• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

kouzla na manufaktury

GoldAngelcz

Velmistr písma
Hold to je úděl, když se rozhodneš někomu odpovídat. To Forseti je osoba, která by se tu měla rozčilovat, házet věcma okolo sebe a končit s celým Elvenarem a kašlat na nás :D A přitom on je zrovna ta jediná osoba, která čte všechny příspěvky a reaguje pořád dokola na to samé s velkým rozmyslem a obří snahou vše zlepšit. Asi pokud nedokáže kdokoliv z nás něco podobného, tak by se tu neměl vyjadřovat, ušetřilo by to všem plno slov :D

Co si budeme povídat, Elvenar tým nemůže vždy říct co má na srdci a musí jedna s hráči "nějak" a ovládat se. Zatím jim to jde pekelně dobře, až někdy koukám jak může mít člověk takové nervy :D Když oni budou jednat tak moc přímo jako třeba teď já, nejen že to hodí ošklivý "náhled" na ně, ale také na celou hru, protože oni jsou to pojítko mezi námi hráči a hrou. Kdežto já když budu takhle jednat, tak všechna ta špatnost půjde jen a jen na mě. Proto tu musí být někdo (neříkám že zrovna já, prostě někdo - kdokoliv) kdo uvede občas věci na pravou míru a řekne to, co by třeba řekla spousta lidí, ale neudělají to - i třeba z tý slušnosti nebo protože nemají náladu na to. To zní samozřejmě taky namyšleně, věřím že jo. Ale je to prostě tak. Upřímnost je někdy potřeba.
 

nataly111

Velmistr písma
zlomová hranice hry 11800 bodů stačilo tam pak chodit jednou deně a méně plocha plná a rozšíření v nedohlednu prostě ta budova to zasekla a přestalo mě to v ten okamžik bavit nemohl jse postavit nové kuturní budovy tím padem ani rozšiřovat další a cca 14 dní od postavení jsem to vzdal ale to udělalo více hráčů

můžeš přeci vybojovat nebo vyjednat další rozšíření, vím že je to někdy fuška, ale snaha o to stačí
A další můžeš získat ve výzkumu (ano můžeš namítnout, že tu jsi měl daleko)
ale trpělivost růže přináší:) (teda rozšíření:D)
 

Deleted User - 42211

Guest
Proto tu musí být někdo (neříkám že zrovna já, prostě někdo - kdokoliv) kdo uvede občas věci na pravou míru
Pak se ale nemůžeš divit, že se to někomu nebude líbit a k tvé osobě bude nepříjemný za to, jak...řekněme tedy přímě...se chováš ;)

Spíš mě teď tak napadlo... Mělo by se do začátku přidat rozšíření navíc pro akademii. Tím, že jsem to ted jela od začátku a akademie mě skutečně pořádně zabrzdila na dlouhou dobu, by se ono rozšíření ve výzkumu navíc šiklo, určitě by pak nebyl takový problém

EDIT:
Nataly, jak psal volnyvena, postavení akademie mě v začátku zbrzdilo tak, že abych si ji mohla postavit, potřebovala jsem nové pole. Vybojovala jsem provincie, získala potřebné políčko, postavila akademii...a ejhle přišel úkol postavit druhou bonusovou manufakturu a já ji neměla kam dát... výzkum extrémně daleko, na další rozšíření z provincie bylo potřeba získat 8 provincií a vzhledem k nedostatku surovin je nešlo vyjednat a vzhledem k málo dílnám ani vybojovávat skrz vojáky. Než jsem to rozšíření získala, trvalo mi to týden a to je skutečně dlouho, když týden stojíš na místě a prakticky se nemůžeš nikam posunout :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já se nedivím :) Vím že ledacos vyzní jinak než má. Bohužel nevýhoda písmenek, protože není slyšet tón, kterým bych to jinak říkal. Vím co píšu a počítám i s tím, že mě za to někdo nebude mít rád. Každopádně, nejsem tu abych tu krásnými a milými slovy oslňoval davy lidí a každého koho uvidím :) Spíš jen trochu umravnit a usměrnit to křičení některých hráčů (teď nejsem konkrétní, myslím všeobecně - za tu dobu tu toho bylo až až)
 

DeletedUser76

Guest
Já to tu ukončím .
Za prvé každý hráč předem si má nastudovat pravidla hry a pokud tak neudělá jeho problém !!

Zde výňatek z pravidel hry :
§ 10 Změny
Firma InnoGames si vyhrazuje právo na jakékoliv změny či úpravy pravidel hry - a to kdykoliv. Jakékoliv změny či úpravy pravidel hry budou oznámeny náležitou cestou.

