• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hlasování o vítězi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Fulla

Guest
30m7491.jpg
Vážení elfové a lidé,

soutěž o nejlepší básničku skončila a teď je ten správný čas, abyste nám pomohli vybrat ty nejlepší!
Tentokrát to bude opravdu těžké. Všechny básničky mají své kouzlo, všechny jsou moc krásné, takže Vaše pomoc bude důležitá. I přestože se našlo pár básniček, které nesplňovaly podmínky soutěže, rozhodli jsme se je umístit do seznamu a tak i tito hráči mohou soutěžit o výhru.

Vyberte ze soutěžních básniček tři, které se vám líbí nejvíce:

Všem hlasujícím i soutěžícím děkujeme. O vítězích soutěže rozhodne, s ohlédnutím na vaše hodnocení, Elvenar tým.

S přátelským pozdravem
Elvenar tým
 

Santerr

Veterán
Tak jsem si dala tu práci a znovu pročetla všechny básničky... Cože? Mám vybrat JEN 3? o_O Těžká to volba. No u mé maličkosti vyhráli úplně všichni zúčastnění, protože každé dílko má svůj osobitý charakter a své kouzlo a všem děkuji za pohlazení duše jejich verši. Jeden by ani neřekl, kolik lidí v sobě skrývá duši básníka ;)
No, po velmi, velmi, ale opravdu velmi dlouhé úvaze vybírám tyto tři:
Makropulos
luterina
Maatina
 

Deleted User - 42211

Guest
Vybrat jenom 3 se prostě nedá! Nejde to a tak jsem vybrala částečně náhodně a částečně ty, kteří psali v podstatě to, co si myslím i já... Všem moc gratuluju za to, co tu zvládli napsat, je to úžasný a všichni by si zasloužili odměnu!
Maatina
LarybobCZ
Nerevarin
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru