• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
@Schoenfeld ak máš ešte nedokončené úlohy z predchádzajúcej kapitoly, tak musíš najprv dokončiť tie (alebo ich preskočiť). V opačnom prípade by sa nové úlohy mali objaviť hneď po vyskúmaní prvej technológie (prípadne až po reštartovaní hry).
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Dík. Měl jsem na ploše pořád: Postav kulturní budovu. Až jsem na to zapomněl, že to patří k hudební kapitole, a už jsem to vůbec nevnímal.
A teď to zkusím odklikat. I když nevím, jestli to má nějaký smysl.
 

abraham

Znalec fóra
má to smysl, já jsem to tak také měla a pak některé úkoly už jsi měl hotové, takže ti naskočí u některých odměny :)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@Waso Tady je řeč o vlivu kulturního bonusu na osadnickou výrobu v kapitole 21 (novinka).

Edit: Moje chyba. Kulturní bonus zvyšuje produkci komunitní práce, ne produkci osadníků.
Zatím mám našetřeno přes 7000 komunitní práce, tak mne to nijak netrápí. Jak to bude dál se uvidí.
V nejhorším přepnu pár dalších obytek na komunitní práce. Mince mohu nějakou dobu držet na požehnáních a unuria mám v zásobě zatím ještě 25 milionů, takže i kdyby mi nestačila produkce z Chrámu, tak mám docela velký polštář.
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
Ten kulturní bonus zvedá jen kom. práci, ale ne výrobu osadníků, ne? Jsem ho o dost zvedl a výroba je stále stejná.
 

ElfNostradamus

Veterán
Kultura nezvedà vyrobu osadníků....tu zvedà prosperita resp.její potřeba tj.postavením více os.dílen a pak jejich levely...leze to mirně hodně mírně nahoru
Kultura je dobrà na sklizně všeho ostarního na ni navazáného...mana.komunita.mince v obytkach tím i urunium z obytek, kladiva.....držím ji nad 600%
 

Prealiena

Velmistr písma
Já mám opačný problém. Měla jsem tam úkol Odemkni technologii jěště od začátku kotlíku. Při spuštění dvacáté kapitoly ten úkol zmizel a mám tam akorát úkoly ke kapitole.
 

Ludi

Veterán
Kulturní bonus zvedá produkci mincí, kladívek a komunitní práce. Já mince i kladívka používám denně díky Čmeldovi u obchodníka, takže se mi hodí. A komunitní práce mám taky dost, tak jsem dnes uklidila jednu obytku, trochu místa se šikne.
 

ElfNostradamus

Veterán
Bonus portálu = hledáme pod kolonkou Výroba osadníků ....aktuálně 229% , kdy 44% dává 33lv Kvetoucí obchodní cech ...další bonus doplnuje množství osadnických budov a jejich aktuální levely...
2023-08-15 (2).png
 

GorGlin

Veterán
Přijde mi že devět dílen je málo.
Mám 11 valorianskych a 17 orcich, jinak bych pořád čekal až někde něco dovyrobim.
 

Lovec Krys

Legenda
Ony ty osadnické budovy budou v počtu nejspíše optimalizované na výrobu bez použití PP (bez záruky). Takže 1:1 nejspíše se 100% použitím PP nebude nejlepší.
Taky přecházím na jiný poměr (aktuálně 9:13).
 

ElfNostradamus

Veterán
14:19 mám poměr :) portál již dalece nestačí sžírat nadvýrobu dílen....počítám, že na konci zůstane stát sám a dovyrábí poslední technologie s tou zásobou co se tam nahromadí...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru