• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elementálové

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser4336

Guest
LuciskaCh >> Je to tak, taky to u nás blbne, doufám že s tím už brzy někdo něco udělá, lidi jsou z toho otrávení.
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

V posledním čase se objevují závažnější chyby než chat. Je ale zajímavé že co se týká organizace některých společenství tak v soutěžích funguje ale pak stačí sekání chatu a už je velký problém ... no zrušit chat tak společenství kolabující :D:D:D

Ale i přes to tak jak se řešilo zobrazování času u průzkumníka v provinciích tak i zde je možná improvizace která splní tu samou funkci. Jde jen o lenost a zvyk že místo aby se mi zobrazilo upozornění v chatu ukáže se úplně stejně upozornění v poště a jak chat stačí jen rozkliknout tak i u pošty stačí jedno kliknutí. Ano je sice z hlediska lenosti klikat jedna nevýhoda že musíme klikat na sdílenou komunikaci v rámci společenství ... :D:D:D
 

DeletedUser4336

Guest
Nightwish89 >> Vůbec jsem nepochopil co ses sem snažil napsat. Pokud komunikace ve společenství funguje přes chat, tak je blbnoucí chat problém, korespondence nebo hromadná korespondence slouží podle mě k něčemu jinému, a bez komunikace funguje leda motivace. Závažnější chyby mě budou zajímat, až na ně narazím. Průzkumníka do chatu nepotřebuju.
 

DeletedUser3071

Guest
@LuciskaCh

Informaci o nefungujícím chatu jsem v oznámení o chybách nenašel a zde ji čtu poprvé proto je dobré nejprve chybu nahlásit a až pak si stěžovat, že se s tím nic nedělá ;), pokud jste tak učinili přes herní podporu tak se omlouvám.

@Nightwish89

Tvůj příspěvek byl naprosto zbytečný a dalo by se říct i na hraně pravidel a není to poprvé. Zamysle se prosím nad tím co píšeš... A k těm závažným chybám - nahlášena je pouze jedna max. dvě zbylé jsou spíše kosmetické takže prosím nešiř fámy
 

DeletedUser4646

Guest
Pauleo - No já akorát bych upravil ten počet kliknutí protože u pošty musíš rozkliknout konverzaci.

Chat - při odeslání se objeví všem oznámení, číst to budou všichni a všichni můžou reágovat.

pošta - při zaškrtnutí určené jen pro společenství se zpráva také objeví upozornění všem, taky ho můžou číst všichni a i reágovat. plus konverzace se nesmaže automaticky po nějakém intervalu.

Fungovat a komunikovat se dá i bez chatu přes variantu pošty ;) U různých chyb existují varianty dočasného řešení, zvláštní je že společenství nebo hráči zvládají přizpůsobit města dle událostí i kapitol ale pokud to jde a existuje varianta která obchází dočasně nějakou chybu tak to už je problém. A pokud chyba chatu i přes existující variantu řešit problém pomocí pošty pro některé tak nepochopitelně složitá že nemůžou komunikovat ... :rolleyes::D:D:D
 

DeletedUser3071

Guest
@Nightwish89

Opět napadáš a urážíš hráče a to ne jen zde. Důrazně ti doporučuji aby jsi se zamyslel nad tím co píšeš a k tomu si přečetl pravidla fóra zde.
 

LuciskaCh

Mistr slova
samozřejmě, že je varianta zatím komunikovat přes poštu, taky to tak zatím děláme, ale když tu je chat (snadnější než pošta), tak proč neinformovat o chybě, aby se to zpravilo?
A přestaň to tu hanit, přečti si radši prvně některé své starší zprávy a pak kritizuj. Jen si protiřečíš! Viz. tvé zprávy ve vláknu "Stálé chyby ne/opravené", tam řešíš něco podobného jako my tady chat. Takže toto je pro tebe banalita, co se dá obejít, ale to tvé je to samé !!!!

@Dellingr omlouvám se, tam jsem to nenapsala, nedošlo mi to, myslela sem, že se stačí vyjádřit v diskuzi k danému tématu. Ale napravím a napíšu :) Děkuji za info :)
Ale na moji obhajobu, vyloženě jsem si nestěžovala, jen jsem informovala a prosila, aby se to opravilo ;-)

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3071

Guest
@LuciskaCh

Nic se neděje a není zač ;).

PS: omlouvám se pokud to znělo příliš útočně, tak to zamýšleno nebylo :)
 

DeletedUser4646

Guest
Dellingr - poděkování máš za dodání toho co jsem dodat zapoměl. Ale jinak jsem poradil pokud někomu blbne chat tak jinou variantu komunikace a i v souladu společenství. Když se řešilo zobrazování času do dokončení průzkumu taky zde bylo doporučeno chybu obcházet.

Pokud jde o možné urážení tak nejsi jediný co reáguje na mé příspěvky a i když s některými opravdu nesouhlasím tak co se týče moderátorů a elvenar týmu kteří reágují na téma tak doposud o nikom z nich nemohu říct že by měl pocit že se povyšují a reágují dle emocí a snaží se soudit hráče podle domněnek tak jako ty ;) Třeba debata v jednom s mých nápadů s Forseti ... tvůj poslední příspěvek který jako jeden z toho má hlavu a patu a říkám si dobře protože svou pravdu má každý a to i objektivní pravdu. Já na tvoje projevy na mou osobu nereágoval a pokud moje příspěvky jsou na hraně pravidel tak tvoje taky ... Ale tak já to mohu vyřešit tím že to změním místo věcné kritiky budu chválit a podám to v jízlivém stylu a zcela ironicky. :) Spokojené budou i pravidla a nespokojení budou ti kterých se to týká ale to je subjektivní úsudek.
 

krix

Znalec fóra
chtěl bych vědět jaké manufaktury budu potřebovat na živoucí zboží-jestli budu potřebovat jine než bonusové
 

LuciskaCh

Mistr slova
budeš potřebovat manufaktury na mramor, ocel a prkna, z dalších můžeš mít jen bonusovky, pokud jsem to správně pochopila
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Stejně, jako u běžného/standardního zboží, budeš mít jednu manufakturu se živoucím zbožím, která Ti bude vyrábět se zvýšenou výrobou. Toto zvýšení musíš vyzkoumat a odemknout ve výzkumném stromě a je jiné, než máš u základního typu zboží. Platí zde vzorec základní zboží + 1. Pokud je tedy vaše základní zboží se zvýšenou výrobou:
  • mramor, pak u živoucího zboží to bude platina (manufaktura na ocel od 24. úrovně, výrobu zvyšují relikvie na ocel);
  • ocel, pak živoucí zboží budete mít elfí pryskyřici (manufaktura na prkna od 24. úrovně, výrobu zvyšují relikvie na prkna);
  • prkna, pak živoucí zboží budete mít měsíční kámen (manufaktura na mramor od 24. úrovně, výrobu zvyšují relikvie na mramor).
Nemusíš tedy stavět všechny tři základní manufaktury. Postačíš si tedy se dvěma, ostatní živoucí zboží lze posléze koupit/směnit na tržišti.

Veškeré informace o kapitole elementálů a živoucího zboží najdete na naši Wiki. :)
 

krix

Znalec fóra
mám dvě na prkna a to levl 24 a 20 to samé na svitky a kouzelny prach co tedy musím ještě postavit? dekuji.
 

DeletedUser3535

Guest
Zdravím,
elementálové se povedli , místo se vyřeší ...
ale manufaktura měla být pro všechny společná a v ní by si každý hráč mohl produkovat živoucí suroviny které zrovna potřebuje !!!! Na tržišti chybí už 3 dny chronicky platina a ti kdo jí nemají bonusovou, tak buď stojí ve výstavbě, nebo jí musí nakupovat v nevýhodném poměru ... špatně řešený ,po hrací stránce NEFÉR !! ... Ještě by měl být umožněn nákup VB za nadbytek živoucí suroviny , jako je to u ostatní bonusové produkce ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Moni Arda

Znalec fóra
@Vymazlena Blondynka Už delší dobu čtu tvé komentáře, ale dnes mi to již nedá a musím reagovat. "Ježkovo voko, tak tu hru prostě nehraj a místo toho můžeš vymyslet a naprogramovat jinou hru, která bude úžasná a skvělá a hlavně ji potom udrž v chodu..."
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4646

Guest
@Moni Arda :D no vidíš vymyslela jsi unikátní odpověď když by chat a další problémy co popisuje Vymazlena Blondynka byli při dalším dobrodružství společenství ;) tá skvělá fungující komunikace ve fungujícím společenství a to plnění úkolů :D:D:D Na fóru by každý kdo v takovém společenství je chválil že díky tomu je to stmelilo ještě víc a vznikl by pojem super fungující společenství kdy zvládají plnit úkoly atd i bez komunikace :).
 

DeletedUser1321

Guest
Tak to živoucí zboží je fakt na prd. To musím od 0 lvl postavit manufakturu na prkna a k tomu nemám vůbec žádný relikvie na prkna protože jsem je všechny zdělal při výrobě kouzel to se na to můžu vybodnout a vyrábět platinu protože bez relikvií bude ta výroba na stejné úrovni. Jo a to na novou manufakturu ani nemám lidi a bez ní nevyzkoumám další lvl na obytné budovy. Já se picnu.
 
Nahoru