To vše se zde splňuje ! Vždy je předem vše oznámeno ! Od moderátorů pak vysvětleno !!
 

nataly111

Velmistr písma
EDIT:
Nataly, jak psal volnyvena, postavení akademie mě v začátku zbrzdilo tak, že abych si ji mohla postavit, potřebovala jsem nové pole. Vybojovala jsem provincie, získala potřebné políčko, postavila akademii...a ejhle přišel úkol postavit druhou bonusovou manufakturu a já ji neměla kam dát... výzkum extrémně daleko, na další rozšíření z provincie bylo potřeba získat 8 provincií a vzhledem k nedostatku surovin je nešlo vyjednat a vzhledem k málo dílnám ani vybojovávat skrz vojáky. Než jsem to rozšíření získala, trvalo mi to týden a to je skutečně dlouho, když týden stojíš na místě a prakticky se nemůžeš nikam posunout :)


Ale nevzdala si to a bojovala dál:rolleyes:
nebo se mýlím;)
Já chápu, že to může některé odradit, já nemám v povaze něco vzdávat, spíš naopak, když o zrovna nejde tak jdu do všeho z ještě větší motivací
 

CherryFlower

Guest
Nějak tady těm dohadům nerozumím :( V životě taky přece nejde vždycky všechno hned. Mám pocit, že spousta hráčů by to hrála nejradši způsobem Hop na krávu a už je tele :p Tak to berte jako výzvu k překonání ;) Vždyť je to taková detektivka, s čím zase vývojáři přijdou, jak na ty novoty budu muset vyzrát... A vcelku chápu, že novinku dají vývojáři nejprve na rozkoukání mimo hlavní výzkum a když vše funguje jak má, zařadí ji do povinného výzkumu. Jsou to jen postupné kroky, dalším je zařazení kouzel do úkolů a kdo ví, co přijde dál. A jediná jistota je, že nic jistého není :D
Taky jsem se musela na novém světě vracet... no a co, tak se vrátím a pak jedu zase dál, pořád je to hra. A že jsem se teď s vílama třeba zasekla, protože jsem pořádně nekoukala a s novými stavbami mi hooodně rychle zmizely zásoby i mince, no tak musím upravit svoji strategii tak, abych ty mince a zásoby zase měla, no :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
Taky jsem se musela na novém světě vracet... no a co, tak se vrátím a pak jedu zase dál, pořád je to hra. A že jsem se teď s vílama třeba zasekla, protože jsem pořádně nekoukala a s novými stavbami mi hooodně rychle zmizely zásoby i mince, no tak musím upravit svoji strategii tak, abych ty mince a zásoby zase měla, no :)

To je přesně moje situace, za doby trpaslíku jsem zredukovala počet dílen na 6 a teď se v tom koupu:p
Ale i tak bojuju co mi síly stačí:D
 

DeletedUser76

Guest
Co se týče Anděla, možná, že pro hráče má svérázný způsob a nemaže med kolem hubičky, ale pokud chodíte na forum je taky jeden z těch , co hráčům odpovídá na problémy a dotazy ve hře a snaží se jim pomoci kde udělali chybu nebo jejich problém vyřešit . A to je plus snad pro něho.
Plus pro mne , je vtipálek ,takže se nenudím nad jeho příspěvky :D:D
Ostatní zde rozebírat nebudu,protože dělat závěry kdo jaký je , jestli arogantní nebo vychytralý nebo tvarohový dle debat na forum je dost povrchní.
Nikdo z nás neví jaký ten člověk v reálu doopravdy je.
To je ta virtuální komunikace :(, třeba by mne v reálu pohladil po hlavě a řekl :blbečku to musíš dělat takhle :D.
Ten tón, že :D:D
 

nataly111

Velmistr písma
Co se týče Anděla, možná, že pro hráče má svérázný způsob a nemaže med kolem hubičky, ale pokud chodíte na forum je taky jeden z těch , co hráčům odpovídá na problémy a dotazy ve hře a snaží se jim pomoci kde udělali chybu nebo jejich problém vyřešit . A to je plus snad pro něho.
Plus pro mne , je vtipálek ,takže se nenudím nad jeho příspěvky :D:D
Ostatní zde rozebírat nebudu,protože dělat závěry kdo jaký je , jestli arogantní nebo vychytralý nebo tvarohový dle debat na forum je dost povrchní.
Nikdo z nás neví jaký ten člověk v reálu doopravdy je.
To je ta virtuální komunikace :(, třeba by mne v reálu pohladil po hlavě a řekl blbečku to musíš dělat takhle :D.
Ten tón, že :D:D

Naprosto skvěle napsáno Woody, pod to se podepisuji
Ale jinak kromě andílka, ty máš taky skvělé příspěvky ty tvoje se čtou sami a ráda je vyhledávám;)
 

DeletedUser76

Guest
Nataly , děkuji :).
Mám ráda Tvůj přístup ke hře a fortel Tvého nasazení zdolat a pokořit v žebříčku Anděla :D.
Přeji aby Tě radost z hraní neopouštěla , to samozřejmě :).
Ale i přesto, že vás mám ráda stejně Vám oběma já TRUBIČKA natrhnu triko , už se blížím :D:D.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No kdyť ty máš slíbenou i nějakou odměnu za to že se vrátíš na své místečko... :D už nevím co to bylo, ale máš :D
 

nataly111

Velmistr písma
Woody, můj přístup ke hře je takoví, protože zbožňuju tu hru, totálně jsem jí propadla:D
a můj hnací symbol je ted právě Andílek, ale mile ráda si počkám i na tebe a pak to natřu vám oběma:p:p:D:D
 

