• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Halloweenská úkolová linie

Prealiena

Velmistr písma
@Thoriorx Tak se těma diamantama klidně uplať. :)
Tady vidíš, že plnit povinné úkolu má smysl.
Ta hra je prostě tak naplánovaná, daj ti úkol postavit budovu, kterou pak nemůžeš zbourat a je to vyřešené.
Můžou ti sypat úkoly na výcvik jednotek, kolik jen zvládneš.

Bojovat tady proti základním parametrům hry nemá smysl, jestli se ti nelíbí, tak ji nehraj.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Thoriorx - není třeba cokoli hackovat. Ono ignorovat příběhovou linii úkolů není těžké, nicméně Ti poradím - pokud se časem rozhodneš, že začneš tuto řadu zase plnit, tak budeš pokračovat tam, kde jsi ji zanechal. Je pravdou, že jsi očividně na začátku, tudíž by to nebyl takový problém, nicméně později bude, zvláště jakmile se začneš prokousávat spřátelenými rasami. Tyto úkoly nejdou přeskočit a všichni hráči si je musí projít všechny. ;) Ostatní hráči Ti spíše chtěli naznačit, že tato budova je povinná právě díky těmto úkolům a po postavení nelze zbourat.
 

Silversnake

Mistr slova
No některé úkoly jsou těžší, ale nejsou nesplnitelné...provincie mám neustále připraveny prozkoumané, ale nedokončené...5-6 v záloze jich vždy mám.... a budovu upgrade na +20.lvl jsem spustil již dnes a na relikvie je turnaj....

@Thoriorx .... v budoucnu se bez zbrojnic neobejdeš,,,nejméně 2 na lvl 20+ budeš potřebovat na orky... bez nich s nehneš...potřebuješ je jednak na vylepšení dílny na lvl 20+ a druhak na vykupování provincií

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4265

Guest
@Darkness2613 Ano zbrojnice bude potřeba na výrobu orků(vyroba orků je divný název ale nic lepší jak to nazvat mně nenapadá :)) ale až ve věku orků kde zatím nejsem ale kvůli tomu nebudu teď stavět kasárny nebo vojenské divy..Ale máš pravdu v tom že se vyloženě vojenským budovám nevyhnu.:)
No tak zda to někoho v INNO napadlo či ne,nějaká možnost volby tam mohla být,i u střetu v provincii je volba,boj/vyjednávání..:)
No nemá cenu to řešit,nejspíš se ty úkoly stejně neupraví,já přes 19 úkol neprojdu a jelikož jiná možnost jak získat budovy z akce není tak tímto pro mně tento event bude mít cenu dělat jen kvůli odměnám v úkolech,no aspoň něco..Ale škoda,ty budovy jsou hezké..
 

Deleted User - 35985

Guest
A mně by zajímalo jak má hráč co hraje obchodní styl,nemá kasárny ani žádné budovy kde by mohl cvičit jednotky udělat úkol číslo 19 konkrétně:Trénuj 300 vojáků?

Bojové jednotky se získat i z divů, které je produkují. To se počítá též.
 

DeletedUser4265

Guest
@Thoriorx Tak se těma diamantama klidně uplať. :)
Proč hned taková reakce?Snad v každé hře jsou lidi co na hráče co využívají prémiovou měnu k získání výhod či urychlení postupu v hře nahlíží z patra,nechápu proč ale,je to aspekt vložený do hry to za prvé takže komu se to nelíbí tak si může stěžovat na INNO a za druhé,myslíte že by jakákoli společnost dělala něco zadarmo z dobroty duše?Hráči co právě utrácí peníze v hrách jako je Elvenar a mnoho dalších tak dělají zisk společnosti jako třeba INNO..Čim víc lidí hraje a líbí se jim hra tím víc jich utratí nějakou tu kačku a díky tomu má pak i INNO větší motivaci jak hru nějak vylepšit zdokonalit takže na tom vůbec nic není když někdo ocení práci tvůrců hry tím že v ní utratí nějaké peníze a na oplátku získá něco málo extra v hře...

Bojovat tady proti základním parametrům hry nemá smysl, jestli se ti nelíbí, tak ji nehraj.
Já snad bojuji proti něčemu?Toto je diskuzní vlákno o probíhajícím eventu a já jen napsal že se mi nelíbí že u úkolu na výrobu jednotek není varianta na výběr či přeskočení úkolu,to je celé. :D A myslím si že pokud tvůrci Elvenaru vložili do hry tržiště,u střetů možnost vyjednávání a divy které přidávají i jiné bonusy než vojenského charakteru tak asi neplánovali udělat z Elvenaru jen jeden směr stylu hraní ale dle mého chtějí aby si hráč zvolil svůj styl hraní a mně se prostě víc líbí obchod,těžba surovin a budovy a divy zaměřené tímto směrem a že v nějaké kapitole nebo-li věku budu potřebovat 2-3 budovy na výrobu orků jak jsem se dozvěděl mi nevadí,ale určitě tady nenadávám,nerozbíjím věci kolem sebe a rozhodně proti ničemu nebojuji..



@Thoriorx Tyto úkoly nejdou přeskočit a všichni hráči si je musí projít všechny.
Znamená to že bez příběhové linie která začíná stavbou kasáren se nedostanu dál v postupu v hře,nebo-li v postupu přes spřátelené rasy?

Bojové jednotky se získat i z divů, které je produkují. To se počítá též.
Ano ale ty bohužel nemám a i kdyby jo,tak vyrobit 300 jednotek by nebylo během dne nebo dvou dnu..
 

Prealiena

Velmistr písma
@Thoriorx Já jenom říkám, že stavba kasáren tě nezabije.
Už tady padlo spoustu dobrých rad, můžeš trénovat vojáky na turnaje a ušetřit vykupování (minimálně v prvních dvou kolech turnaje). Tím si dost ulehčíš, jak již bylo řečeno, je to skvělá příležitost na získání relikvií pro tvé zboží se zvýšenou výrobou, úlomky run nebo i celé runy do divů (bez run z turnajů bych neměla šanci na nějaký našetřit) a také vědomostní body navíc se občas šiknou :)
A argumentovat tím, že se to dá koupit i za diamanty? Proč utrácet, když to jde získat zdarma.
Podle mě jenom přicházíš o velmi užitečnou a někdy i docela zábavnou stránku hry. (minimálně co se týče eventových úkolů :))
 

DeletedUser4374

Guest
Chtěl bych tímto Thoriorxe v jeho názorech podpořit.
@Thoriorx Tak se těma diamantama klidně uplať. :)
Tady vidíš, že plnit povinné úkolu má smysl.
Ta hra je prostě tak naplánovaná, daj ti úkol postavit budovu, kterou pak nemůžeš zbourat a je to vyřešené.
Můžou ti sypat úkoly na výcvik jednotek, kolik jen zvládneš.
Bojovat tady proti základním parametrům hry nemá smysl, jestli se ti nelíbí, tak ji nehraj.
já osobně v té odpovědi vidím v jednotlivých řádkách toto:
1/ smejlík budiž polehčující okolností, ale urážka zůstane urážkou
2/ nesmyslené/nepravdivé tvrzení. To vidíš jen ty, Thoriorx ne. jsi chytřejší než on?
3/ konstatování něčeho, co nemůžeš vědět
4/ nepravdivé tvrzení, Thoriorxův dosavadní pokrok budiž důkazem. Nebo chce někdo tvrdit, že Thoriorx do teď tu hru v podstatě nehrál?
@Thoriorx Já jenom říkám, že stavba kasáren tě nezabije.
Už tady padlo spoustu dobrých rad, můžeš trénovat vojáky na turnaje a ušetřit vykupování (minimálně v prvních dvou kolech turnaje). Tím si dost ulehčíš, jak již bylo řečeno, je to skvělá příležitost na získání relikvií pro tvé zboží se zvýšenou výrobou, úlomky run nebo i celé runy do divů (bez run z turnajů bych neměla šanci na nějaký našetřit) a také vědomostní body navíc se občas šiknou :)
S touto radou souhlasím.
A argumentovat tím, že se to dá koupit i za diamanty? Proč utrácet, když to jde získat zdarma.
Proč sedět u počítače a nejít do lesa na ryby nebo k vodě na houby?
Třeba protože proto. každý má své důvody a podobnách dotazů lze vznášet mnoho.
Thoriorx napsal/a:
Snad v každé hře jsou lidi co na hráče co využívají prémiovou měnu k získání výhod či urychlení postupu v hře nahlíží z patra,nechápu proč
Abych se přiznal, tak na lidi, kteří si výhody v těchto hrách kupují, pohlížím také s určitým despektem.
Můj důvod je takový, že hru beru jako soutěž, kde se závodí například v tom, kdo je nelepší stratég a používání nákupu výhod z toho do jisté míry dělá soutěž, kdo je bohatší. A takovou hru hrát nechci.
A přiznávám, že jsem pokrytec a zrovna dnes jsem si nějaké diamanty koupil. Každý pro to máme své důvody.
u mne je to investice do toho, že si hru v budoucnu více užiji. a také ty samé důvody, co jsi vypsal ty. Věřím, že tu stovku si ode mne ta společnost vysloužila (v životě jsem za SW nic neplatil).
Ódin napsal/a:
@Thoriorx - není třeba cokoli hackovat. Ono ignorovat příběhovou linii úkolů není těžké, nicméně Ti poradím - pokud se časem rozhodneš, že začneš tuto řadu zase plnit, tak budeš pokračovat tam, kde jsi ji zanechal.
Pokud se nerozhodne, tak co?
Ódin napsal/a:
Tyto úkoly nejdou přeskočit a všichni hráči si je musí projít všechny.
Musí?
Ódin napsal/a:
Ostatní hráči Ti spíše chtěli naznačit, že tato budova je povinná právě díky těmto úkolům a po postavení nelze zbourat.
Thoriorx se snažil zas ostatním říct, že ty úkoly, kvůli kterým je "povinná", stejně neplní. Takže mu tam penduje úkol "postav kasárny". Tak proč mu furt předhazujete, že bude MUSET...

Prostě vyjádřil svůj názor k aktuální události a sdělil svůj styl hraní.
Otázkou tedy je (mimo téma), zda je pro hru bezpodmínečně nutné mít kasárny? Já jsem před půlkou třetí kapitoly a sdílím názor, že akorát zabírají místo a jsou nutné jen kvůli úkolům, které se Thoriorx rozhod ignorovat. A s touto ignorancí souvisí i to, že vedlejší (nepovinné) úkolové linie prostě také nepůjdou mírovou cestou plnit. turnaje jsou celkem fraška.
Osobně by se mi také líbilo, když by byla jasně daná možnost zvolit si směr svého vývoje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
Ad hlavní úkolová linie:
Samozřejmě ji plnit nemusí, jenže... tím mu zůstanou opakovatelné úkoly z první kapitoly. Ty taky nemusí plnit, ale připraví se o dost značný přísun peněz/nástrojů z těchto úkolů. A koneckonců i ty úkoly z hlavní linie dávají odměny a někdy i slušné.

Ad zkoumání provincií a řešení střetů - tyto úkoly jsou problémové, ale dá se na ně připravit předem. Stačí střety v prozkoumaných provinciích nějakou dobu neřešit (v mém případě trvá průzkum 16h, takže si dávám pravidelně zkoumat jednu provincii denně, abych pak měl co vykupovat, až to budu potřebovat).
 

DeletedUser4374

Guest
řek bych, že to, že se připraví o odměny z úkolů, je mu asi jasné.
jinak souhlasím.

hlavně jsi mne svou odpovědí přivedl na jinou myšlenku
úkol 29, který jasně říká, že tento event není určen pro pokročilé hráče.

a k tomu i vše výše, z čehož vyplývá, že není ani pro pacifisty.
 

DeletedUser4374

Guest
Super debata,len neviem kam vedie.Koľko ľudí,toľko názorov a stále tu bude niekto,kto si pofrfle a niekto,kto bude frflať,že niekto frfle ...
Kašlite na to decká,podte sa hrať ...:)
debaty buďto vedou k nějakému výsledku nebo k ničemu. Kam konkrétně, se většinou předem neví.
 

