• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

GorGlin

Veterán
stačilo nakouzlut a dělal jsem dva úkoly na jednu sklizeň
jde to když se připravíš
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
pro mě není kam spěchat, VBčka budou až 16. den.
Ale nechci se zaseknout na požadavku na relikvie a tak bych rád zítra byl na denním úkolu.
 

aikomi

Mistr slova
Nečekala jsem, že tyto úkoly z události budou v pohodě. Relikvie se daly snadno získat z turnaje. Nástroje též na pohodu a vzhledem k tomu, že mám dostatek manufaktur, tak získání zboží bylo jednoduché.
Píšu to z pozice hráče na konci výzkumu.
Skončila jsem u posledního 56.úkolu, teď budu dostávat 1 úkol denně. Takže jsem nad míru spokojená.
Pak už jen získat nějaké odměny z události. ;)
 
ja jsem nedelal zadnou pripravu, ani si nestuduju, jak jdou ukoly po rade (jen obezretne sklizim beznou produkci) a taky uz jsem nekde za polovinou. prijemne :)
 

Hexik

Znalec fóra
ty jo samej rychlik tady ja to mam kolem 45 ukolu 2x ale jo ukoly docela jdou jsou to mensi polozky aby se dalo vic splnit najednou jen nevim jak stihnu sane na 10 na bete to mam docela na hrane 8 praporku a uz me ceka jen jeden ukol a zrovna rozdil mezi 9 a 10 jsou 3 vb na divy to by me docela mrzelo
moc pekna je trebas ta vrbicka ale ta produkce uz nic moc ale urcite nakou budovecku si tam najdu ted jsem bourala co se dalo
 

Jirinazel

Znalec fóra
Základní řadu mám už několik dní, denní odměny mi tentokrát nepadají a nechci si vyházet všechno najednou. Saně na 10 taky nebudou, ale protože se nehoním za VB, budou se mi líbit i na 8-9lvl, pokud je ještě někam nacpu. S relikviemi se snad trochu usadili, jenom ta výroba zboží by mohla požadovat trochu menší ohromné množství. Může to být tím, že jsem na začátku nové kapitoly. Nato, že jsem nechtěla hrát vůbec, dost dobrý.
Ta vrbička je ohavná, přesto 5K many na tak malý prostor mě docela láká.
 

Trumpetka

Znalec fóra
první točení až dnes a v inventáři dvě základny a 10 artefaktů, přitom 6 dní do konce... taková pohoda u eventu se mi líbí
 

Lovec Krys

Legenda
@Trumpetka Je to o štěstí (hlavně o tom, kolik dostaneš ev. měny z beden - někdo 1000+, smolař 0) a taky o tom, kolik dokážeš vysbírat kolem vesnice (zejména proto, že je to zastropované na 6 objektů, takže kdo spí déle než 6h a/nebo pracuje bez přístupu k internetu déle než 6h, tak bude mít ztráty).
Někdo jiný může kvůli tomu skončit s 5-6 artefakty a ani DS mu nepomůže.
 
srovnání 3 lidí.
Já 9 artefaktů udělám, druhou desku možná.
Druhý člověk už teď druhou desku má i další artefakt. 500 bonbonku mu padl už nejméně 5x
Třetí člověk se bude muset ještě otáčet, aby poslední artefakt dodělal

jak nepadají bonboše zpátky, tak dělej co dělej, ale nevychází to
 

prchlik

Znalec fóra
V tomto eventu jsou zvednuty nároky v počtu bonbónů na jednu vlaječku. Bez extra bonbónů nejde získat 9 artefaktů.
 

baumax

Učedník
@Emhyr var Emreis II : jj je potřeba mít trochu štěstí, ale s následným DS by to mělo vyjít všem

@prchlik jo je třeba mít trohu štěstí, ale dá se u jít naproti tz brát nejefektivnější truhly, vyzvednout si newsletter.
Můj teoretickej výpočet při využití nejefektivnějších truhel vychází na 242 vlajek (beru sběr na 15 denně a průměr nejlepších truhel 25,46,71,139) - , takže je potřeba někde získat cca 500 bonbonů anebo mít kliku na optimální truhly

bonbony
100+50 - NL + start
4442 - úkoly
1100 - denní oděna (22*50)
330 - sběr (22*15)
6022 - CELKEM

průměr všech truhel:
27.77407

průměr preferovaných truhel (25,46,71,139):
24.86667

Počet vlajek: 6022/24,8667 = 242,12

Počet vlajek při 23 truhle: 6022/23 = 261,82

Takže to hypoteticky jde, ale je to hrozně těsný :D a musíš mít štěstí na truhly (průměr nejlepších truhel použit jako nejlepší zástupce pro jednoduchý výpočet při použití optimalizace na hl. odměnu samozřejmě testování pomocí Monte Carlo metody by dalo lepší výsledky, ale pro orientační výpočet mi přijde dostatečný průměr)
 
Nahoru