• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Najdana

Znalec fóra
Koukám, že už jsou tady pěkné návrhy na rozmístění budov nové kapitoly. Díky moc za ně. Taky bych ráda plánovala, ale ať dělám, co dělám, tak mě stránky architekta žádné budovy 21 kapitoly nenabízí. Město přenesené přes ElvenStats do plánovače dokonce zeje po vylepšení kouzelných dílen a obytek prázdnotou. Už jsem zkoušela snad úplně všechno, ale architekt mi prostě novou kapitolu nenabízí. Má někdo stejný problém?
 

indian068

Znalec fóra
Ideál je ať si každý zvolí co mu vyhovuje buď si to nechá zaple, nebo má možnost to vypnout

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Boobika

Pokročilý žák
cekal by ze kdyz se z elfu/lidi stali komunisti a pracuji ted za stravenky, ze se nebude sbirat unurium (pecetni vez), ktere je z dani :) ale vypisuje to provokativni 1 unurium za budovu
 

Jardaa666

Učedník
Valorianska pecetni věž přijde o 50% funkce kvůli nové prosperitě, která je velmi důležitá na postup hry.. Nwm proč ty daně urunia nejsou i součástí těch nových listku co vyrabi obytné budovy
 

Lovec Krys

Legenda
@Schoenfeld Myslí se tím to, že když v rezidencích vyrábíš Komunitní práci namísto mincí, tak ti div generuje řádově méně Unuria (naštěstí jeho hlavní bonus je snížení rozpadu).
 

voyager-1

Velmistr písma
ahoj, jsem možná za tu dlouhou pauzu něco zapomněl ale proč nevidím u Vall. dračí věže bonus za uskladňovací vír? čmelák se tam zobrazuje. Podle wiki má portál na lvl 1 kapacitu 40.000 a mě to ukazuje 40.000 přesto že mám vír na lvl.29
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@Lovec Krys No losy zatím dělám, jen aby se neřeklo, a zkoumám, co s tím. Ale unur z paneláků jsem stejně jenom považoval za vítané zpestření mezidobí mezí událostmi.
 

pavelb

Učedník
@GorGlin - no já mám prozatím lístky nasazeny teda u všech obytek, a budu je mít do chvíle, kdy dokončím kapitolu. Mince si naklikám přes stovky požehnání, ty nepotřebuji. A unurium napadá z věže a sběru eventové měny dost. Takže v tržnici vyrábím jen semeno.
 

Ludi

Veterán
Souhlasím s @voyager-1, ani já nevidím u Valloriánské dračí věže bonus za Uskladňovací vír.
Jedná se o chybu nebo záměr vyřadit tento div z provozu? Mám ho na 30 lv. a nyní bez účinku?
Mohl by se k tomu, prosím, někdo z moderátorů vyjádřit?
A pokud se budou některé divy blokovat v jejich účinku, nemohli byste nám dát možnost je alespoň teleportovat?
 

XB238

Učedník
A nebo je mít možnost prodat tak, aby po nich zůstaly všechny VB. Suroviny ať vezme čert :cool:
 

Jasnost

Učedník
Všechny moje divy ukazují výrobu 0% už asi týden. Někdo tady psal, že je to chyba zobrazení a ví se o tom
 

Ludi

Veterán
@Jasnost chyba v divech, o které píšeš, se týkala jen apky, ne PC a byla již opravena v poslední aktualizaci.

Chyba, o které tu píšu já, je něco jiného. Ostatní divy fungují kromě Víru. Není to chyba zobrazení, ale funkce.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru