• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

baumax

Učedník
@Lovec Krys:
ne vyjde to za přepokladu že v DS dostane 2 artefakty a dá všechny úkoly
Z celkového počtu bonbonů jsem odebral NL a sběr tz počet bonbonů je 5592 potom předpokládám, že mu furt chodí nejdražší kombinace truhel (32,33,119 (ta je za 4 oproti elvengems)) tz 5592/(119/4) = 189.55 vlajek takže těch potřebnejch 5 artefaktů dá

Ale je tam ten přepoklad hrát denně a dát ty úkoly - P.S.Kdtak mi někdo zkontrolujte tu truhlu 119 že dává 4 vlajky

@GorGlin to je divný já dostal
 

Ryny

Pokročilý žák
K eventu musím napsat, že jsem měl tentokrát vážně štěstí. 1.700 bonbónů se mi vrátilo (k tomu jsem se nikdy ani nepřiblížil). Výsledkem je, že už mám splněno a všechno další je nad plán. Bez těch "bonusových" bonbónů nevím, nevím, jestli bych to bez DS vyhnal na max.
 

prchlik

Znalec fóra
@baumax teoreticky ano, prakticky ne. Pravděpodobnost, že by to vyšlo bez přídavných bonbónů, bude podobná jako že naši hokejisti dají zase zlato na MS. :)

Dřívější eventy jsem měl propočítané, takže vím jaký je průměr. Poslední dvě akce jsem již nepočítal, ale u této je nejlepší poměr 23 bonbónů na vlaječku, což dříve bývalo tuším 19 a to je rozdíl jako hrom.
 

machitka

Pokročilý žák
Tak jsem měla asi velké štěstí, sáně na 10 už mám dva dny a ještě bude minimálně druhá deska..a bonbóny z truhly mi padly přesně jednou a to celých 100ks. :)) jinak celkově event prima, jen se mi tentokrát nelíbily skoro žádný budovy..ale pár na manu jsem jich postavila a sáně jsou fajn :)
 

Lovec Krys

Legenda
@baumax Já zapomněl započítat ty 2 artefakty z úkolového okna. Teď je otázka, zda prostý součet měny za úkoly při nejhorší kombinaci beden stačí na alespoň 8 artefaktů nebo ne.
 

baumax

Učedník
@Lovec Krys 2 úkoly a 2DS + 5 stačí - nepotřebuješ 10 artefaktů,ale 9 (začínáš na lvl1) a jde to viz:
Z celkového počtu bonbonů jsem odebral NL a sběr tz počet bonbonů je 5592 potom předpokládám, že mu furt chodí nejdražší kombinace truhel (32,33,119 (ta je za 4 oproti elvengems)) tz 5592/(119/4) = 189.55 vlajek takže těch potřebnejch 5 artefaktů dá
Nikdy nemůžou padnout tři stejné truhly, takže to vyjde
 

prchlik

Znalec fóra
@machitka jen 100ks a máš komplet, tak to klobouk dolů.
Ve velkém městě jsem dostal 2x 500 a jsem před druhou desku.
V malém městě jsem dostal 3x 200 plus 100 a na poslední artefakt mi chybí 20 vlaječek, takže snad to dám.
V obou městech jsem se snažil brát optimální poměr sladkost/vlaječky z nabídnutých beden.
 

baumax

Učedník
@Lovec Krys právě že trefil všechny ne karma se někde vyrovnává
Ale přijde mi to celkem dobře nastavený, že ikdyž je RNG proti hráči tak to jde dát na max
 

Reyahana

Učedník
Souhlasím s @baumax ... od doby, co jsem začala řešit výhodnost - co nejvíc vlajek za nejméně bonbónů a nehledět na to, co bych v truhlách chtěla, tak to začalo jít dobře .... na obou světech už mám všechny artefakty a budovu na maximu, další saně navíc a teď už jsem v polovině k dalšímu (už zbytečnému) artefaktu. Je pravda, že se usmálo i štěstí a padly mi bonbóny navíc. :) Tahle eventová budova se mi líbí. Za mne povedené :)
 

baumax

Učedník
@Reyahana jo nejlepší taktika jet to na co nejvíc truhel (případně občas si drobně vybírat když je truhla například za 29 lepší než za 27, ale ne furt :D - u mě to bylo tak cca 3-5krát z 200+ truhel). Jenom ta budova je taková zvláštní - bonusová T1 mi nepřijde supr i T1+1 by bylo lepší
 

Reyahana

Učedník
Myslím, že je to dost zohledněno pro menší hráče, až do lesních elfů totiž neustále bojují s nedostatkem surovin především T1 (a ta vlastní bonusovka je asi nejlepší, neovlivní to trh, ten hráč bude stále potřebovat výměnu na trhu od ostatních :) ) ... a od lesních elfů zase v budově ocení manu a VB si snad chválí každý, i když jsou to jen 3 prastaré, což je pořád lepší než drátem do oka. :D

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru