nedostal a ty které si dostal ti nestačily. Přitom říkaly prakticky to samé. Ta odpověď je naprosto v pořádku a zkusil jsem to jazykem, kterému by si mohl rozumět - tedy trochu jednodušším a přímějším :) Očividně to nepomohlo, škoda. Každopádně forseti napsal vysvětlení v jiném tématu, tak to risknu a zkusím, jestli porozumíš alespoň tomu a bude ti to jako odpověď stačit. Dovoluji si citovat (téma zde):

stačí


2/..jestli už ani tohle nebude stačit, pak absolutně nevím co s tebou :)

stačí


3/Nerudný vůbec nejsem. Jednám a píšu přímo, bez nějakých hezkých řečiček a omáček kolem. To někdy může vypadat i namyšleně a "zle". Ale není :)

Z hlediska globálního aspektu jsi součástí hry lze to akceptovat


4/Tak to by mě zajímalo, jak moc tě budova o velikosti max 5x5 tak zasekla... Natož jak tě mohla dovést k rozhodnutí o ukončení hraní. Podle mě nesmysl... Ta chyba nebude v té budově :)

zlomová hranice hry 11800 bodů stačilo tam pak chodit jednou deně a méně plocha plná a rozšíření v nedohlednu prostě ta budova to zasekla a přestalo mě to v ten okamžik bavit nemohl jse postavit nové kuturní budovy tím padem ani rozšiřovat další a cca 14 dní od postavení jsem to vzdal ale to udělalo více hráčů


Ale všechna tahkle debata je vlastně upně zbytečná a nastala jen a pouze kvůli špatně zařazené zprávě
 
Nahoru