• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Halloweenská úkolová linie

Silversnake

Mistr slova
Jak jsem psal dříve, ten kdo hraje delší dobu a ví co Eventy jsou, má vždy "zadní vrátka", dost otevřených provincií na dokončení, dost volné plochy na stavbu dílen a základních manufaktur a nějakou tu budovu na "upgrade" , já jsem u úkolu průzkum provincie, v úterý začne turnaj = budou relikvie...odhaduji že čtvrtek/pátek mám hotovo..bez jediného diamantu...... a upřimně,,,,, dal bych všechny své Eventové budovy za to, abych měl výrobu mramoru na designu dílen a obytných budov jak jsou od 25. levelu.....protože dívat se na ty budovy u kterých se vlní ty nablblé červené stromy, to je fakt děsné....
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1198

Guest
Mlýn se hřbitovem jsou už postaveny, bylo to docela zábavné, jen to není nic pro mou chaotickou hru, hodně mi pomohlo místo po zbourané výrobě půlčíků, jinak bych ještě hotov nebyl, ale obě budovy jsou pěkné a navíc ty animace, to jsem se fakt nasmál, jak kostlivcům padají hlavy po švihnutím meče, kostlivci padnou do studny, ale hned z ní zase lezou ven, paráda. Ani kostlivec bez hlavy narážející do dveří mlýna s hejnem netopýrů není marný :-D
 

DeletedUser4402

Guest
Ahoj všem, mám k této hal. akci dotázek. jak utratit vědomostní body? Je to jednoduchá otázka, ale k odemčení truhly mi chybí cca 8-10 provincií tudíš nemohu využít utracení na výzkum, co teď? hra pro mě asi končí, že? :/
 

Moni Arda

Znalec fóra
Ahoj, VB body můžeš použít na vylepšení divů, pokud již nějaké ve svém městě máš. Pokud ne, podívej se ke členům společenství, pokud jsi ve společenství a pomoz vylepšit některý z divů jiných hráčů. To samé můžeš učinit i u hráčů z mapy světa.
 

DeletedUser4402

Guest
Díky, to jsem nevěděl, už sem někomu pomohl;)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3430

Guest
Já osobně jsem na tom celkem dobře s úrovní ve hře, ale tohle bude hodně tvrdý oříšek, vyřešit 40 střetů a pak ještě nasbírat 29 relikvií to se asi zjevim než to dám :( jestli teda vůbec....až přemýšlím, zda-li mi ty odměny za to vůbec stojí...
 

voyager-1

Velmistr písma
relikvie nasbíráš při turnaji, já začnu předposlední úkol zítra, provincie už jsou vyzkoumaný.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zharthuru

Mistr slova
Možná už patřím mezi ty déle hrající , a tak se vyjádřím . Přijde mi jako by se někdo inspiroval mojí baladou . Vzpomene si někdo ?
 

Bonny77

Znalec fóra
Ahoj,
taky nestihnu vyřešit všechny úkoly :( budou potom odměny úměrné tomu co stihnu?
Nebo jen co získám při plnění?
 

DeletedUser4432

Guest
Mohu se zeptat jak probíhá vylepšování těch výherních budov? :)
 

DeletedUser2818

Guest
Budovy z eventů se nevylepšují. Postavíš je, potěšíš se s nimi a když seženeš nějakou lepší, tak je zbouráš a nahradíš. Je to škoda, některé jsou opravdu pěkné, ale tak je to nastavené.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3031

Guest
A nedal by se udělat nějaký sklad odstraněných budov??? Přeci jenom ty budovy z eventů jsou nádherné, ale již nevýhodné a byla by to hezká vzpomínka. Např. časem budu muset odstranit budovy z velikonočního eventu a po smazaní na ně hned zapomenu... totéž budovy koupené za peníze...
 

DeletedUser2940

Guest
26 az 32 nadherne ukoly ale kdo to ma asi udelat když prej se nezapocitava turnaj urco nake lidi stojej na mape kvůli tomu ze je to uz další vek třeba jako ja sem u vil a nemuzu pokracovat abych vyresila strety když tam mam uz jenom orky :D lidi tohle jste nepromysleli
 

DeletedUser2940

Guest
mno hele co mi rikal tata ze to hraje taky tak jemu se to nezapočítávalo :D proto pisu ze to nedomysleli :D a ja za chvilinku u toho budu takze tam budu hezky stat dokud to neskonci :D takze jsem ty ukoly dělala jinak zbytecne
 

DeletedUser2940

Guest
mnpo jestli ja si dobře pamatuju tak ja sem celou dobu resila tim ze strety mi započítávalo i turnaj protože to bych stala i minule v tech ukolu co ted bylo a to jsem udelala cely rikam ze to proste nedomysleli nejsem spokojena
 

Magni

Guest
Střety z turnajů se nikdy, opakuji nikdy, nezapočítávaly do těchto úkolů :) Poprosím tedy @pusinecka aby nešířila špatné a falešné informace a nemátla hráče :) Tyto úkoly jdou splnit jen a pouze plněním střetů v provinciích.
 

DeletedUser1174

Guest
Čauky všichni:)
mno tak jsem právě taky zjistila,že jsem se dřela zbytečně:(protože 23 střetů,to jsou tři provincie a jednu koumám 27hod.a to bych musela stihnout do zítřka do večera,abych stihla v turnaji získat 29 relikvií:eek: To se prostě nedá stihnout a to jsem tu denně a plním úkoly jen se ze mě kouří:mad: Takový event si mohou vetknout za klobouk! Příště nebudu ani začínat...............:(
 
Nahoru