• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lovec Krys

Legenda
Tak po uvážení jsem nakonec taky trošku teleportoval (všechny manufaktury T4-T9 jsem ze dvou kusů jeden odteleportoval a druhý mohu nechat produkovat na kouzlech) a tady je plánovaný výsledek (poté, co ještě odteleportuju jednu obytku a tu kupu evo budov, co tam teď v té části města překážejí):

1691658669544.png
 

ElfNostradamus

Veterán
Zatím jdu cestou maximalizací osadnických dílen na lv 1 a 2 ...potom uvidím co se z toho vykrystalizuje :) místa ještě dost
Poučka-již v podvědomí přesto: přes den výroba na noc stavět...
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Orkové to flákají, protože ví, že je draci stejně po práci všechny sežerou (oni je požírají i přímo při ní).
 

Ludi

Veterán
@Schoenfeld postupně se ukazuje, že kapitola není zase až tak složitá, jak to původně vypadalo. Zatím jsem nenarazila na nějakou záludnost. Komunitní práce i mince z domů bez problémů, trošku je to zase žrout na manu, výroba chce hodně trpělivosti, ale jinak vše v pohodě. Prosperita taky v klídku.
 

GorGlin

Veterán
Za mě, tentokrát nemusíme spěchat s portálem. Vylepšováním dílen se zvedá produkce i bonus.
 

Ludi

Veterán
@GorGlin portál mám na 4lv. Pokud to jde, vždy je pro mě výhodné portál zvednout co nejdřív, protože ten zase ovlivňuje celou výrobu k vyššímu výkonu. Teď postupně vylepšuji dílny.
Výzkumy na dílny 3. a 4. lv. jsou už hodně drahé, to mi ještě chvilku potrvá. ;)
 

GorGlin

Veterán
Jak zvednutí portálu ovlivnuje celou výrobu?
Přes prosperitu?
To dělají i dílny.
Dřív zvednout portál znamenalo dostat +20% na všechny produkční budovy.
Ted už ne.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Jenže těch 40% není z portálu, ale za použitou prosperitu.
zvednout portál je 27 prosperity, zvednout dílny 72
Ano, výzkum na vylepšení dílen vyžaduje suroviny z portálu a už jen proto, jak je výzkum seskládaný, budu mít první lvl 4 na portálu
Ale na 2. lvl půjde až jako poslední.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
A o co tu vlastně jde? Budova, která hned po vylepšení nejvíc pohne s výrobou, je portál, trochu jsem ho urychlila. A pak dělám dílny, protože ty než se vylepší, tak to chvilku trvá, na to už tolik urychlovačů plácat nechci. Zítra už bych to měla mít.
Potom výroba na výzkum 3. a 4. lv. dílen, ještě poslední rozšíření a zase zpět na ostatní výzkum.
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
Zatím pohodový průchod. Výroby na sebe vcelku navazují, byt´se částečně navzájem sžírají, jak jsou propletený.
Kdo se předpřipravil = jenom dobře....časem se stupnuje poptávka po T7-T9. Zatím to ale jedna mnf utáhne i díky právě přípravě na rasu.
Lze - namačkat do města co nejvíce osadnických dílen na 1. a 2. lv. Tím se zapojuje prosperita a sama výroba je o krapet vyšší...poté již každý dle místa zvedat na lv. 3 a 4. případně redukovat předchozí vyšší počty těch nižších levelů.
Úkoly budou chtít i 9 kusů Valor dílen na lv 4. a to samé i u Diabhal. dílen, necht´každý sám přijme rozhodnutí zdali vůbec tyto úkoly plnit.
Úkol 72 : Mít 9 Vallorianských dílen alespoň úrovně 4 + 9 dílen Diabhalovy Hordy alespoň úrovně 3.
Úkol 75 : Mějte 9 dílen Diabhal's Horde alespoň úrovně 4. / zde se dá už tedy Valor dílny trochu redukovat případně odpojit/....kdo opravdu má nouzi na místo /vždy se dá něco odteleportovat/
a jsem zvědav jak bude ve finále vypadat úkol 74: 10 obytek alespoň na úrovni 47 + 4 dílny alespoň úrovně 47 ...
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
Jinak musím přiznat, že tato kapitola nahrává více hodně aktivním hráčům, kdy v dílnách osadníků běží převážně výroba á 2hod a 4hod...tj hráči, kteří sem mohou zajít jednou max dvakrát denně budou o to déle tuto kapitolu zdolávat...držím jim pěsti a nutno se obrnit trpělivostí. GL
 

GorGlin

Veterán
Já jich vidím několik, ale zatím, jsem všechny obešel, nebo k nim ještě nedorazil.
Myslím, že města co jedou bez kultury můžou s komunitou docela narazit.
No a spotřeba many v portálu, spálit za den 10M many moc dlouho nevydržím.

Výzkum je k..vitko samo o sobě.
Nejdřív vyzkoumas portál.
Je ti to k něčemu?
Ne.
Pak Vall. dilny, je ti to k něčemu?
No, můžeš začít dělat bedny, ale to je to jediné k čemu jsou instanty.
Až nakonec vyzkoumas orčí dílny a můžeš to spustit.
A při vylepšování se to opakuje.
A navíc tu je dost jednostranná spotřeba surovin, takže kdo si to nepočítá, schytá další zdržení.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
To, že jsou poslední kapitoly drahé na suroviny, není nic nového. Spotřeba many v portálu je nepříjemná, ale nějak to uděláme, však už máme většinou slušné divy a to pomůže moc.
Souhlasím, že hlídat kulturní bonus je nyní důležité a vždy bylo. Snažím se být nad 200%.
Ale i dostatečný počet obytných budov a dílen hraje roli. Jednak pro dosažení dobré hodnoty prosperity, ale také slušný sběr mincí i komunitní práce. Ale nepočítala jsem, kolik je minimum obytňáků a dílen, potřebných na projití kapitolou.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Teď mne teprve napadlo: Kdy se spustí v kapitole úkoly?
Ne že by mi extra chyběly, ale kde, ksakru, jsou, když už zkoumám v klidu dílny?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru