• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Halloweenská úkolová linie

DeletedUser3323

Guest
ahoj, co to jsou ty jedovaté zásoby v tom 25. úkolu ??? díky
 

DeletedUser4169

Guest
Ještě sem tam nedošel, ale krvavé mince, jedovaté zásoby.. tipoval bych že to budou normální mince a normální zásoby + halloweenská hatmatilka :)
 

DeletedUser470

Guest
No mě zajímá jestli někoho napadla situace kterou mám já:
-úkol vyřeš střety.. nevím přesně počet... jsem u trpaslíku a v mém okolí nemám volnou provincii kterou bych dokázal vybojovat protože jsou velmi těžké- ničím to nejde porazit/ a vyjednání není možné protože to chce orky... takže pro mě většina eventů po dlouhou dobu nesplnitelná.
 

DeletedUser494

Guest
Tavros: Ve skutečnosti nejsi jediný, je víc lidí s takovým problémem. Moc rychle jsi dobýval provincie a ne dost rychle jsi postupoval v technologickém stromě... Proto ti to takhle dopadlo no. Teď nezbývá než zkoušet bojovat, vykupovat za diamanty nebo co nejrychleji projet do kapitoly orků...
 

DeletedUser3031

Guest
Tavros: Úkol vyřeš střety neznamená, že musíš bojovat... Střety se dají vyřešit také za suroviny... Jsem také u trpaslíků a mám stále otevřených cca 5-10 provincíí a většinu střetů řeším surovinami, nikoliv bojem. Pokud by tam bylo vyřeš 20 střetů bojem, tak to je problém, to není úkol na týden... Jinak když vidím, že boj je jednoduchý nebo proti vhodným jednotkám, tak si to nechávám v rezervě pro případný úkol vyřeš střet bojem...
 

DeletedUser4169

Guest
Takže ono to bude chtít nejen suroviny, při vyjednávání, ale i orky, jako jednotky? A od jaké zhruba provincie? Díky.
 

DeletedUser2345

Guest
athlan: Nejedná se o jednotka bojové, orkové jsou... technicky vzato surovina, kterou produkují Zbrojnice, pokud je vylepšíš na orčí zbrojnice (množírny). Zbrojnice pak kromě klasického bonusu k výrobě jednotek mohou vyrábět orky jakožto surovinu, potřebnou ke stavbě dílen a vykupování provincií.
 

Tonda.P

Pokročilý žák
nemůžu splnit úkol 40 střetů, pokud se do toho nezapočítá turnaj, protože provincie má 8 střetů a musím mít 5 provincií, což mě bude trvat 15 dní, zvláštní event nesplnitelný
 

DeletedUser470

Guest
Ashen takže odměnou za to, že jsem postupoval rychle ve hře a zvládal to je , nemožnost splnit úkoly? Navíc hru jsem hrál již dávno, a žádný výmysl nebyl na řadě... a nemohl jsem tušit, že takovou blbost někdo zavede která my v budoucnu zabrání plnit event... teď ať my vysvětlí jak úkol dokončit když mě v mailech tak lákaly ať se vrátím , že moje město strádá:)?
Ne teď vážně A koukám, že to je problém i lidí co normálně hrají a došly k trpaslíkům bez prodlevy, kterou jsem měl já... event s oříšky tak normálně fungoval kde tyto problémy řešila možnost úkol splnit jiným způsobem- například 10 body z výzkumu atd...
 

DeletedUser494

Guest
martin2007: Doporučuju nevykupovat hned každou provincii, kterou máš k dispozici, ale nechávat si jen právě na tyhle eventy ;-)

Tavros: Postupovals rychle v průzkumu provincií, ne ve hře jako takové, proto nejsi v dostatečné kapitole, abys měl orky na prozkoumávání provincií. Jako je naprd, že teď prakticky nemůžeš nic dělat, jen se snažit co nejrychleji projet ve výzkumu dál... Anebo ty střety vykupovat diamanty (platíš jen za to, co nemáš, tj. za orky). Anebo boj, ale jelikož nemáš vyzkoumány technologie, pravděpodobně nebudeš mít dostatečnou velikost oddílu, abys to umlátil no...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3459

Guest
nemůžu splnit úkol 40 střetů, pokud se do toho nezapočítá turnaj, protože provincie má 8 střetů a musím mít 5 provincií, což mě bude trvat 15 dní, zvláštní event nesplnitelný
No bohužel, je tohle problém více lidí, bohužel jsou takhle úkoly postavené, mě osobně nejvíc mrzí že jsou úkoly pro všechny stejně obtížné není zohledněna úroven hráče (tedy pokud jsem to správně pochopil :p) i když se snažíme pomoc pro většinou menších to bude nereálné. Zase jsem rád že se upustilo od úkolu "zaplať příhodným množstvím" ten byl za trest o_O
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1711

Guest
tak já to řeknu asi takto.... kdyby to bylo jednoduché a pro každého splnitelné, tak to nemusí vymýšlet a mohou rovnou rozdat odměny všem.... zkuste nad tím popřemýšlet :D:D:D
 

Eragon92

Znalec fóra
To raději zkus ty ;)

Já nemám problém s tím vynaložit nějaké úsilí, mám problém s tím, že musím kupovat něco co s každým dalším nákupem stojí víc a víc....
 

DeletedUser4336

Guest
Ono možná jde taky o to, že je tahle akce příliš nekompromisní, prostě buď splníš vše a máš odměnu a nebo ne a nemáš kromě pár směšných trhlin v časoprostoru nic (což mnohdy už nejednoho hráče nemotivuje dalšího postupu, když vidí, že prostě nemá šanci nic získat). To se mi právě líbilo na té podzimní, že nebylo třeba kupovat brilianty, a i tak z ní s trochou štěstí a správné rozvahy, či vhodného načasování, vycucat spoustu zajímavých a užitečných věcí, které mě osobně hodně pomohly. Na druhou stranu je to přesně tak, kdyby to bylo jednoduché, měl by to každý aktivněji hrajíci hráč, a autoři asi přesně vědí jak to chtějí mít nastavené.
 
Nahoru