• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Ethariel

Ethariel

Guest
Je pravda, že komunikace psanou formou je mnohem lehčí. Člověk je přeci jen ve své komfortní zóně a když se mu/jí daná konverzace nelíbí, tak ji může jednoduše a bez výčitek ukončit. Taky si můžeme mnohem více rozmyslet co napíšeme, popřípadě opravit chyby :) Já sám třeba neumím říct písmeno R a ani ta přehršel logopedů a psychologů, kterou jsem v dětství navštívil, na tom nic nezměnili :D To hodně odrazuje osůbky ženského pohlaví a brání někdy tomu aby mě poznali lépe. Co si budeme říkat, první dojem dělá své :)
 

DeletedUser76

Guest
:D...au,au to bolí :D:D, nemyslím to zle, patřím mezi staré vykopávky když to čtu :D:D
Není nad osobní šarm, když vám jiskří oči, zatajujete dech a chcete vyhlédnutému objektu říci něco děsně inteligentního a vypadne z vás absolutní blbost co nemá hlavu ani patu. Což teprve když sedíte v restauraci nemůžete se na nic jiného soustředit a při odskočení na wc narazíte hlavou do dveří,protože zkrátka a dobře je opomenete otevřít :D:D. Potíte se ,červenáte se a v mém případě propadáte huronskému smíchu,protože je to jeden trapas za druhým :D.
Neměnila bych, seznamovaní na živo je fajn a pokud to tak má být tak se stane :D:D.
Ethariel , to bych rozhodně neřešila,mne se v hubičce kolikrát vytvoří takové slovo ,že i všehomíra vševědoucí kolikrát tápe co tím básník chtěl vlastně říci. :D
A síla je když pohlednému,šarmantnímu prodavači řekneš ,že chceš jazyčí kozičky místo kočičí jazýčky :D:D
Ani nemusím popisovat jak jsem rychle upalovala pryč a po mně ještě dlouho na onom místě zůstala červená záře jak při západu slunce nad prérií :D.
Nicméně si to pamatoval a dlouho, jmenoval se Norbert a pár pěkných večerů jsme spolu prožili;).
Takže to tvoje R určitě má v sobě skryté kouzlo :).
 

Deleted User - 42211

Guest
Jako bys právě popisovala mě :D Ale zjistila jsem, že ve snaze vyhnout se tomuto chování se chovám povýšeně a do toho dělám tyto "mluvící zázraky", že vesměs vypadám ještě hůř, než kdybych se chovala přirozeně, to aspoň působí většinou roztomile :D
 

DeletedUser76

Guest
Já ti holka nevím, to musí být hrozně deprimující seznámení po internetu. S někým si rozumíš a já nevím co vše možné píšeš a pak přijde den D kdy si dáte sraz a taky můžeš zjistit ,že tě ten člověk nepřitahuje vůbec nebo ty jeho...
Ale jak již jsem psala,já jsem stará škola ,ladně řečeno :D
 

Deleted User - 42211

Guest
to je pravda, nemusí tě přitahovat anebo si naopak padnete do oka. Zažila jsem oboje, s jedním takovým internetovým seznámením chodím už 4 roky :D
 

Ethariel

Guest
Ó Dcero medvědice, Matko vlků.
Na tvých "kočičích jazýčcích" jsem se zchutě a nahlas zasmál :D Takový brept se jen tak nepovede a myslím že tenhle patří do kroniky, ne-li rovnou do slovníku :)
 

Lukula

Velmistr písma
Já (bohužel nebo bohudík - záleží na tom, kdo z vás to čte) musím souhlasit s Woody... Setkat se s někým naživo má nenahraditelnou atmosféru a kouzlo. Dodnes mi přijde komunikace po internetu příliš neosobní. Spousta lidí dnes umí napsat cokoliv a přetvářka tak mnohdy dostane nový rozměr. Naopak při skutečném setkání toho moc neschováte, pokud nejste mistr převleků...
Také jsem byl dříve neskutečnej introvert. Strašně uzavřenej do sebe, stydlín, vyhýbal jsem se společnosti. Ani nevím, kdy se to zlomilo, možná někdy v pubertě a pak na vojně, kdy člověk získává nové zkušenosti a sebedůvěru s odhodláním... Začal jsem prostě vyhledávat společnost a postupně odbourával zábrany až se setkávání s novými lidmi stalo skoro drogou. Doslova jsem se koupal v té atmosféře, kdy se s někým seznámíte a snažíte se ho "číst". A zároveň před druhým něco skrýt - ryba se ve mně nezapře. :D
To jak jsem se potkal s mou ženou je dlouhý příběh, takže ho tu vytahovat nebudu (stejně by vás to nezajímalo:)), ale je to přesně ten případ, kdy velkou roli hrálo kouzlo osobnosti a jiskra v očích - prostě něco, co vás k tomu druhému neodolatelně táhne...
Taky to je důvod, proč mě tak strašně láká výlet do Prahy kolem 26. března. Nemám to sice daleko a Prahu mám rád (nějakých 10 let jsem tam vyrůstal), ale netuším, jak časově mi to vyjde. Každopádně by to bylo moje první setkání až po té, co mám tak trochu dotyčné okoukané z virtuálního světa. Třeba nakonec zjistíme, že Ethariel je žena a Woody chlap... o_O :D
Nicméně, budu se snažit zůčastnit se elitního večírku VIP členů zdejšího fora...;)

P.S. Etharieli - u tvých článků se bavím. A mnohdy zavzpomínám na své úsměvné životní etapy... díky za to...;)
 

Deleted User - 42211

Guest
Sindri, on se snažil mě nenechat odejít, ale já jak ho spatřila a zjistila, že to není chlapec pro mě, tak jsem začala prchat, stydím se za sebe doteď.

Ono to vypadá, že zastávám setkávání se přes internet, ale stejně se jednou s tím člověkem vidíte naživo a to, že jste si rozumněli na internetu, kde jste spolu probírali snad všechna témata, je najednou u osobního setkání zapomenuto :D A stejně stojí před sebou dva nervozní lidi, kteří se snaží udělat dojem a moc se jim to nedaří :D Jde jen o to, že nepotkám na ulici člověka a s ním si výjdu, spíš že napřed poznám dotyčného z té intelektuální stránky a můžu si udělat prvotní obrázek na základě sympatií v psaném textu, v tom, jak se vyjadřuje... A vždycky toho člověka začnu mít ráda, dkyž mi sedne v tomto ohledu. To osobní setkání jen řekne, zda mě přitahuje a může z toho vyrůst něco víc, nebo budeme jen kamarádi :D
Jde spíš o to, že já jsem velký introvert a neumím se zapojovat do konverzací, neumím přijít ke skupince lidí a začít se s nimi vybavovat...Přes internet to zvládnu, takže toto je pro mě startovní bod, jak se trochu osmělit. Kdybych měla jinou povahu, tak chci jedině seznámení naživo, jako vy ze "staré školy" ;)
 

Sindri

Guest
Žádný způsob hledání partnera se nedá považovat za špatný, pokud to svůj účel splní a člověk si najde k sobě druhého, s nímž je šťasten. :) Osobně se mi i tento tebou popisovaný styl nezdá ani tak špatný. Myslím, že je méně prostoru pro chyby a zklamání.

No, aby se nám Eth nezlobil, že jsme mu rozjeli takovou debatku v jeho představení, i když ji vyvolal. :D
 

Ethariel

Guest
Mě to nevadí, právě naopak. Jsem rád, že dokážu podnítit takovouhle diskuzi :)
 

DeletedUser180

Guest
Nikdy jsem nebyl tak odvážný abych si našel holku na internetu, ale přece jen jsem to jednou tak spíše ze zvědavosti zkusil.
Po pár neúspěšných konverzacích jsem našel zvláštní osobu tajemnou jak hrad v karpatech. Bavily jsme se o všem možném i nemožném, posílaly si takové ty úsměvné vzkazy a celkem to bylo dost zajímavé povídání. Ona se sejít chtěla, já ne. Nikdy jsem odvahu nenašel.
A náš intervztah trvá v podstatě dodnes (už 7 let) a partnerka o tom ví.

Svoji partnerku - červánek mého života a sílu která mi dává hodně energie do života - jsem potkal v mateřské školce.
Zvláštní je to, že tam ani jeden z nás nebyl z dítětem. Já tam byl jako podpora pořadatelů a ona tam přivezla svoji kamarádku achvilku se zdržela.
Jsme spolu 6 let.
Z moji dcerou si rozumí a dcera si rozumí s ní. Kujou proti mě pikle už obě dvě.
 

Ethariel

Guest
Tak jsem konečně, po dvou týdnech, dostal z práce dřív, než v půl šesté. Máme hodně zakázek a vedoucí nás presují. Dokonce i majitelé firmy, chodí dolu do haly a neustále se vyptávají, kdy už to bude. Čím nás paradoxně rozptylují a odvádějí naši pozornost od právě rozdělané práce :D
Jo po těch letech na internetu a MMO hrách jsem si vypěstoval jistý způsob komunikace, založené na rychlém měnění témat, chytání za slovíčka a vtipných vsuvek. Takhle jsem poznal i jedno úžasné stvoření.
Jmenovala se Grandover. Samozřejmě to byla přezdívka v jedné hře :) Poprvé jsme se "potkali" ve hře na místě kam chodilo pro zkušenosti hodně hráčů a kde tak vznikalo i hodně sporů. Já, jakožto kouzelník, jsem měl výhodu štítu a silných kouzel. Ona jako bojovnice zase vysokých životů a obrany. Jelikož byla v té době silnější, tak jsem ji ukecal na partu a z povzdálí kouzlil jako podpora. Tehdy jsme se si do noty ještě nepadli, ale první semínko bylo zaseto :) Od té doby jsme se potkávali v různých lokacích a prohodili pár bezvýznamných vět typu "Jak to jde?" a "Spadlo ti z monster něco hezkého?". Já byl tehdy v jedné malé guildě (Společenství) a aktivita uvízla na mrtvém bodě. Jeden kamarád mi nabídl místo v guildě z top 10. No kdo by to nebral :) Měl jsem se sejít s vůdcem. A co čert nechtěl, vůdcem té guildy byla právě Grandover. Od přijetí jsme začali čile komunikovat přes chat, dohazovat si fleky, věci a v neposlední řade, rozebírat naše životy. Počas následujících měsíců, se náš vztah začal rozvíjet z člena a vůdce na přátele, pak blízké přátele a nakonec... něco víc :) Vyměnili jsme si kontakty na skype i facebook, později i čísla a naše vzájemná komunikace začínala být čím dál, tím osobnější. Já jsem si ale pořád nechtěl připustit, že bych měl až takové štěstí, že by o mě ta osůbka mohla projevit zájem. Ledy prolomila až její zpráva na facebooku, kde mi dopodrobna (že to i chlap jako já pochopil :) ), napsala co ke mě cítí. A tam jsem zase já, udělal jednu z největších chyb svého života. Sice jsem ji odpověděl kladně, ale začal jsem přemýšlet. Co bych ji mohl nabídnout? Tehdy jsem na tom byl finančně nejistě a ona byla zadaná. I když mi psala, že z jejího vztahu už dávno vyprchala láska, pořád mi to vrtalo v hlavě. Nakonec jsem se zachoval jako zbabělec :( Napsal ji, že jí to nemůžu udělat. Že bych si vyčítal, kdyby kvůli mě opustila někoho jiného a že bych ji nebyl schopen zabezpečit tak, jako její stávající přítel. A odmlčel se. Přestal chodit do hry a pár měsíců ani nenapsal. Když jsem se vrátil, tak náš vztah byl už zase čistě formální.
V době když jsem potkal Grandover, se mi povedlo navázat kontakt i s jednou další milou osůbkou z její guildy. Jmenovala se Elianor a byla to čilá elfská (ano Elfská:) ) lukostřelkyně. Taky jsem ji potkával na flecích a vždy mi kouzly zvýšila útok a obranu. Prohodili jsme pár vět a já pokračoval dál. Časem se z nás vyvinuli přátelé a já poznal i jejího manžela a tři sourozence. Všichni hráli tu samou hru a chodili jako skupinka :D Jednoho dne, pár týdnů před Vánoci, jsem jim navrhl, že by jsme se mohl sejít i osobně. Nejdříve se jim to moc nezdálo. Přeci jen jsem byl vlastně cizí a i když jsme si hodně psali, tak si nebyli jistí, jestli mi můžou věřit. Vybrali jsme si tedy neutrální místo, Smíchovské nádraží. Vešel jsem do budovy a porozhlédl se. Všiml jsem si štíhlého třicátníka, jak kouká na výlohu prodejny fotoaparátů. Jelikož měla přijít i manželka a on tam byl sám, tak jsem to chtěl vzdát, ale najednou z té prodejny vyšla dlouhovlasá usměvavá holka, a já jaksi věděl, že to je Elianor :) Sedli jsme si do Restaurace Oáza v hale nádraží na kafe a poprvé si z očí do očí pokecali :) Byl jsem nervózní, protože mi hodně záleželo na tom, se jim zalíbit. Dopadlo to skvěle a já tak získal dva skvělé přátele a později, když jsem k nim chodíval na návštěvy, tak i pár dalších skvělých lidí z řad jejich sousedů a rodiny. Někdy v té době začali mé finanční problémy a taky můj "rozchod" s Grandover. Elianor mě seznámila s její kamarádkou, která u nich bydlela. A dala nás dohromady. Byli to dva strašné měsíce :( Ta holčina mě už po dvou týdnech začala podvádět a nakonec se rozhádala i s Elianor a Tanyarem (její manžel :) ). To už jsem byl zoufalý, protože jsem ztratil i práci a hrozilo mi vystěhování z domu. Skusil jsem teda poslední možnost a zeptal se Tanyara, jestli bych u nich nemohl chvilku bydlet a zkusit si najít práci v okolí. A ten člověk, i když mě znal jen pár měsíců, mě přijal a díky němu a jeho rodině, jsem se znova postavil na nohy. Nikdy mu nebudu schopen dost poděkovat za to, co pro mě udělal.

