• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

karhol

Znalec fóra
Hoď úlomky někomu se spolku do divu a úkol se splní...
Možná to funguje i při hození do vlastního, ale je to škoda, protože tak získáš jen 10VB/ks..
 
Naposledy upraveno:

abraham

Znalec fóra
zdravím, pořádám sbírku na semínka - děkuji všem, kteří mi přispějí na můj účet ;)
:cool:, joooo a taky mana by se hodila - takží díky všem skvělým přispěvatelům :)
 

Elvinka12

Učedník
@abraham semeno taky nemam nazbyt ale many mam ted dost vymenim nakou za unurium ok?

Snímek obrazovky 2023-09-02 100600.png
 

Boobika

Pokročilý žák
hm. klidne bych za manu strelil. urinu i semeno :D to ted ve finalni fazi kapitoly je jedina brzda. jinak zatim se to jevi jako takova prijemna pohodva kapitola
 

ElfNostradamus

Veterán
Kapitola, krásná, rychlá, efektivní a při dobré přípravě a dosti místa = zvýšené množství osadnických dílen do měsíce hotovo...
 

Elvinka12

Učedník
no se tesim teda ale kdo vi jak bude trvat me no od lodi jsem nemela zadnou mezeru mezi kapitolama tak se uvidi i tak jeste potrva nez se k ni vubec dostanu, ale uz se poamalu tesim ze jednou dojdu na ten pomyslny konec
 

Ludi

Veterán
V této kapitole velmi pomůže Maják dobrého sousedství. Zvedne výrazně kulturní bonus ( běžně přes 300%, někdy i 500%) a tím zlepší produkci v obytkách a také zlepší produkci many.
Myslím, že nejdéle za dva týdny budu hotová, jen musím protlačit přes portál zbývající oběti a nechce se mi na to dávat urychlovače.
Takže 9 Valloriánských dílen bohatě stačí, Hord jsem měla 11. Dostačující počet, aby produkce v portálu byla slušná. Na kapitolu v klidném tempu cca měsíc a půl. To je dobré. Grafika opět velmi krásná.
 

Boobika

Pokročilý žák
ja tomu majaku porad nemuzu prijit na chut. co to tak sleduju tak ma pocit ze vzdy je opackovany cokoliv jineho jen ne to co bych potreboval :) (a mel oznacene jeste kouzlem)
 

Elvinka12

Učedník
co se tyka majaku no kdyz jsem se rozhodovala postavila jsem i kristalovej (zvonici) oni se hodne dobre vzajemne doplnuji a druha vec je vyhazet zbytecny kulturky aby se dostala pomoc prave tam kam chces a druhy majak pomuze aby tam zustala pomoc do doby kdy budes sbirat tu manu
ikdyz jsem mela starsi vejce tak to celkem slo protoze vejce muzes vybrat bez ztraty az 24h i proto povazuju vejce za jednu z nej kulturek na manu (nedojde ke ztrate za pozdni vyber)
 

Lovec Krys

Legenda
Ono se to dá i bez Majáku a bez kulturního bonusu.
Pro manu stačí mít slušnou zásobu kouzel a vysokou úroveň Opatství - při dostatečné zásobě kouzel je možné naklikat celou manu kapitoly jen přes Opatství a nemít ve městě jedinou manovou kulturku.
(ano, vím, že ne každý má luxus tisíců kouzel v inventáři)

No a chybějící kulturní bonus jsem nahradil prostě tím, že jsem zapnul komunitní práci na více obytkách, mince v případě potřeby mohu naklikat i přes požehnání a unuria mám stále ještě dost v zásobě.
(ano, vím, že ne každý má luxus začít kapitolu se zásobou 27 milionů unuria (ještě mi jej stále 16M zbylo))

Strategie pro hráče, který ještě nestačil dojít na konec výzkumu bude samozřejmě jiná, než nás, kteří mezi každou kapitolou máme minimálně půl roku čas na shromažďování všemožných surovin a požehnání (a vylepšování divů) a je pak docela těžké nás nachytat na nedostatek skoro jakékoliv suroviny.
 

pavelb

Učedník
@Lovec Krys - přesně tak, kapitolu jsem začal asi po 14 ti dnech po ukončení té předchozí se zásobou asi 10 mega many, pár semen a unuria. Mana byla pryč hned po vylepšení radnice. Už jsem utratil asi 2000 kouzel na výrobu v opatství a ještě pořád mi chybí přes 30 mega many na výrobu posledních neomalených obětí. Takže pokud tu kapitolu chce někdo stíhat za měsíc, tak je potřeba mít k dispozici kolem 4 mega many denně !!! Já utratím ještě nějaká ta kouzla a pár urychlovačů, abych se těch osadníků zbavil a po následujícím turnaji bych měl mít teoreticky též hotovo.
 

Ludi

Veterán
Vše jde snadno zvládnout, když má člověk mega zásoby všeho. Ale jak jste se tu oba zmínili, je i dost hráčů, kteří takové možnosti z různých důvodů nemají. Maják pomůže s tím, že hráči nepotřebují tolik obytek a pomůže i s manou. Ale samozřejmě, to jde i bez tohoto divu, jen pro některé hráče to může být vítaná pomoc, tak jsem to tu chtěla připomenout.
 
Naposledy upraveno:
Mana se dá obejít, mě nejvíc brzdí semeno, ale nic dramatického. Holt budu upgradovat pomaleji. Pohodový tempem si myslím, že ještě max měsíc a půl. Spíš méně
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru