• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

ElfNostradamus

Veterán
se mi líbí toto...
1691354163933.png
 

iDavis

Legenda
Ak si dobre spomínam na predchádzajúce kapitoly, tak väčšina z nich bola spustená až popoludní. Uvidíme ako tomu bude teraz.
 

voyager-1

Velmistr písma
val. dračí věž mám vyzkoumanou, ale jak tedy získat prosperitu abych ji mohl postavit, navyšováním obytek ?

edit: aha, zvednout sídlo
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
To je šrumec. 155 koupených knížek, abych otevřel kapitolu a k tomu 5 reklam pro zbývající VB.

No a teď začíná VB courání. U mě tak na 2 měsíce+. Alespoň je zase chvíli co dělat.
 
Naposledy upraveno:

karhol

Znalec fóra
Tak já se dostal ke hře až teď, vybral z tajemného objektu několik set VB, prastarých vědomostí, pár tisíc diamantů a budovy..
Do začátku kapitoly se ty VB hodily, prvních šest výzkumů je hned hotových. Teď se pustím do přestavby a doufám, že kapitola bude zábavná.
 

ElfNostradamus

Veterán
Já vím, že jsem zde huboval na reklamu a nesdílel nadšení s její zaváděním do hry, ale nyní při vstupu do nové kapitoly, jsou hráči s reklamou = možností využití určitých bonusů mírně řečeno trochu zvýhodněni....snad se časem dočkáme my nebonusový nápravy :)
...nic ve zlém jen malé povzdechnutí, trpělivě počkám :)
 

Ludi

Veterán
Těm, co mají reklamy, připomínám, že si mohou každý den naklikat v Hobby místnosti Stavitelů + 20% komunitní práce.

P.S: dnes sběr reklamy na ploše už dává 21 dia, protože začala 21. kapitola. Není to moc, ale je to hezký dárek.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru