• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Schoenfeld

Znalec fóra
Hraj si dělnochatrčí hned - oddaluješ tím manovou nouzi.
Dotazu nerozumím, páč kapitola nemá portál ale Dračí věž.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
@Elvinka12 Portál je v 21. kapitole potřeba zvýšit na 4 lv., chová se totiž jinak než v minulých kapitolách, protože výrobu zvyšuje Prosperita, kterou ovlivňuje jak lv. portálu, tak také množství a lv. osadnických budov.
 

Elvinka12

Učedník
@Ludi diky to jsem chtela vedet ne ze bych planovala vir ale kdyz uz se me nekdo zepta, tak chci vedet jak to je - nakonec za chvilku me to taky ceka
 

Boobika

Pokročilý žák
zkousim si ty nove divy v "realu" a skoda ze to Starozitnictvi dava suroviny ktere si sam vyrabim (tj ty co potrebuju nejmene). na seminka to bude uzitecne, ale suroviny mohly byt posunute +/-1
 

GorGlin

Veterán
Já u starožitnictví vidím smysl ve zvýšení výroby.
Pořád budeme platit tu partičku nemakačenků co nepochopili k čemu je vůz.
Možná by stálo za to zavést povinnou školní docházku.
Společnost v elveanru je dost zaostalá.
Ale když se v příští kapitole budeme pohybovat milionech místo statisíců, tak je to zajímavá alternativa namísto přistavování dalších manufaktur.
 

Boobika

Pokročilý žák
no.. zvyseni vyroby.. celoutuhle kapitolu jsem prosel se 2 tovarnama na pomazanku a jednou na aerosoly. a jeste nejaky ten milion na skaldu zustal Takze vyroba zatim vubec netrapi :( ale vypada to, ze ten random pokryje rozpad, takze ve finale muze byt 1m+ zbozi lezet skaldem i bez vyroby.
A tim navysenim vubec nestras. uz nevim jakyma trubkama bych to obchodoval,kdyz zbozi stejne urovne se takrka nemenilo.
 

Lovec Krys

Legenda
Ona je to větší "sranda" když u slabších měst nestihá výroba / výměna osvíceného a živoucího (ať už z důvodu nestíhající výroby semen/unuria a/nebo pomalejší výměny(zejména při špatných bonusech, kdy se bez urychlovačů často čeká až na návrat kupce za 6h)).

Takové neomalené oběti (zejména na konci) jsou taky hrozně srandovní pro ty, kterým nestíhá mana (a nemají tisíce kouzel na propálení přes Opatství)

To pak je úplně jiná rychlost než když vás nejvíce zdržuje samotná rychlost výroby osadnických budov a portálu.
 

Elvinka12

Učedník
zase me tu chce nekdo desit kapitolou ... to neni vubec pekne a ikdyz si myslim ze mam asi nejhorsi surovinu co jsem mohla mit i tak neurychluju kupce a hraju jen se 3, hudba se dala i v tech nejhorsich chvilich kdy jsem stavela cely orchestr, tak doufam ze zvladnu i tohle, mam na to tak 3/4 roku
 

Elvinka12

Učedník
nevim nic zasadniho by to nemelo byt a kazdy sam si stavi mesto dle sveho tak se s tim i musi poprat a neni dulezity jestli bude delat kapitolu mesic 2 nebo 4, ja doufam ze bych to do konce roku mohla dat ale kdo vi treba se zaseknu na mane a nebo necem jinem
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Mana - to je ta brzda pokroku. Když máš ostatního nasysleno, je to jenom o výrobních propočtech. Semena i unurium se dají průběžně zvládat v souvislosti s přiměřeným použitím urychlovačů many (kouzla a kutilská dílna). No a to ostatní by mělo být pro borce po 20. kole už přeci jenom v pohodě.
Budu to mít po příští Události. (Směřuji to na ni z čistě soukromé herní líbivosti.)
 

Semtexx72

Znalec fóra
Ahoj rychlíci, co jste poslední kapitolou už víceméně prolétli. Mám na vás praktický dotaz - vím, že ke splnění úkolů v etapě je potřeba mít 9+9 dílen osadníků. Ještě jsem si na tento počet neudělal místo, zatím jedu s počtem 4+5 upgradnutých. Protože spotřeby živoucího i osvíceného zboží na výroby osadníků jsou dost velké, tak zjištuji info, kolik různých manufaktur jste na to potřebovali trvale provozovat (okouzlené či neokouzlené Magickou výrobou), abyste stihli výrobu v těch celkem 18 osadnických budovách (full upgradnutých na 4. level) vůbec uzásobovat? Sběr výroby v manufakturách počítám 1x 9 hod. + 3x 3hod (někdy i 4x) . A nebylo pak pro vás nakonec úzké hrdlo samotná výměna osvíceného zboží přes Kupce?
 

Ludi

Veterán
Já mám od každého druhu zboží na živoucí i osvícené po jedné manufaktuře, ale také mám již slušnou podporu divů (snížený rozpad a posílená výroba atd.). U kupců měním stejný druh zboží, tam jde výměna rychleji. Když se zadá nerovná výměna, tak to tam zůstane na dlouho, takže takovou výměnu max na noc.
Osadníky jsem měla 9+11, bylo tak akorát, aby výroba obětí v portálu byla slušná.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Já měl 17 orcich a 12 Vall dílen a zvlad jsem to s jednou manufakturu od každého typu.
Ale měl jsem zásoby.
T7 jsem měl 4M a konec rasy vyráběl pod kouzly.
Vymena mě nezdržovala, ale měl jsem čas a často je točil.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru