• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

GorGlin

Veterán
Konec eventu, mezera na DS a do toho rasa?
No, neexistuje slabší okamžik pro produkci uriny.
Náhoda?
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Neříkej, že sis během pauzy nenašetřil:
1690992793333.png
 

GorGlin

Veterán
Já se snažím být připraven, takže mám zásoby úplně všeho.
Uvidíme jak se Inno rozhodlo vyzkoušet naší připravenost tentokrát.
 
to je pravda, ale stejně jako bludiště nebo ta divná zelená věž, tak ani tohle nestavím. Radši snížím rozpad finálního výrobku, než meziproduktu... :)
 

ElfNostradamus

Veterán
u Valor. věže je i positivum, že zárověn´obytky generují á 3h unurium...se slušnou kulturou je to nezanedbatelné množství...
 
jenže ono v podstatě není k ničemu potřeba. Jasně, pro průchod kapitolou. Ale pro běžnou hru urinu nepotřebuješ, protože T7-9 je zatím na nic (mezi náma, ani T4-6) není skoro k ničemu potřeba.
Tak proč si ztěžovat turnaje divem, který nic nedává (stejně, jako pravděpodobně další dva nové)
 

ElfNostradamus

Veterán
V totmto máš pravdu, uvidíme kam cesta Inna směřuje, protože po devalvaci Křišt´álového majáku je tu možná další devalvace jiných divů včetně Valor. věže....tím by se hodila možnost Teleportovat i divy! a některé aktuálně nepotřebné uklidit /zde by někteří uklízeli asi na každý turnaj :) - což lze např. ošetřit nějakým týdenním odkladem znovu navrácení divu do města apod./ ....
...a protože nevíme, kam se vše bude ubírat není zase úplně dobré nějaký div /tím spíše na lv 30+/ jen tak smazat ...a navíc se na průchod další kap. bude sakra hodit...
PS: trochu mám i obavy, že i vývojáři nemají brýle k prozřetelné budoucnosti i vzhledem k tomu, že se s vývojem dokáží vrátit k využití ,,opomíjeného divu,, viz XX kap a Uskladnovací vír /zde možná i trochu nechtěně/, který většina pak vehementně stavěla a vylepšovala např...
 
no já i přemýšlím, co s čmelákem, pokud nová kapitola nebude přes portálový bonus... těch pár směn u obchodníka vs. drahý turnaj...
 

Boobika

Pokročilý žák
a tech par smen ale plne pokryva vyrobu standardniho zbozi (ok ktereho ma vetsina dostatecne zasoby :D )
2x(400k/270k/178k) / den jen tak za "nic"a nekdy i 2x :)
 

Lovec Krys

Legenda
Ono, pokud jsem to pochopil správně, tak čmelák stále zvedá produkci portálu, jen je jeho vliv stejný na portálu lv1 stejně jako na lv4.
Tzn. když dostanete bonus +46% k portálu lv1, tak budete mít stejných +46% i k portálu lv4, jen ten druhý bonus půjde tím novým způsobem.
Ale to by musel potvrdit/vyvrátit někdo z bety, kdo tu kapitolu už hraje.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru