• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

Trumpetka

Znalec fóra
Mnozí kritici novinek posledních eventů zajásají a jejich dnem D se stane den 16 ;) (pokud to bude dle informací od iDavis z Bety).
Klasické VB by byly ještě lepší. Ale což..
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
@Trumpetka Myslíš Prastará vědomost 10 mezi denními odměnami? To nikoho nevytrhne, u minulých eventů byla mezi denníma taky. Můžeme ještě pamatovat, že v dřívějších dobách tam bývala PV 30. Desítka tedy není nijaká sláva, pro mnohé v posledních kapitolách akorát jediný důvod, proč event kompletně neignorovat.
 

GorGlin

Veterán
Hlavní odměna dává VBčka, tedy já jí chci a už na ní mám parcelu.
Co se týče denních odměn žádná vášeň, takže taky půjdu po VBčkách.
 

Mescal

Znalec fóra
@GorGlin Pokud jsem dobře poslouchal a i četl, tak Trvalkové saně nedávají po rozvinutí na 10. úroveň 3x VB, ale 3x prastarou vědomost.
 

karhol

Znalec fóra
Já tedy nevím, ale hnát se po hlavní denní odměně 10VB mi nepřijde moc vhodné, když v bednách je mezi "obyčejnými" odměnami 20VB a 30VB (2x15). Na druhou stranu těžko hledat nějakou kloudnou denní odměnu, takže budu točit vždy když nebude jako odměna absolutní nesmysl. Dnes už ani nemá smysl točit největší odměnu kvůli úlomkům jako dřív.. Od doby co je věž jich mám 3pr....
Zlatej karneval z loňska.. To byly ještě zajímavé odměny..

Jinak kolik co je a kolik dává bedna se vzácným, živoucím zbožím, nebo bedna orků? Nepamatuju že by něco takového už bylo..
 

Ludi

Veterán
Na betě jsem to původně ani hrát nechtěla, ale úkoly jsou tentokrát udělané tak, že se plní tak nějak přirozeně, jak jde normální hra.
 

baumax

Učedník
@Mescal
no a každá truhla má ještě šanci na denní odměnu, proto kdy jdeš po VB tak je nejlepší jet ten den kdy jou VB i denní. Jinak souhlas odměny nic extra.
@GorGlin
jj to je jedinej důvod proč tu budovu zvažuju, ale zatím nevím
 

Hexik

Znalec fóra
10 vb zadny zarak na strane druhe nez clovek projde event mel by budov kolik se mu nikdy nevejde takze stejne ikdyz je to jen 10 lepsi nez naka zbytecna budova na sklad a i super hlavni budova sanky 3divove vb tak doufam ze to hodim na 10 - vb neni nikdy dost ...
 
Nahoru