• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elementálové

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

Lovec Krys

Legenda
Jo, z turnajů je relikvií hodně (samozřejmě musíte nahrávat víc než pár stovek bodů).
Vy ještě řešíte úkolové řady spřátelených ras? Já je už delší dobu plním jen do té doby, než mi dají úkol na něco, co nechci dělat (teď u čarodějů např. ten na další vytváření surovin na vylepšování fakult, které už mám delší dobu na maximum). Tak na to kašlu a na začátku další kapitoly ten zbytek úkolů prostě odklepnu - přeci nebudu dělat naprosto nesmyslné věci, za které stejně dostanu naprosto směšné odměny.
 

iDavis

Legenda
Taktiež som v čarodejníkoch a s úlohami som skončil. Úloha na výrobu tých troch zboží na vylepšovanie fakult mi prišla niekoľko dní po tom, čo som vylepšil poslednú fakultu na lvl 4, takže nemá cenu strácať manu a čas. Až prídem do hobitov, úlohy preskočím a budem to tak určite robiť aj v ďalších kapitolách.
 

DeletedUser3281

Guest
Pokud mám splnit úkol, měl 5 dílen na levelu 20 a já jsem z blbost vyměnil jednu ze svých 5 dílen za kouzelnou na 12 levelu, počítá se to nebo prostě budu muset ve městě držet 6 dílen i když je nepotřebuji, případně budu odkázaný už na vždy na odklikávání v nové rase? Já abych věděl? Napadá mě, že ta kouzelná by se teoreticky mohla počítat nějak jinak, přeci jen odpovídá levelu 29 normální...
 

Lovec Krys

Legenda
@ExplorerFfff Já bych řekl, že se počítat nebude. Pokud nepotřebuješ, tak zbytečně dílny navíc nedrž a na úkoly se prostě vykašli.

Jinak k elementálům a prošlému zboží se úspěšně blížím - snad příští měsíc bych měl přejít.
 

DeletedUser3281

Guest
Nepotřebuji, sice mám větší ztráty, než příjmy, ale stačí okouzlit jednou za týden a je to doma. S věžmi prosperity mám prakticky 7 dílen. No uvidím, když-tak to oklikám v další etapě.
 

DeletedUser5695

Guest
Staré téma, ale pro mě poměrně nové. Chtěla bych pochválit grafiku, portál, hlavně pak levl 3 se mě moc líbí, stejně jako forma vody a vzduchu nebo třeba kavárna. Moc nerozumím tomu, proč obytky a dílny pokračují další ve stejném vzorci jako u draků a půlčíků, který s rasou prostě nemá vůbec nic společného, velká škoda. Závěrem, pro mě Elementálové supr rasa a děkuju za ni.
 

DeletedUser2988

Guest
u draků byly obytky a dílny v designu rasy, od pulciku je to vse na jedno brdo... to. je celkem skoda no
 

aikomi

Mistr slova
Nikde jsem zatím nenašla, jak a kolik čeho má být těch nových budov postavených kolem portálu a jakým způsobem to nejideálněji propojit... Víte někdo více? :)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@aikomi Výrobní budovy napojuješ na kanály, takže jsi limitován jak se ti podaří ty průplavy napojit na sebe a jak je protáhneš městem. Pokud si to dobře pamatuji, tak dvě malé vyrábí podobně jako jedna velké výrobna -> 4 elementy -> větší elementy 1ks, menší elementy 2ks, tímto poměrem budeš mít vyváženou výrobu.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
3x vzduch 3x oheň 4x voda 5x země :) tolik chcou povinné úkoly a přesně tolik stačí na pohodlný postup kapitolou. kanálů co nejvíc co nejdřív, ať moc nestojíš na šutrech, které jsou potřeba pro vylepšení potrálu.

a jde to postavit i hezky do obdélníku :) (kanálů +1 oproti požadavku z úkolu).



elems.png
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@ElfNostradamus uhodil hřebíček na hlavičku @aikomi tak se mrkni to do konverzace na elvenary, postoval jsem tam základní schéma rozmístění + prováznání budov, tak jak to chápu z video reportáže, která je součástí novinek
 

aikomi

Mistr slova
Omlouvám se, jsem slepá a koukám,že jsem to napsala jinam,než jsem měla :D Elvenarové a Elementálové jsou si tak podobní,že jsem si toho nevšimla ;)
 

DeletedUser2715

Guest
Dobrý večer.Je tu někdo,kdo se dostal na Elemntály,teď nově? Vůbec nechápu,kde co vzít.Portál jsem už postavila,ale v úkolech mám vlastnit 4 kanály.Koukala jsem do osadníků a jediné co tam je,ale ještě samozřejmě uzamčené,kanál jih a sever.Teď dělám pomalu ve výzkumu Průplavy a vůbec nevím,zda-li tímhle odemknu ty kanály.Poradí někdo? :D Doufám,že jsem to co potřebuju vědět,napsala alespoň trochu srozumitelně. Děkuji za ochotu,pomoci bezmocnému skřetu :)
 

DeletedUser2715

Guest
Ježíš,děkuji.No taky mě to mohlo napadnout. :)) Děkuji moc.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

voyager-1

Velmistr písma
ještě malej tip: až tam budeš vyrábět ty minerály nebo co to tam bylo, kanály se nemusejí dotýkat portálu a můžeš je položit kamkoliv. Propojení s portálem se vyžaduje až když budeš mít postavený osadnický budovy.
 

Lovec Krys

Legenda
Hráči, kteří jedou Elementály po druhé ... n-té také obvykle nejprve zkoumají kanály a postaví je ještě dříve než portál. Tím se to o něco urychlí.
 

DeletedUser6138

Guest
:D moje rozložení budov.
 

Přílohy

  • IMG_20200119_143652.jpg
    IMG_20200119_143652.jpg
    375,4 KB · Zobrazení: 151
Nahoru