• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Funkční společenství

Líbilo by se vám bezzubé společenství vyměnit za funkční?


  • Celkový počet hlasujících
    16

Ethariel

Guest
Lol :D Dobře no :) Ale je to i tak milé. Hlavně /who příkaz. Můžu alespoň efektivně rozesílat sousedskou výpomoc.
 

DeletedUser312

Guest
tak zrovna na to je to spíš zbytečný..... já nevím jak ty ale většina těch co znám to buďto oplácají komplet v určitou dobu... nebo jen ty co jim taky plácaj zase v určitou dobu... a nebo na to prděj ať jim píšeš jak jim píšeš.... spíš se to hodí když máš málo materiálu na aktivaci výzkumu nebo na stavbu domku...
 

DeletedUser34

Guest
no niekde to je je tam zoznam skratiek ktore sa daju pouzit v hre je toho ovela viacale kde to je nieke na foore )
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Všechno to je na Wiki, viz spoiler
img
 

DeletedUser533

Guest
já bych brala, aby spolecenství mohlo mít více členů. než 25 je málo a když si chceš pokecat ráda bych si pokecala i s lidmi z jiných společenství, když třeba naše mlčí. Takový komplet chat by byl fajn. a 25 je fakt málo oslovili mě lidi i z jiných společenství, že by se k nám rádi přidali, ale nemám místo, tak je to škoda.
 
Nahoru