DeletedUser2325

Guest
se střety je ještě další problém - jedna hráčka od nás třeba nemůže vykupovat střety, protože je potřeba orků, které zatím nemá vyzkoumané a zřejmě to ani do konce eventu vyzkoumat nestihne - při některém z předchozích eventů jsem byla v podobné situaci, je to trochu nedomyšlené a demotivující
 

DeletedUser2308

Guest
Tak okey,ako sa hovorí,môj názor na to všetko je taký,že najlepšie výsledky v tejto hre sa dajú dosiahnuť kombináciou vojenského a obchodného prístupu.Je to najlepší spôsob,preverený aj dejinami ľudstva.
A @solen ,tvoja spoluhráčka je proste len veľmi popredu vo výskume provincií.Stalo sa to niektorým aj u nás a je len jedna možnosť,čakať.Kde sa tak ženiete?
 

DeletedUser4374

Guest
vojenský přístup je obvykle spjatý s umíráním jedinců, tudíž bych reálné dějiny lidstva se hrou vůbec nesrovnával.

S tim pokrokem v průzkumu souhlasím, je potřeba myslet dopředu a nechávat si pro takové úkoly rezervy.
 

Lovec Krys

Legenda
@Milosko som ja
Na to ti odpovím já:
Snaha dohnat nebo se alespoň přiblížit hráčům, kteří hrají hru o rok (a více) déle než já.

Být v žebříčku co nejvýše bývá taky slušná motivace pro část hráčů.
 

Moni Arda

Znalec fóra
A mně by zajímalo jak má hráč co hraje obchodní styl,nemá kasárny ani žádné budovy kde by mohl cvičit jednotky udělat úkol číslo 19 konkrétně:Trénuj 300 vojáků?

Přesně, jde o tvůj styl hry. Rozhodl jsi se sám a dobrovolně, jak to chceš hrát. Pak tedy nechápu, proč tu řešíš, jak má někdo se tvým stylem hry, daný úkol vyřešit...

Tak jsem asi hacknul Elvenar viď když píšeš že od první kapitoly dál nejde bez kasáren hrát...

Hrát bez nich můžeš, ale nejsi bez nich schopen plnit herní příběhovou linii ani nepovinné úkoly. Takže vlastně hru nehraješ, jen si buduješ městečko. Tvoje volba, ale pak musíš počítat s tím, že nebudeš mít možnost participovat na různých událostech a možnostech, které tato hra skýtá. :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Znamená to že bez příběhové linie která začíná stavbou kasáren se nedostanu dál v postupu v hře,nebo-li v postupu přes spřátelené rasy?
Nikde jsem nepsal, že bez plnění úkolů se nedostaneš dále ve hře. Pouze jsem psal, že pokud se zase rozhodneš plnit tyto úkoly, jakmile budeš dále ve hře, zvláště u spřátelených ras, může to být problém, protože systém po Tobě bude chtít i úkoly z předchozí rasy. :)

Nevytahuj prosím z mého příspěvku jen část, úplně jsi to vytrhl z kontextu. Slovíčko "musí" jsem použil po té, co jsem psal, že jakmile se rozhodne úkolovou řadu zase plnit, tak tyto úkoly bude muset taky splnit. :)

Nicméně, toto vlákno se jmenuje "Halloweenská úkolová linie", vraťme se tedy prosím k tomuto tématu. Pokud se chcete bavit o tom, co se "musí, apod.", založte si prosím nové vlákno. Děkujeme.
 

DeletedUser4265

Guest
Přesně, jde o tvůj styl hry. Rozhodl jsi se sám a dobrovolně, jak to chceš hrát. Pak tedy nechápu, proč tu řešíš, jak má někdo se tvým stylem hry, daný úkol vyřešit...
Já nic neřeším,je to diskuze o akci co právě probíhá a jen jsem napsal svůj názor že by tam mohla být volba u toho úkolu či nějaká možnost přeskočení.:)

Nikde jsem nepsal, že bez plnění úkolů se nedostaneš dále ve hře. Pouze jsem psal, že pokud se zase rozhodneš plnit tyto úkoly, jakmile budeš dále ve hře, zvláště u spřátelených ras, může to být problém, protože systém po Tobě bude chtít i úkoly z předchozí rasy. :)
Díky za upřesnění.:)

Nicméně, toto vlákno se jmenuje "Halloweenská úkolová linie", vraťme se tedy prosím k tomuto tématu. Pokud se chcete bavit o tom, co se "musí, apod.", založte si prosím nové vlákno. Děkujeme.
Asi tak..Souhlas.:)
 
Nahoru