• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elementálové

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

GorGlin

Veterán
lidí co jsou na tom jako ty je víc
na wiki je přirovnáno k standartnímu zboží, bonus na výrobu jako u standardního zboží, u obchodníka jako standardní
jen zapoměli dodat, že to jako je dost velké
Horské sídlo se nepočítá, u obchodníka není možná směna za mince a zásoby
A když pojedeš paltinu v ocelárnách, budeš jí měnit v hrozně nevýhodném poměru a přijdeš o veškerý sémě
já bych ti poradil počkat na dřevěný turnaj, mezitím přestav město abys nepotřebovat kouzla co ti je žerou a dvě dřevárny ti snad postačí
 

Silversnake

Mistr slova
Tak jak jste na tom se živoucí výrobou? Prý je nedostatek Platiny, takže myslíte, že mám postavit 3 ocelárny? Plánoval jsem jen 2. Jak jste na Vy ostatní? Stavíte 2 nebo 3 budovy? Díky za odpovědi.

No a kdyby se dalo obchodovat i s relikviemi, tak by to bylo cool

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

BiggJOEcz

Mistr slova
Tak jak jste na tom se živoucí výrobou? Prý je nedostatek Platiny, takže myslíte, že mám postavit 3 ocelárny? Plánoval jsem jen 2. Jak jste na Vy ostatní? Stavíte 2 nebo 3 budovy? Díky za odpovědi.

No a kdyby se dalo obchodovat i s relikviemi, tak by to bylo cool

Příspěvky sloučeny. Embla
Ahoj, problém s Platinou je veliký. Jen s tím množstvím T4 bonusových budov bych byl opatrný, neb nejvíc limitující položka u Elementálů jsou Božská semínka, kde je minimální možnost si je opatřit. A to se pak bude odvíjet od Tvého stylu hry v té kapitole. Pokud pojedeš počet budov dle "manuálu", kdy budeš mít 3+3+5+4 Forem a budeš preferovat 3h výroby artefaktů a 6h výroby esencí, pak ty Tvé tři bonusové T4 neuživíš. Na plynulost je akorát mít 2xT4. Problém začne, jakmile začneš vylepšovat budovy Forem, čímž se Ti navýší spotřeba božských semínek. A tam už budeš pendlovat mezi 3h výrobou a 12h výrobou, nebo prostě omezíš výrobu u tebe platiny. Takže max mít 2x T4 je můj názor

Ještě doplním, že pokud aktuálně pojedeš výrobu Platiny ve velkém na úkor Forem života , tak si jich postav klidně 4-5 . Já mám aktuálně z tržnice cca 3.350 Božských semínek za 3h. Jedna 3h výroba platiny Tě přijde na 1.290 b.semínek. Tak si zvaž, co je u Tebe priorita ;)
 

LuciskaCh

Mistr slova
asi se dívali na svět Arendyll.

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

miriam1970

Znalec fóra
Ahoj, problém s Platinou je veliký. Jen s tím množstvím T4 bonusových budov bych byl opatrný, neb nejvíc limitující položka u Elementálů jsou Božská semínka, kde je minimální možnost si je opatřit. A to se pak bude odvíjet od Tvého stylu hry v té kapitole. Pokud pojedeš počet budov dle "manuálu", kdy budeš mít 3+3+5+4 Forem a budeš preferovat 3h výroby artefaktů a 6h výroby esencí, pak ty Tvé tři bonusové T4 neuživíš. Na plynulost je akorát mít 2xT4. Problém začne, jakmile začneš vylepšovat budovy Forem, čímž se Ti navýší spotřeba božských semínek. A tam už budeš pendlovat mezi 3h výrobou a 12h výrobou, nebo prostě omezíš výrobu u tebe platiny. Takže max mít 2x T4 je můj názor

Ještě doplním, že pokud aktuálně pojedeš výrobu Platiny ve velkém na úkor Forem života , tak si jich postav klidně 4-5 . Já mám aktuálně z tržnice cca 3.350 Božských semínek za 3h. Jedna 3h výroba platiny Tě přijde na 1.290 b.semínek. Tak si zvaž, co je u Tebe priorita ;)[

Semínka jsou velký,ale velký problém a hlavně to místo......

// Sloučení příspěvků, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2742

Guest
Kde se dají najít relíkvie na vylepšenou výrobu nových materiálů , sice tam ještě nejsem ,ale zajímá mě to .
 

Prealiena

Velmistr písma
@Ricollo Relikvie jsou stejné, jako pro základní zboží, akorát Tvá zvýšená výroba živoucího zboží bude jiná než základního zboží.
Měsíční kámen používá relikvie mramoru, Platina relikvie oceli a Pryskyřice relikvie prken.
 

Lovec Krys

Legenda
@Ricollo , @Prealiena A hlavně jsou to ty samé relikvie, které se používají na výrobu kouzel. Proto např. já po oznámení živoucího zboží přestal vyrábět kouzla a jedu jen na kouzlech z turnaje, abych, až se prokoušu k elementálům měl co nejvyšší bonus.
 

Lovec Krys

Legenda
@Prealiena Tak před tím, než oznámili elementály, jsem ty nebonusové relikvie k ničemu jinému nepotřeboval, tak jsem vyráběl kouzla nepřetržitě. Jakmile změnu oznámili, tak mi bylo jasné, že je budu potřebovat a tak jsem kouzla přestal vyrábět. Dokud jich nebudu mít dost na maximální bonus, tak jich vyrobím jen pár na eventové úkoly. Kouzla, která získávám z turnaje mi aktuálně stačí.
 

Prealiena

Velmistr písma
@Lovec Krys Tak já se zatím obejdu bez kouzel, tak je mimo eventy vůbec nevyrábím a hromadí se mi z turnajů. :)
Jinak mám cíl dotáhnout všechny relikvie nad 500 (max bonus).
Pak jsem krytá na veškeré možné budoucí zvýšené zboží a přebytek budu házet do divů.
A kdyby někdy navýšili maximální bonus na výrobu, tak z toho taky nebudu jančit a prostě pojedu v turnajích dál. :)
Mě stejně ty turnaje baví.
 

Moni Arda

Znalec fóra
@Vymazlena Blondynka Reagovala jsem na tvůj druhý komentář, který jsi v této diskuzi zveřejnila po 23. 2. 2018 (a který jsi smazala), ve kterém jsi ne zcela klidně reagovala na můj první komentář. Chtěla jsem tedy jen uzavřít diskuzi - viz citace mého komentáře ve tvém třetím příspěvku z dnešního dne. Nemaž tedy svoje komentáře a nevytrhávej tak odpovědi na ně z kontextu a hlavně tu přestaň dělat naprosto zbytečné vlny.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
@Vymazlena Blondynka realita je taková, že tu prudí někdo jiný než @Moni Arda. I negativní komentáře jsou součástí fora, ale nikdo nikoho nemusí urážet nebo se vyjadřovat stylem, jakým tu píšeš. Každý má svůj názor a vše jde napsat v rámci slušnosti a hláška "az budes mit co rict mluv a do te doby ..." je brána, jen jako zbytečný útok z tvé strany.
 
Nahoru