• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Po updatu nejde zkoumat!!!

DeletedUser676

Guest
Zešedl výzkum, který jsem před updatem normálně zkoumal.

vyzkum.JPG
 

DeletedUser676

Guest
Nemám a ani to nechci zkoumat :(
Copak je to najednou povinné?
 

DeletedUser676

Guest
Já to beru, pokud to mám před sebou. Ale pokud si oni něco vloží do minulosti a já to pak musím zkoumat zpětně, tak je to pěkně nefér. Mám úkol co nemůžu odmítnout a místo toho abych ho vyzkoumal tak musím utratit 55 VB za něco za co ani nic nedostanu. To jsou 2 dny navíc!!!
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak nevím, nevidím v tom problém... Není kam chvátat, prostě vyzkoumáš tohle a pak pojedeš dál. To jestli vyzkoumáš jiný výzkum o 2 dny později nebo ne nic extra nezmění. Rádoby tě to zpomalí... ale v čem? Propadneš se nějak hodně v žebříčku? Věřím že ne nějak extra. Nic jinýho, o co bys mohl ještě "přijít" nebo v čem být zpomalený, mě nenapadá... Takže proč to rozčílení?

Edit: Neřeknu kdyby tě to nutilo postavit akademii... to už bych pochopil, protože ne každý jí chce postavit. Ale tohle je směšný :)
 

nataly111

Velmistr písma
Třeba chtěl někoho dohonit a teď má na 2 dny útrum:p

Ale jinak to přeci není žádná tragedie, vyzkoumáš a pojedeš dál, je to jen hra přeci;)
 

dRaczek

Pokročilý žák
No u mne to dělá pět dní a to už se pak rozmýšlím jestli má cenu vůbec pokračovat. Zvlášť u něčeho co pro mě nemá žádný význam, když to stavět nebudu. Akademie byla prostě omyl.
 

nataly111

Velmistr písma
Ale no tak, nevzdávej to:eek:
Akademie je super, když objevíš její nespoutanou krásu;)
Já už jsem na ní dokonce závislá, jedu kouzla každý den hlavně ty na kladívka:D
Spíš bych potřebovala pomoci, nestíhám vyrábět sílu zásob:p
 

DeletedUser676

Guest
Tak nevím, nevidím v tom problém... Není kam chvátat, prostě vyzkoumáš tohle a pak pojedeš dál. To jestli vyzkoumáš jiný výzkum o 2 dny později nebo ne nic extra nezmění. Rádoby tě to zpomalí... ale v čem? Propadneš se nějak hodně v žebříčku? Věřím že ne nějak extra. Nic jinýho, o co bys mohl ještě "přijít" nebo v čem být zpomalený, mě nenapadá... Takže proč to rozčílení?

Edit: Neřeknu kdyby tě to nutilo postavit akademii... to už bych pochopil, protože ne každý jí chce postavit. Ale tohle je směšný :)

Kazí to moje plány a to směšný není. Jinak hlavní důvod je ten, že mě štve jak mě ta hra nenechá dělat si co chci a pořád mě nějak omezuje. Začalo to kasárnama, teď tohle a kdo ví u čeho to skončí. Prostě mě tu chybí volnost. Rozhodnout si sám, co budu nebo nebudu dělat.

Tady je tolik věštců! Myslíte si, že něco takového, jako Akademie kouzel, je ve své konečné podobě?!

Vzhledem k tomu že se Akademie vylepšuje za diamanty, tak pro mě je v konečné podobě :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Kazí to moje plány a to směšný není. Jinak hlavní důvod je ten, že mě štve jak mě ta hra nenechá dělat si co chci a pořád mě nějak omezuje. Začalo to kasárnama, teď tohle a kdo ví u čeho to skončí. Prostě mě tu chybí volnost. Rozhodnout si sám, co budu nebo nebudu dělat.

Koukni, mě se nechtějí stavět baráčky. No jo, ale hra mě je nutí stavět... Jdu na fórum a začnu tam nadávat jak je to špatný.. :D Já tě chápu, dělat něco navíc (zvlášť když si to do teď nemusel/nechtěl) je prostě otrava a nikomu se to nechce. Nejsi sám koho to třeba naštvalo nebo "zkazilo" plány. Ale skousli to všichni, i když se jim to nelíbí.... Bohužel tohle vykřičet nepůjde, prostě to musíme vzít a přežít to. Jak jsem psal, není to nic co by bylo strašný nebo člověka srazilo hluboko z jeho místa. Prostě vyzkoumáš dva výzkumy a jedeš dál.

Vzhledem k tomu že se Akademie vylepšuje za diamanty, tak pro mě je v konečné podobě :D
druhý level je normálně za suroviny. Až 3. level je za diamanty :) Každopádně při délce "stavby" kouzla ty dva sloty bohat stačí :) Víc není třeba a dá se s tím vyjít (mám vyzkoušeno na svém druhém účtu, kde kouzla stavím)
 

nataly111

Velmistr písma
Eridu, ale přeci o tom ta hra je si myslím,
Kdyby bylo všechno jednoduché a všechno šlo jak já chci a měla to hned kdy chci, tak by to nebylo ono:(
TO VZRŮŠO, že mě čeká něco nového, nebo co na mě zase vymyslí ti vývojáři, a nejen oni:rolleyes:
Mluvíš o kasárnách, dobře taky je nerada využívám na bojování nejsem, ale jsou chvíle kdy se mi hodí, a tak je to o všem ostatním
Nemyslím, že by tě něco omezovalo, prostě tu máme další překážku a musíme vyzkoumat dva výzkumy:)
To tě nesmí odradit takové maličkosti, ale jako hráče by tě to mělo popohnat o kousek dál, a že to teď nepotřebuješ:oops: Vidíš snad do budoucna, když se vrátím do mé Elvenarské minulosti, to bylo keců, že zkoumám budovy co mi budou k ničemu a teď se mi některé hodí a jsem ráda že je mám.
Asi ti to co píšu bude připadat jako nesmysl, ale věř že to tak není:D:rolleyes:
 

DeletedUser676

Guest
Jsou lidi, kterým je to jedno, jsou lidi, kteří zkousnou zuby a klikají dál a jsou lidi, kteří se ozvou, no. Však kdyby nebyla žádná zpětná vazba, tak by si vývojáři mohli myslet, že jsou všichni spokojení ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
To je pravda :) konstruktivní kritika, byť i špatná, je potřeba. Ale musí mít hlavu a patu a nesmí to být jen kopání kolem sebe a nadávání, protože zrovna mě se tohle nehodí. Když to bude kazit hru, znepříjemňovat hru nebo podobně tak jo. To je v pořádku, to má smysl. Ale tohle není ani jedno z toho, si jen naštvaný, že budeš muset 2 nebo 3 dny počkat a vyzkoumat výzkum, který si do teď nemusel zkoumat. Nic víc v tom není, jen prostě naštvanost, že si vývojáři vůbec dovolili udělat nějakou změnu :) Která tě maximálně posune pár místeček níž v žebříčku a prodlouží ti hraní o 3 dny navíc v "nekonečný" hře :) Budeš mít o pár dnů déle manufaktury. Strašná tragédie :) Doufám že tam vidíš ten nesmysl toho vztekání a zlobení se... Natož řeči o končení nebo o tom, že tě hra omezuje. To je naprostý nesmysl... Vyjádření nespokojenosti je správný, to ti nikdo nebere - ani já ne.
 
Nahoru