DeletedUser1171

Guest
Jenže když tu vidíš už několikátého člověka, jak tu nesmyslně křičí a zlobí se nad něčím nesmyslným, tak už to akorát vytáčí. To je pořád něco. Kdyby to byl kloudný problém nebo něco na rozumnou diskuzi. Ale tohle? Opět řeči o tom jak je hra špatná, jak vývojáři dělají všechno špatně a samý nadávání a, s prominutím, držkování ohledně nesmyslů. Vždyť se jedná o vyzkoumání dvou výzkumů panebože :D To je problém? To je takový problém, aby tu hráči psali o končení a další nesmysly o zpomalování a omezování? To snad každému člověku musí přijít už směšný. Stačí se rozhlédnout po fóru, je toho tu spousta a to už pomalu od začátku. Snad na každou novou věc/změnu... Tobě je to fuk, to věřím. Protože neopakuješ jednu věc 30 lidem pořád dokola. Pak už to dokáže být lehce otravné.... Věř že "kulantnější" odpověď vyplodit umím, dokonce umím jedna i s respektem a slušností. Ale tady to už skoro ani nejde (nehledě na to, že snaha byla - přečti si to celé). Kdybych chtěl někoho urazit tak to udělám a nemusím to zaobalovat do spousty slov...

Tatže já držkuji a ty musíš odpovídat dokola 30 lidem to že se ale zařadila blbě zpráva opomíjíš a na téma o propojení tu zatím nikdo nic nepsal byla to novinka a asi jsem byl i jediný kdo to neměl vyzkoumané tak proč tu brečíš a pokud tě nebaví odpovídat tak proč tu funkci máš jsi tu od toho aby jsi pomáhal tak se tak ale chovej máš vyseknout poklonu omluvit se že byla zpráva špatně zařazena a že to opravíte a když nechceš diskutovat o změnach ve hře zrušte forum at se nemusíš pořád opakovat a nechte tu jen vtipy a soutěže pak už tě tu nebude ani třeba a budeš mít klid jinak já jsem COOL slepě jsem splnil výzkum něčeho co nepotřebuji díky tomu jse dobil jubielní 100 provincii abych tam nevisel 2 dny a mohl zkoumat co potřebuji takže za mne dobrý a neboj radši jsem psát nic už nebudu když to obtěžuje a rozčiluje budu radši rolovat ve správách a doufat že tu kdysi o tom co potřebuji třeba někdo napsal kolečko na myši mám ty asi fakt jsi zlatý anděl jo a s odpovědí se nemusíš obtěžovat někde jsi jí určitě už 30 napsal a tímto končím toto téma přeji hodně úspěchů ve hře :)
 

nataly111

Velmistr písma
Promin jestli to špatně chápu, Andílek odpovídal dobrovolně, nikdo ho k tomu nenutil, není to jeho povinnost, od toho jsou tu moderátoři, chápu tvé rozhořčení, my se tě jen snažíme povzbudit nic víc, možná jsme se jen do té diskuze trochu zamotaly to uznávám i já, těch zpráv tu bylo dost, ale pořád jde o totéž o dva výzkumy a Akademii:rolleyes:
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, za prvé... Ten "hrabě fóra" není funkce. Je to jen titul založený na určitých bodech, který se získávají počtem příspěvků a počtem získaných "poděkování". Jinak to není žádná funkce, vlastně je to jen na okrasu. Třeba woody je vševidoucí oko a nataly velepisatel. Ale také jsou to je tituly, není to žádná funkce. Nebo ty si dostal funkci "zvídálek"? :) Takže já tu rozhodně nejsem od toho abych někomu měl pomáhat. Vše dělám sám od sebe, protože prostě chci :) Stejně tak jako tebe se snažím dostrkat k tomu, aby ses zamyslel nad tím, že to co se tu řeší není žádný problém a rozhodně nic co zasloužilo křičet na vývojáře nebo další nesmysly. Stejně tak absolutně nejednám za elvenar tým ani nejsem jeho součástí, nebo něco podobného. Jsem obyčejný hráč jako třeba ty. Takže to pro upřesnění.

Mě baví pomáhat, ale nebaví mě poslouchat jak si každý stěžuje na rádoby problém a dělá z toho nesmyslný závěry jak je hra špatná nebo jak někoho něco omezuje. To je oč tu běží. Diskutovat o změnách? Tohle vedlo na nějakou rozumnou diskuzi? Nevšiml jsem si, jediný co jsem viděl bylo vykřikování jak jsou vývojáři nefér a podobný nesmysly ;) Piš si co chceš, ale zkus to příště líp a bez nějakého křičení o tom jak je všechno špatný :D Pak neřeknu jediný slovo proti. Vidíš a nakonec jsem se pro tebe s tou odpovědí i obtěžoval.
 
Nahoru