To by byli asi největší příklady z mých pokusů o setkání s lidmi z internetu. Nevím, jak na ně budete reagovat, ale snažil jsem se nic neskrývat a být k Vám upřimný. Člověk za život potká přehršel lidí a každý, i když si to někdy nepřipouštíme, na nás zanechá svůj otisk. Nejradši bych jim všem poděkoval za to, jaký jsem dnes.
 

Sindri

Guest
Nic si nezoufej ohledně té zbabělosti. Snad tě tím pojmem nějak neurazím, určitě víš, jak to myslím, ale v tomto jsem osobně ještě větší tragéd.
Jsou to necelé 4 roky, co jsem se zabouchl do jednoho děvčete. 2 roky z té doby jsme se denně vídávali několik hodin ve škole, i tak jsem se nikdy neodvážil. Ani něco přímo naznačit, abych zjistil +-, že nemám šance, ani se dostat aspoň do „friend-zone“. Vím, že kdybych dosáhl aspoň toho, tak by mi to nestačilo, ale teď co bych dal aspoň za to. Po celé ty skoro 4 roky na ni myslím bez nadsázky, doslova každý den. Nikomu bych to nepřál. No, už je ta holka pryč.

I kdyby se nějak stalo, že mi ji osud znovu vmete do života, tak bych ji nakonec podobně jako ty možná ani sobecky neukořistil, i kdyby měla zájem, a s povzdechem, že nemám možnosti snést modré z nebe ji poslal do pryč. Ale nevím. Slzy mi do očí vhání už jen to, co jsem psal v odstavci výše, o tomto raději moc uvažovat nebudu.

Milujeme občas tak moc, až nic nechceme zkazit.
 

Lukula

Velmistr písma
Moc zajímavý příběh. Já, jak už jsem řekl,jsem nikdy nevyhledával setkání naživo se svými spoluhráči na internetu, ikdyž jak se říká, nikdy není pozdě a vyzkoušet se má maximum. (Záměrně nepíšu "všechno").
Z tvého příběhu je také patrné několik věcí. Cesty boží jsou nevyzpytatelné a vše se děje z nějakého důvodu. Mnohokrát jsem se přistihnul u toho, že vzpomínám a přemýšlím, proč jsem tenkrát poznal tuto dívku a naopak k té, která mě zajímala víc se žádná cesta nenašla. Nebo proč jsem musel dotyčnou osobu poznat za tak složitých podmínek, proč jsem musel projít tímto zaměstnáním a proč třeba nejsem závodníkem formule 1 nebo kosmonautem, jak jsem si, když jsem byl malý, vysnil.
Jedno je jisté. Vše, co člověk prožije, koho člověk potká v životě, jaké přitom pociťuje emoce - to vše každého z nás formuje v to, čím jsme dnes.
A proto vždy říkám, že nelituju ničeho ve svém životě. Ani těch špatných věcí, protože díky tomu jsem takový jaký jsem a také kde jsem a s kým jsem.
Nikdy jsem ale nechtěl vědět, co mě v budoucnu čeká. Zkazilo by mi to všechna překvapení.... ;)
 

DeletedUser76

Guest
Ethariel, Sindri, četla jsem Vaše příspěvky, záměrně píši velké V, protože zkrátka a dobře jste zde poodhalili část své dušičky. (toho si vážím)
Nastínit zde pohled muže ,který je odlišný zcela od pohledu ženy a zcela odlišný od mého pohledu je zajímavé velice.
Já přemýšlím srdcem a jsem spontánní ,takže do lásky jdu po hlavě se vším všudy a nejen do lásky,zkrátka život žiji pokud možno naplno.
Samozřejmě, že občas je to velký průser , ale nedovedu si představit žít jinak. Neříkám ,že je to správně ,ale občas právě to přemýšlení , ten rozum nám bere křídla ;).
 

Deleted User - 42211

Guest
Páni, to bylo úžasný přiznání! Klobouk dolů za upřímnost všech. A musím říct, že mě mrzí, že jsem takového kluka, jako je Ethariel a Sindri, nepoznala dříve. Je to až neuvěřitelné, že dokážete se vzdát svého "štěstí" jen proto, že byste jí nemohli dát vše. To je strašně krásný a pro mě něco neuvěřitelného. Já jsem podobný typ, pro své milé bych bez váhání položila život, ale ještě jsem se nesetkala s nikým, kdo by pro mě udělal to samé. Proto jsem z toho, co jste tu sdělili tak zaražená, ale velice příjemně! Takoví by měli být všichni!
 

Ethariel

Guest
Inu, žijeme v době emancipace a to nejen žen :) Muži dávají větší důraz na emoce a jejich projevování a taky používají mozek i na jiné než na spánek, práci, jídlo a ... množení :p Nicméně Vám děkuji za projevenou účast :) Vážím si toho.
regular96 ono nás je hodně ale jsme někdy tak nesmělý, že nás není vidět. Jsme ty malé postavičky co postávají opodál a sní :)
woody69 jsi živel :D Jak oheň a voda. Nespoutaná a živá :) Z lidí jako jsi ty se mi rozlévá úsměv na tváři :)
Lukula vážím si tvé empatie a pohledu na věc :)
Sindri pojď na mojí hruď bratře v zbroji :D
 
Nahoru